Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Trenutno nije sigurno...a za inace bi se moglo diskutovati
    Slazem se.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Ceka nas DC,bas lijepo,to takmicenje ima neku posebnu draz

      Delpo se izivljava
      http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
      sigpic

      Comment


      • Ja mislim da bi DC imao vecu draz da se odrzava svake 2 ili 3 godine.
        Aco,po meni je bolji igrac Monako od Cele na sljaci.

        Comment


        • Kao neko svjetsko prvenstvo u tenisu,uh to bi bilo sjajno
          Delpo zavrsio posao,rutinski.FH mu je stvarno nenormalan i Delpo ce na USO-u moci da puca na titulu ubijedjen sam u to.Kukushkin i Golubev su u katastrofalnoj formi,ali opet svaka im cast sto su Kazahstan doveli do 1/4 finala.
          Golubev ima 14 uzastopnih poraza na tour-u,jos 7 cini mi se(CW ce bolje znati) i eto rekorda.Pratimo i taj niz naravno

          Argentina-Kazahstan



          sigpic

          Comment


          • razbio ga
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Kazahtanci su uzeli 12 gema u u ta dva meca.

              Comment


              • Pardon gemova!

                Comment


                • Originally posted by Niksa
                  sta je uradio Del Potro ?
                  Pa na ovoj strani ti stoje rezultati...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Da,kao svjetsko prvenstvo u tenisu.Onda bi igraci igrali svaki mec za reprezentaciju i ne bi imali gust raspored.
                    Tesko da ce Golubev srusiti taj rekord,mora pobijediti bar jednom do kraja godine.
                    Delpo lagano,Argentina pred vratima 1/2 finala.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Pa na ovoj strani ti stoje rezultati...
                      hvala
                      FORZA MILAN!!

                      Comment


                      • Bojana kad kazes stoje rezultati jel mislis na ovaj Vladanov post od dva metra?
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Bojana kad kazes stoje rezultati jel mislis na ovaj Vladanov post od dva metra?
                          uhh nisam vido mec za Del Potro ... vido sam samo mec Monaco - Golubev
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • TipsarevicJanko Janko Tipsarevic
                            Ready!!!!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja se stvarno nadam da Novak nece igrati sjutra,ne vidim potrebu da igra sad,ne treba mu to.Da je tu Robin onda ok,ali ovako stvarno ne treba da igra.Dobro ce mu doci ovaj mjesec dana.I Viktor i Janko ne bi trebali da kiksnu,ako se i desi jedan kiks nesto ne vjerujem da ce dva.Protivnici su daleko od njihovog nivoa,iako znamo kakvo je DC takmicenje i da ime i klasa igraca cesto ne moraju da znace mnogo.Ne vjerujem iskreno da ce ovdje biti puno problema za Srbiju,ne smije se protivnik potcijeniti svakako,ali Svedjani su bez Robin-a jedna ispodprosjecna reprezentacija.

                              Fish je najbolji americki igrac ove godine,to i lista pokazuje,ali mislim da nije favorit protiv Lopez-a,cak bih malu prednost dao Spancu.Lopez-u ova podloga itekako odgovara,moze da radi sve sa servisom,a i da pokaze umijece na mrezu,odlican je ove sezone,cesto igra i ravan BH sto je tako neobicno kad je on u pitanju,ali na ovom ledu on sa tim BH slajsom stvarno moze mnogo.Fish isto ima jednu sjajnu sezonu,znamo kakav mu je servis i vrlo je vjerovatno da ovaj mec ide u 5 setova.Opet kazem sto se mene tice mala prednost Spancu.
                              Zanimljivo ali na DC sajtu pise da Ferrer igra,a ne Verdasco.Fernando je u ocajnoj formi,ali mislim da David ne moze nista Andy-u na ovakvoj podlozi,da se igra na sporom hardu to bi onda bila druga prica.Fernandov FH moze mnogo stete da napravi Andy-u i u razmjenama bi se itekako pitao,dok David tesko,drzace on loptu u igri ne kazem,ali strpljiv je i Andy i ima ogromnu prednost kad je servis u pitanju.

                              Francuzi su toliko dobri,imaju toliko igraca da prosto covjek ne zna koju podlogu da izabere kad su oni u pitanju.Ipak mislim da su izabrali najbolju,dje su najranjiviji,to je sljaka.Da su uzeli hard ili pak travu onda bi mogli da se pozdrave protiv Tsonga-e,ovako imaju sansu u svim mecevima usudicu se da kazem.
                              Florian je nevjerovatan ove sezone,pa da mi je neko rekao da ce on biti u stanju toliko dobro i konstantno da igra 7-8 mjeseci nikad ne bi povjerovao.Sve ovo traje od sezone dvorane prosle godine i on je i dalje tu,definitivno najbolji period u njegovoj karijeri.Ima li sta da tarzi protiv Monfils-a?Ja mislim da ima i da moze na domacem terenu do pobjede.Jeste Francuz kvalitetniji igrac,jeste favorit,ali tesko je igrati protiv Mayer-a,koliko on uspori ritam,posebno iz tog cudnog BH slajsa,koliko umrtvi igru,a onda prosto ni iz cega izvuce strahovito brz i jak udarac.Pricao sam vec mnogo puta nema nista skolsko u njegovoj igri,nema nista lijepo za oko,ali ima itekako djelotvornog.Jos jedan potencijalni mec u 5 setova.
                              Drugi mec ne smije da propusti nijedan teniski zaljubljenik,Kohly i Gasquet imaju sve,teniski su umjetnici,ali im je jos nesto zajednicko.Nemaju glavu.
                              Richard opet igra dobro,gubi od najboljih,ostale pobjedjuje vrlo ubjedljivo,konstantan je,odlican je bio i na sljaci ove godine.Kohly nikad nece prikazati sve sto ima u repertoaru,nikad nece iskoristiti svoj potencijal do kraja,ali treba uzivati u onim mecevima kad mu sve ide od reketa,kad igra konstantno.Nadam se da ce to biti i sjutra slucaj,jer je zaista malo momaka na tour-u koji imaju maltene sve,koji su kompletni.Dajem prednost Richard-u,ali je i ovo duel u kojem sve moze da bude.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X