Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    ajde
    kad je, pre 12 ne mogu da krenem
    u 13h
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kako je krenulo Novakova odluka o izostanku sa DC-a izjednačiće se sa odbijanjem vojnog poziva za ratni raspored.
      sigpic

      Comment


      • Pretpostavljam da neiskoriscena karta ne moze da se zameni?

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          u 13h
          Shit...ne vredi nemam zimske gume, moram busom...da je bar kao juce...
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Samo vi pricajte kako cete ici sutra, nateracete me da posle nocne krenem i ja za NS.

            Comment


            • Za sve one koji se pitaju šta Novak radi dok Srbija igra DC http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/439...-Vucic-i-Antic
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Za sve one koji se pitaju šta Novak radi dok Srbija igra DC http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/439...-Vucic-i-Antic
                ja cu da umrem
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • E i ja se nasmija fino. Nole spasava zivote , dok oni igraju DC

                    Comment


                    • Evo sada znamo da su verovatno tamo otisli i Fedrinka pa ne igraju.....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by proudNolee View Post
                        Za sve one koji se pitaju šta Novak radi dok Srbija igra DC http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/439...-Vucic-i-Antic
                        Vidim neki se smeju na ovu vest. Meni ovo uopste nije smesno nego tuzno. Nema on potrebe nikom da dokazuje svoj patrotizam i ljubav prema svom narodu.

                        Comment


                        • Originally posted by SonjaFan View Post
                          Sto je to vazno
                          Dobro, tenis a i sport uopste se igra jer ga neko gleda. A vakav susret Federer-Djokovic je nesto posebno u tenisu, koji svaki navijac prizeljkuje. Djokovic igra za sebe, ali celi taj proces bavljenje sportom nije bas toliko jednosmeran. Ova situacija je jedinstvena i unikatna i u tom smislu neponovljiva. Verujem da bi svako od ljubitelja sporta zeleo da vidi taj mec, a nije mala stvar imati ga u Srbiju.

                          Comment


                          • Sve zavisi sta bude danas u dublu, ako Svajcarci pobede, onda sigurno ne idemo, jer Role nece igrati.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • OPusteno, skeptik nije skapirao poentu smeha. ;)

                              Vazi Bojana, cujemo se posle dubla.

                              Comment


                              • Ajd javite i meni sta ste se dogovorili za sutra, necu biti na forumu do ponoci otprilike.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X