Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci su nauceni da sto god rade daju 100%. Sem kad daju krv.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Realno, najveca ti je nagrada sto ces biti u mom drustvu, nista ti vise ne treba
      Bez doručka i ručka nisam ni svjestan ko je oko mene

      Ne znam zašto Vladan ne vjeruje u Lajovića. Čovjek je dobro snašao u Sarajevu, znači spreman je na sve Spreman je i za maratonske mečeve

      Comment


      • Svakako ima vece sanse protiv Stepaneka nego Berdych protiv Novaka

        Comment


        • Ne treba potcjenivati nikoga, koliko god to nevjerovatno izgledalo Lajović ima svoje šanse, a i kao što je već neko napisao DC je uvijek rađao junake, zašto se to ne bi desilo i ove godine
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Janko...

            Jako mi je tesko,mozda jedan od najtezih trenutaka u karijeri.Pokusao sam zaista sve da zaigram za Srbiju u ovom mecu ali nije islo!!!Imamo sjajan tim i uveren sam da idemo do titule!SRBIJA
            Davis Cup...

            If he plays the doubles on Saturday, @nenadzim will become the oldest player to contest a #DavisCup World Group Final!
            Last edited by miloolja; 14-11-13, 16:37.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Znao je Berdych skoro da izgubi od Golubeva npr. i da ga Leonardo Mayer zestoko namuci, dok Stepanek iskljucivo u DCu gubi od boljih od sebe. Tako da je Dusanova jedina sansa da pobijedi Berdycha, sto ce reci on sansi nema
              sigpic

              Comment


              • Kuku nama ko će nam igrati,ne može Novak sve.A ko je ovaj unknow Lajović?? Nikad čuo!!

                Comment


                • Jedino da Nole pobedi u oba singl meca i da dobijemo dubl

                  Za Novaka ne sumnjam, ali dubl me uzasno kopka
                  link

                  Comment


                  • Tesko ce biti,svima je jasno, ali nema mesta pesimizmu,reprezentacija ce sve dati od sebe,a na nama je da da ih bodrimo,da huci Arena..idemo na pobedu
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Moze se ovo dobiti , dubl je kljuc....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Petra View Post
                        reprezentacija ce sve dati od sebe
                        Reprezentacija = Novak ili ti Sam protiv svih,mi nemamo nikoga osim njega

                        Comment


                        • Realno gledano imamo sanse samo ako BozlJack bude servirao kao nenormalan ... i nas dubl uspe nekako (najvise zbog prednosti domaceg terena) da dobije njihov... Na Novakova dva boda racunam ... I to je to nema dalje ...
                          Realno gledano sanse su nam male, ali jade da ispratimo i to pa da vidimo ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment



                          • Реално се ничему не надам... више ме сада занима да ли би Ноле добио бодове у случају да изгубимо 3/2
                            где Ноле добија ова меча? или те бодове за победу добија само у случају да Србија победи?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ivkebgd View Post
                              Reprezentacija = Novak ili ti Sam protiv svih,mi nemamo nikoga osim njega
                              Pa nemojmo sad podcenjivati ostale igrace,od Noleta se ocekuju 2 boda,ali to ne znaci da se ostali nece truditi,tj. dati sve od sebe,ubedjena sam u to
                              Nole je jedan,ostali su dali svoj doprinos,sada nazalost povreda Tipse,suspenzija Viktora.Tu su Ziki i Ika,nikad se ne zna sta moze da bude,a ovi mladi ce se truditi koliko mogu
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • А ово што су они ставили за дубл Росол и Хајек може да буде превара, а на терен да изађу Степанек и Бердих!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X