Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ocekivano je ovo bilo, Duci se uklapa u elementarnu definiciju chokera , a ovde cak nije imao mogucnosti ni da pokaze umece u toj kategoriji sto je mislim cak i dobro za njegovu psihu, pociscen od Radeka vrhunskog dubl igraca i solidnog u singlu iako u ozbiljnim teniskim godinama.Surovo ali je tako.
    To da Novak ne moze izgubiti od Berda pod datim okolnostima, suvise pojednostavljuje igru i baca senku na odlican i veoma kvalitetan mec koji su oba igraca odigrali.
    Kao i mnogo puta , presudio je kvalitet vise nivou pobednika, mentalna stabilnost pa onda i znacaj samog meca.Poslednji mec u sezoni gde tri nedelje igra neprestano i pri tom odigra na vrhunskom nivou mi je najveci utisak ovog finala.
    Na TSS ostaje da razmislja o posledicama loseg rada u proslosti i sansama koje su realno propustene .
    Ponovicu za Novaka se nadam da je zavrsio sa igranjem za DC, a za Srbiju neka igra evro-africke zone -zasto ne, dok neko od mladih igraca ne bude mogao da je ponovo vrati u svetsku klasu, gde bez Novaka realno i pripada.
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Nisam siguran, Stepanek je odigrao na bas vrhunskom nivou...letio je po terenu

      Izjavio je da je ovo mozda najbolji tenis kojeg je ikad igrao

      Bilo bi tu borbe velike

      Comment


      • какав бердих, какав штепанек, имамо и ми свог лепог...

        spek-Obradovic.jpg

        јес да му је уместо давања савета специјалитет скидање најлона и масирање играча. о мотивационим говорима и да не причам... ипак је он завршио факултет за шпановање рекета
        Last edited by nikola_bg; 17-11-13, 19:44.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ni svaka cas i Notu i tebi i svima, ali i vrapci na grani su znali (posle odustajanja Tipsarevica) da mi nemamo sanse da uzmemo ista sem dva boda od Novaka ...
          Sandugp,

          Nisam gledao Lajovica prije ovog vikenda. 117 mjesto ne zvuci tako lose. Protiv Berdiha je to izgledalo pristojno, ocekivao sam da Lajovic mozda ima svih 30% sansi protiv Stepaneka. Na zalost Radek je danas pokazao sve Lajoviceve slabosti, iznad svega totalnu nesposbnost ta generise snagu svijim FH-dom, ako protivnik lupa kao Berdih onda moze da se osloni dijelom na counter punching, i nesposbnost da anticpira. Recimo da bi ovo drugo mogao popraviti iskustvom ali ono prvo nema sanse.

          Drugo, ocekivao sam vise od Zimonjica. Pa on je u dav prva seta preventivno, na startu, dosta lako izgubio servis.

          Originally posted by shminka View Post
          Nisam siguran, Stepanek je odigrao na bas vrhunskom nivou...letio je po terenu

          Izjavio je da je ovo mozda najbolji tenis kojeg je ikad igrao

          Bilo bi tu borbe velike
          Na ovoj podlozi, koja je idealna za Redaka, sto mu je diglo samopouzdanje, Lajovic nije imao sansi. Na sljaci? Mozda.
          Last edited by NI; 17-11-13, 19:50.

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Zemlja ciju ce zastavu braniti Jankovic/Krstin/Djere/Milojevic i Luka Ilic ima vise nego svetlu buducnost
            Nijedan od njih nece biti ni bleda senka Troickog a o Djokovicu necu ni da govorim. Slusao sam slicnu pricu o Krajinovicu pre par godina pa gde ja sad? Voleo bih naravno da pogresim i da me demantuju.
            Last edited by skeptik; 17-11-13, 19:55.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Pecaros, ti si kralj ... nego ima li kakvih slika ?
              Par komada slikano telefonom.
              Ali zato imam onijeh balona tezgu na pijaci da otvorim
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                gdje bi Novaku bio kraj da moze s njim na klupi sjediti na GSovima
                Sjeti se samo ko je bio sa Novakom 2010 na USO gdje je nakon dužeg vremena odigrao kako treba. Zna se kome idu zasluge, od tad igra kao preporođen

                Comment


                • Koji crni teniski savez,imamo sreću što su se poklopile neke kockice pre svega zahvaljujući hrabrosti i odlučnosti Novakovog oca ,pokojne Jelene i par dobrih ljudi koji su omogučili da Novak postane to što jeste.Teniski savez je promotivni savez političkih funkcija već dugo vremena i kao ode ova generacija na čelu sa Novakom ne gine nam taorenje u EA zoni gde nam je realno mesto s obzirom na sistem koji trenutno funkcioniše što se tiče proizvoda zvanog -teniser.Uživajmo dok Novak igra a kad on ode,proteći će mnogo vode Savom i Dunavom dok bidemo igrali ponovo finale Dejvis kupa.Mi mali stariji to nećemo doživeti a oni koji od skora prate tenisostavljam nadu da nisam u pravu i da grešim

                  Comment


                  • Originally posted by juventus View Post
                    Koji crni teniski savez,imamo sreću što su se poklopile neke kockice pre svega zahvaljujući hrabrosti i odlučnosti Novakovog oca ,pokojne Jelene i par dobrih ljudi koji su omogučili da Novak postane to što jeste.
                    I izuzetnim talentima samog Novaka.

                    -----------------

                    Novak:

                    "Nisam se samo ja pitao za dubl"
                    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=778570
                    Last edited by NI; 17-11-13, 20:10.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      I izuzetnim talentima samog Novaka.
                      To niko ne dovodi u pitanje,talenata ima,treba samo obilaziti turnire ,klinci igraju tenis,talenti se radjaju ,ali vecina talenata dolazi iz porodica na kojima ne mogu zaraditi novac odmah (siromašna ili srednja klasa) a uložiti u nešto što nema sigurnost u trenutnu zaradu(videti dalje od nosa)to trenutno nikog ne zanima u TSS a i šire.Jednostavno nema sistem koji gura sam talente i radnike napred(prirodna selekcija)već mešetari i lopuže rade svoj posao i zgrču lovu na bogatim talentima

                      Comment


                      • Juve,

                        Talenti Novakovog kalibra se rijetko radjaju.

                        Comment


                        • Novak 6:0 u setovima - Srbija 0:9 u setovima. JASNO KAO DAN. Nole nikad vise u DC, nikad.

                          Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

                          Comment


                          • Djaba bi mu bilo i da je duplo talentovaniji da je Srdjan rekao Jeleni da se nosi i ona i njena ideja da mu sin moze bit najbolji na svijetu...

                            A to bi odradilo 95% roditelja na njegovom mjestu

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Juve,

                              Talenti Novakovog kalibra se rijetko radjaju.
                              Danas nam je trebao talenat Viktora troickog ,a takvih ima bar 10 koji prasinare na našim terenima i čekaju šansu koju nikad neće dobiti a mi salataru bez još jednog Vikora nećemo videti.

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Djaba bi mu bilo i da je duplo talentovaniji da je Srdjan rekao Jeleni da se nosi i ona i njena ideja da mu sin moze bit najbolji na svijetu...

                                A to bi odradilo 95% roditelja na njegovom mjestu
                                shminka,

                                Vec sam napisao da je Srdjan u mnogo cemu bio u pravu.

                                Rekao si da bi 95% roditelja rekao Jeleni da se nosi. Mislim da taj broj ipak nije tako visok.

                                A sad da te pitam:

                                Za koliko juniora/juniorki je Jelena to rekla?

                                Comment

                                Working...
                                X