Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je najvise zbog Bozoljca i Zimonjica sto je najjace, a njihove sanse su tacno 0.02%. NI potvrdi.
    sigpic

    Comment


    • Dođe mi da plačem, časna reč. Da li smo stvarno toliko skrenuli sa pameću i realnošću i da se nadamo da možemo da pobedimo onu dvojicu u dublu, još na hardu?
      A misliš da je odluka definitivna? Pa da, verovatno su imali neki rok i čim stoji na sajtu. Ne sećam se šta je i da li je stajala podloga prvog, drugog dana posle polufinala.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Novosti su ozbiljne novine, nije to Kurir rekao ili Sportske.net
        sigpic

        Comment


        • A jel? Nemam pojma da je neko već od naših to rekao. Pfffff

          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...logu-za-finale
          Last edited by miloolja; 27-09-13, 00:10.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Veliki, veliki kiks. Spora sljaka bi Radeka ucinila apsolutno bezopasnim na tri seta, ovako su Cesi i prilicni favoriti po meni.
            sigpic

            Comment


            • Mislim da Janko moze dobiti Stepaneka na svakoj podlozi pred svojom publikom uz licni motiv koji ima protiv njega. Nece mu forma padati, moze samo biti bolja u odnosu na prvi dio sezone... Jedino steta sto ce protiv Radeka igrati prvi ili drugi mec, a ne posljednji, ali u svakom slucaju je to odlucujuci mec. E, da, mozda smijesno pitanje, ali moze biti bitno, kad je Biljani termin za porodjaj?
              A beton... Moguce da se i Novak tu nesto pitao, on bi trebalo da stigne iz Londona tada... A mozda ne mogu iz tehnickih razloga postaviti sljaku u areni tada (zbog drugih dogadjaja koji se tada odrzavaju). Ne vidim treci razlog za takvu odluku.
              Vece bi sanse bile na sljaci, ali ne bi ni beton smio biti bas toliki problem...

              Comment


              • Dobar sam sa njenim ginekologom pa slucajno znam. U decembru.
                sigpic

                Comment


                • Tipsarević junior-ka mislim da se očekuje oko N.g.
                  Sigurno da su svi zajedno učestvovali u donošenju odluke, valjda, ali mislim da su pogrešili.
                  I kakvi drugi događaju, ne igra se finale DC kod kuće svaki dan, na to su morali da računaju.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ahaa, dobro, kad se zenio nije mogao da se sastavi za finale ni nakon par mjeseci, sta li ce tek biti kad sina dobije.
                    Ljude iz arene boli uvo za Dejvis kupom ako ce im neko prije i (ili) kasnije donijeti pare... A pogotovo ako je nesto rezervisano i prije nego DC... Ne opravdavam ih, ali tako je... Bilo je vec nekih situacija sa cirkusom, ako se ne varam.

                    Comment


                    • Sta vam je, dobijamo Cehe i na travi .. Ja ne sumnjam u pobedu, Janko skoro sigurno dobija Radeka, a i Novak bi trebalo da dobije Tomasa.. Samo ce nam dubl praviti problem, kao i uvek

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Jedino steta sto ce protiv Radeka igrati prvi ili drugi mec, a ne posljednji, ali u svakom slucaju je to odlucujuci mec.
                        Opravdaju li svi uloge favorita, njih dvojica će igrati zadnji meč u nedelju.

                        Comment


                        • Negde sam procitala da pocinje prodaja karata za 7-10 dana, nivo 200 je 6000 din, a nivo 400 je 2500.

                          Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 2
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • A gde mogu u Srbiji da kupim karte?

                            Comment


                            • Kad uopšte počinje prodaja, ima li ikakvih informacija?
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Osećam da ni ovaj put neću uspeti da dođem do karata..
                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X