Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma slaba je to uteha sada, ako ikada i odustane od DC, bar dok je u vrhu.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • prodaja online pocela u 11 i u 11:05 vise nema ulaznica za 2500 jer moguce ?

      Comment


      • Originally posted by straxx90 View Post
        prodaja online pocela u 11 i u 11:05 vise nema ulaznica za 2500 jer moguce ?
        Moguce je jer ih nije ni bilo u prodaji, samo sektor 212 i 216 rastrkana mesta
        I sto je najludje bilo je jedva stotinak karata u tim sektorima dostupno za nas mukice koji volimo tenis

        Za proslo finale sam mislila da je bezobrazluk ali ovo je dno dna
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by milicica View Post
          Moguce je jer ih nije ni bilo u prodaji, samo sektor 212 i 216 rastrkana mesta
          I sto je najludje bilo je jedva stotinak karata u tim sektorima dostupno za nas mukice koji volimo tenis

          Za proslo finale sam mislila da je bezobrazluk ali ovo je dno dna
          ma smesno ko ce biti na tim mestima za 2500 ? ko su ti ljudi garant neki nebitni nece ni navijati

          Comment


          • Kada vidim kakva je situacija oko ulaznica izgubim volju da uopšte idem, pa da li je moguće da ništa ne mogu da organizuju kako treba, Razgrabe ulaznice oni koji pojma nemaju o tenisu, znaju samo da je lopta okrugla, a oni koji bi stvarno htjeli da idu neće moći, muka mi je od toga, najbolje sjediti kod kuće i gledati
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by proudNolee View Post
              Kada vidim kakva je situacija oko ulaznica izgubim volju da uopšte idem, pa da li je moguće da ništa ne mogu da organizuju kako treba, Razgrabe ulaznice oni koji pojma nemaju o tenisu, znaju samo da je lopta okrugla, a oni koji bi stvarno htjeli da idu neće moći, muka mi je od toga, najbolje sjediti kod kuće i gledati
              totalno se slazem jebo im ja mater izvinte sto psujem ali ovo je stvarno smesno

              Comment


              • Originally posted by straxx90 View Post
                ma smesno ko ce biti na tim mestima za 2500 ? ko su ti ljudi garant neki nebitni nece ni navijati
                Samo si zaboravio da za pocetak treba da dodju u Arenu
                sigpic

                Comment


                • Bas me zanima sto mi obicni ljudi ne mozemo da kupimo karte za donji deo arene, koga zvati ? Iznervirao sam se do jaja

                  Comment


                  • Originally posted by straxx90 View Post
                    Bas me zanima sto mi obicni ljudi ne mozemo da kupimo karte za donji deo arene, koga zvati ? Iznervirao sam se do jaja
                    Ma nemaš tu koga zvati, to je čisti bezobrazluk, najgore od svega je što će pola tih mijesta da bude prazno, a i oni koji dođu doći če samo da se slikaju i budu viđeni
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by proudNolee View Post
                      Ma nemaš tu koga zvati, to je čisti bezobrazluk, najgore od svega je što će pola tih mijesta da bude prazno, a i oni koji dođu doći če samo da se slikaju i budu viđeni
                      tako bih nekog nazvao da im jebem sve po spisku

                      Comment


                      • Originally posted by straxx90 View Post
                        Bas me zanima sto mi obicni ljudi ne mozemo da kupimo karte za donji deo arene, koga zvati ? Iznervirao sam se do jaja
                        Nemas koga zvati, tako je svaki put
                        Nista se manje nisam ni ja iznervirala, dodjem pre 10, ispred mene sedamdesetak ljudi koji gundjaju i svadjaju se, svi cekamo ko majmuni da bi kupili sektor 400
                        Na kraju kad su pustili online ko zna da li je i od toga nesto ostalo

                        Jbga kad nismo Vip
                        sigpic

                        Comment


                        • pa online je jako malo ostalo kad sam ja gledao i to sve tamo gore jedino za dubl ima nesto malo od donjeg dela arene

                          Comment


                          • koji smo mi raspad od drzave
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by milicica View Post
                              Nemas koga zvati, tako je svaki put
                              Nista se manje nisam ni ja iznervirala, dodjem pre 10, ispred mene sedamdesetak ljudi koji gundjaju i svadjaju se, svi cekamo ko majmuni da bi kupili sektor 400
                              Na kraju kad su pustili online ko zna da li je i od toga nesto ostalo

                              Jbga kad nismo Vip
                              Da li je moguće da za sektor 200 nema ni na blagajnama, a šta je sa kompletima, ja još obećala prijateljima koji žive van zemlje a veliki su navijači Novaka da ću se pobrinuti za organizaciju kupovine karata
                              Živopisno odgovarajućim imenima ih je Navras sinoć nazvao
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                koji smo mi raspad od drzave
                                Taj raspad još više dođe do izražaja kada su ovakve situacije, tačno ne mogu da vjerujem
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X