Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali onako da izgubi najbolji par na svetu. ;)
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Milos igra mirno i stalozeno , bas koliko mu treba i trebalo bi da se desi bas veliko iznadjenje da Andreas odnese ovde pobedu .

      Comment


      • Lupa minimum 2 asa po gemu.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ma sta god ja mislio o DC-u i Novakovoj odluci da igra to takmicenje, kada neko sa toliko ponosa i ljubavi nastupa za svoju zemlju nemoguce je ostati ravnodusan. U krajnjoj liniji bitno je ono sto njemu znaci, a jasno je svima da igranje za reprezentaciju Novaku veoma znaci, silno ga motivise i ispunjava, pri cemu je njegov osnovni pokretac onaj pravi, istinski patriotizam. Takav odnos zasluzuje iskreno divljenje jer je toga danas u Srbiji jako malo. Odluka da nastavi uprkos povredi moze se protumaciti kao ludost, i sam sam navijao da prekine mec i mane se corava posla, ali znao sam da od te rabote nema nista i da ce igrati sve dok bude mogao da stoji na nogama jer nema sanse da bi dozvolio da njegovo odustajanje zbog sitnice kao sto je povreda anulira sve ono sto su prethodnog dana uradili Ilija i Ziki. Kada Novak preuzme odgovornost i povede svoj tim ka trofeju tada odustajanje nije opcija i svi znamo da ce gurati do kraja i da nece mnogo misliti na sebe jer upravo svojim samopregorom salje nedvosmislenu poruku da je tim iznad svega. Time motivise druge da odigraju iznad svojih realnih mogucnosti, cime njegovo prisustvo daje reprezentaciji jednu sasvim drugu dimenziju. Mislim da retko koji tim ima boljeg i harizmaticnijeg lidera, ne samo u igrackom vec i u ljudskom i svakom drugom smislu.

          Cestitke i ostalim momcima, naravno, bez njih ova prica ne bi bila moguca. Senzacionalna partija dubla donela je taj neophodni poen, mada ni Viktor nije bio daleko od trijumfa i cestitke i njemu na bespostednoj borbi. Mislim da je Viktor dosta olaksao Novaku danas time sto je naterao Sama da odigra pet setova u petak, tacno se videlo u trecem da mu ponestaje energije sto je i Viktorova zasluga. Mislim da ovaj tim moze do titule i da do kraja ciklusa ne treba menjati sastav, odnosno, da budem precizan, i da se Janko predomisli treba mu se zahvaliti na uslugama za ovu godinu. Koliko vidim u timu vlada jako dobra atmosfera i ne treba rizikovati sa bilo cim sto bi taj odnos moglo da narusi. Osim toga, nepravedno bi bilo da zauzme bilo cije mesto jer su ipak ovi momci izneli tim ove godine, a nije ekstra klasa da ne mogu bez njega sto je pobeda protiv USA najbolje potvrdila. Ika, Ziki i Viktor predvodjeni Novakom su tim koji dobija i nista ja tu ne bih menjao.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Da uozbiljimo maloMec dublova je bio fantastican, jedan od boljih, u DC-u narocito, koje sam gledala poslednjh par godina. Iako je dubl potpuno drugacija igra od singla u tenisu,volim pogledati, i steta sto na Tv -u nema cesce dubl meceva.Secate se sigurno fenomenalnog poena na MP Wimb koje je Nenad odigrao
            Kako su se samo dopunjavali Ilija i Nenad, bilo je sinoc svega sto cini uzbudljivim teniski mec, fenomenalnih servisa Ilije, Nenadovih predobrih poteza na mrezi, ludackih riterna Ilije, drame, promasenih zicera, odlicne publike, lose grafikemajstorija BB, domacina koji se svojski potrudio da to sve isprati na nivou spektakla.
            Similis simili gaudet

            Comment


            • да ли играју Изнер и Виктор?
              sigpic

              Comment


              • Ne
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • нешто ми није јасно да се ови амерички играчи овако туристички понашају, као да их баш брига ко ће победити,
                    или су стварно слабији него што сам мислио?

                    никако да нађем податак колика се лова добија за ову победу!
                    sigpic

                    Comment


                    • Bas ih briga.Nasi koliko se raduju za svaki poen,a oni samo mirno sede na stolici,boli ih uvo.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Ne predaje se Andreas ali tesko ce on ovo dobiti, nemoguca misija maltene.
                        sigpic

                        Comment


                        • Na kraju dobi Milos u cetiri seta i donosi Kanadjanima vema vaznu pobedu koja ce ih doveti u Beograd . Ali tu ce im biti kraj , jer na putu ce im se naci mocna Srbija .

                          Comment


                          • Popustio je Andreas kad je trebao da uvede cetvrti set u TB. Kanadjani prosli, kakav uspjeh njihovog tenisa!
                            Ceska docekuje Argentinu, a mislim da zrijeb odlucuje ko ce biti domacin Srbija ili Kanada. Cesi ce izabrati neki led vjerovatno, imaju prednost u singlu ako nema Delpa, imaju prednost u dublu, veliki su favoriti.

                            CARLI MI TE VOLIMO, CARLI MI TE VOLIMO







                            sigpic

                            Comment


                            • Domacini smo sigurno mi . To je vec receno... Mislim verujem da je istina .

                              Nama bi to islo u korist zaista...
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Kanada nikad nije igrala sa SFRJ/SRJ/SCG/S
                                Je li zrijeb ranije odradjen ne znam, ali bi on morao da odluci domacinstvo

                                http://www.daviscup.com/en/teams/tea...le.aspx?id=CAN
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X