Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    ipak ne, ovde su najveca prijateljstva izmedju nas i vas

    a i sa onim Nadalovcima je nemoguce udruziti se, onaj njihov kad ne igra, oni i zaborave da tenis postoji
    Tu smo, sledimo sta se dogadja, al ne komentiramo da se slucajno ne setite Nadala, pa muka vam padne. Strogo se drzimo svoje teme.

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      Tu smo, sledimo sta se dogadja, al ne komentiramo da se slucajno ne setite Nadala, pa muka vam padne. Strogo se drzimo svoje teme.
      Slobodno kemntarisite nije nama Nadal daleko od pameti. On je sada broj jedan, on je meta.

      Comment


      • 2014 Davis Cup World Group seeding announcement:

        Seeded:

        Czech Republic
        Serbia
        Spain
        Argentina
        France
        United States
        Canada
        Kazakhstan

        Unseeded:

        Italy
        Australia
        Germany
        Japan
        Netherlands
        Switzerland
        Belgium
        Great Britain
        Kome li će da ''zapadne'' Kazahstan

        Comment


        • Svi sem Kazahstana ce proci od nosilaca, zajebana samo moze biti Australija na svom terenu, mogla bi biti i Njemacka kad bi izabrali travu, ali nece.
          sigpic

          Comment


          • Svajcarska osvaja DC sljedece godine

            Comment


            • Dajte nam Belgiju, Japan, V.Britaniju da se sprdamo

              Comment


              • Originally posted by earthSRB View Post
                Kome li će da ''zapadne'' Kazahstan
                Svajcarcima
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bila su ovo tri fenomenalna dana za mene, tri dana uživanja u tenisu, dobrom društvu i sjajnoj atmosferi na tribini. Uživo je sve mnogo drugačije, navija se poen za poen, skače na svaku loptu i ništa ne može umanjiti osećaj zadovoljstva i ponosa što imamo priliku da ih gledamo


                  Prvi dan je bila sasvim korektna atmosfera obzirom da je bio radni dan, da je Novak igrao prvi meč, i čini mi se da je manje ljudi napustilo tribine nego što je to bio slučaj ranijih godina. Rezultatski egal nakon završetka prvog dana za neke očekivan, iako je drugi meč mogao da u neizvesnoj završnici dobije drugačijeg pobednika, samo je garantovao dobru atmosferu i još dobrog tenisa u naredna dva dana

                  DSC06556.jpgDSC06557.jpgDSC06570.jpgDSC06572.jpgDSC06576.jpgDSC06578.jpgDSC06588.jpgDSC06589.jpgDSC06606.jpgDSC06609.jpgDSC06611.jpg


                  Subota, dubl.... Iako smo skoro svi upisali poraz i pre nego što je dubl meč počeo dobili smo još jedan dug meč i ponovo dramu u završnici, odličnu atmosferu na tribinama i klupi. Mogli smo imati 2:1 malo je nedostajalo ali možda je i slađe ovako sa navijačke strane jer smo u najavi imali još dva meča i borbu za novo finale

                  DSC06617.jpgDSC06618.jpgDSC06619.jpgDSC06621.jpgDSC06625.jpgDSC06627.jpgDSC06628.jpgDSC06629.jpgDSC06632.jpgDSC06633.jpgDSC06635.jpgDSC06637.jpgDSC06640.jpgDSC06641.jpgDSC06650.jpg


                  Treći dan i najbolje za kraj... Najpre Novak koji je odigrao ponovo odlično. Iako je pred prvi nastup bilo malo bojazni kako će pregurati promenu vr. zone, kontinenta, i kako neki rekoše ''grešku'' što igra DC, još jedanput je dokazao koliko mu znači reprezentacija i koliko je neprepoznatljiv u odnosu na ostale mečeve po energiji, pristupu, fokusu, posvećenosti. Bravo majstore
                  Jankela takođe odličan ako izuzmemo ono brljanje na kraju

                  DSC06663.jpgDSC06673.jpgDSC06676.jpgDSC06677.jpgDSC06682.jpgDSC06684.jpgDSC06685.jpgDSC06686.jpgDSC06687.jpgDSC06688.jpgDSC06692.jpgDSC06698.jpgDSC06699.jpgDSC06709.jpgDSC06711.jpgDSC06713.jpgDSC06715.jpgDSC06722.jpgDSC06723.jpgDSC06729.jpgDSC06730.jpgDSC06737.jpgDSC06738.jpgDSC06743.jpg


                  Ako sam nešto preskočila Navras će dodati a meni preostaje samo da kažem momci, svaka čast i hvala vam što nam je sad svima tako lepo
                  Vidimo se u finalu
                  sigpic

                  Comment


                  • Super su ti sličice Miličice. (sve u deminutivčiću )

                    Imam ih i ja puno više nego što sam postavljala, ali stekla sam utisak da to ljude puno ne interesuje, a i htela sam da što pre objavim neki komentar... i dok se one očitaju ... koliko li je tebi samo trebalo za sve ovo...
                    Ovako sve na gomili je baš super.

                    Ova tvoja DSC06676.jpg je ova moja (malo preblizu doduše) 019.jpg.
                    Last edited by miloolja; 16-09-13, 20:45.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • svi ste bili blizu terena, jedino sam ja gledala iz golubarnika
                      super slike

                      Originally posted by milicica View Post
                      Ako sam nešto preskočila Navras će dodati a meni preostaje samo da kažem momci, svaka čast i hvala vam što nam je sad svima tako lepo
                      je l' ja to nisam u toku ili ...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        ipak ne, ovde su najveca prijateljstva izmedju nas i vas

                        a i sa onim Nadalovcima je nemoguce udruziti se, onaj njihov kad ne igra, oni i zaborave da tenis postoji
                        Najbolje smo prolazili dok ste nam vi bili najljući rivali

                        Mogao sam i ja doći na finale, nabaviće neko od vas pecarošu i meni karte, u to ne sumnjam.

                        Comment


                        • Hvala devojke

                          Da, bili smo blizu terena, tačno na sredini, super se sve videlo i fotkalo do iznemoglosti Olja primetila sam da si ti baš zumirala
                          Bojana, ne znam kako ti je promaklo, javljali smo se iz Arene live, navijali smo zajedno

                          A prava žurka će tek u finalu biti, pecaroš je i trubače obezbedio

                          EDIT: ove najlepše nisu mogle da stanu u prethodni post, morala sam ih sad dodati

                          DSC06743.jpgDSC06754.jpgDSC06758.jpgDSC06759.jpgDSC06765.jpgDSC06768.jpgDSC06771.jpgDSC06773.jpgDSC06781.jpgDSC06786.jpg
                          Last edited by milicica; 16-09-13, 21:08.
                          sigpic

                          Comment


                          • Leon
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Tek sad videh ovaj transparent kanadskih navijača "Hvala Srbijo"..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Lep post Milicice,a i fotke odlicne.
                                Meni su isto nezaboravna ta tri dana,jos su iza nas sedela deca s roditeljima i non stop navijali.Mnogo su bili slatk,vikali su-ajde Nole,ajde Janko,idemo Ziki Ilija,mozete vi -bolji ste i tako sva tri dana,imali smo karte na istim mestima 3 dana a i ta deca iza nas isto
                                Ko zna mozda u finalu opet budu deca blizu nas,bas bi volela,idemo na finale i pobedu Srbije
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X