Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak sjedi na klupi

    Bojana je ipak pravi fan

    Comment


    • shminka je prepoznao Noleta, a vi bajni navijaci niste
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Zamislite da je morala onaj frižider da izvadi, ovako.. dobro je...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ko izmisli fotoshop treba mu Nobela dati
          sigpic

          Comment


          • Meh, ima onaj lik sto lici na Novaka, ko garantuje da to nije on posle meceva. Boca mu nesto objasnjava, on i onako nema pametnija posla. Koliko slobodnih mjesta, a Mijaljevic je rekao da je sve puno. Kao sto rekoh, FAKE!
            sigpic

            Comment


            • Ivan je trazio dokaz, a on se ne buni, tako da za ostale
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                shminka je prepoznao Noleta, a vi bajni navijaci niste
                ajde upadamo protiv Ceske sa full rf opremom, oces?
                Dolazim sigurno, dosao bih i sada ali sam odlozio dolazak za kraj septembra
                Last edited by Drunken Whaler; 15-09-13, 20:35.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Fin kacket, glanc nov, nikad nosen
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma izvadila kacket iz torbe na pauzi, kad su svi otisli vani na pivo, uslikala i brzo ubacila nazad u torbu.
                    A ova s kacketom na glavi je iz Madrida ili odnekud, iz busa ili podzemne, veze jedna s drugom nemaju.

                    Comment


                    • Podloga je solidne brzine za sljaku, ali odlicno uradjena, izgleda kao somotVeoma malo je bilo neobicnih odskoka lopte, bar ono sto sam ja videla.U prilog brzini i relativno kratki poeni.Sve u svemu fantazija u odnosu na ranije vidjeno u Areni i na Sajmu sto se sljake tice.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        ajde upadamo protiv Ceske u full rf opremi, oces?
                        Dolazim sigurno, dosao bih i sada ali sam odlozio dolazak za kraj septembra
                        Jos samo da nabavimo karte i dogovoreno
                        mogli bi i Sharda i shminka da nam se pridruze

                        @pecaros
                        imam vise komada, vrtim u krug
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Podloga je solidne brzine za sljaku, ali odlicno uradjena, izgleda kao somotVeoma malo je bilo neobicnih odskoka lopte, bar ono sto sam ja videla.U prilog brzini i relativno kratki poeni.Sve u svemu fantazija u odnosu na ranije vidjeno u Areni i na Sajmu sto se sljake tice.
                          Ja bih rekao da je prilicno spora, jer je Novak sa lakocom izlazio na kraj sa Milosevim servisima i udarcima, ali ti si bila pa si svakako bolje vidjela. Protiv Ceha onda jos malo sporija sljaka, ali sa nesto vecim odskokom, cisto da se neutralisu Radekovi voleji.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Jos samo da nabavimo karte i dogovoreno
                            mogli bi i Sharda i shminka da nam se pridruze

                            @pecaros
                            imam vise komada, vrtim u krug
                            Sharda je in 100% makar za vikend, samo jos shminku da nagovorimo
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Sljaka je bila neke srednje brzine, odlicno je primala kik servis, posto je Raonic sa tim servisom unistio Tipsu u petak, ali nikad bolja sljaka u Areni nije bila, perfektno su je postavili.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kad se udruze Roletovci i Noletovci zajebancija zagarantovana a Cesi bolje da ne dolaze. Neka posalju onu peharcinu pa da se ubaljezgamo ko ljudi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X