Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoces, sad ne vlada tolika euforija kao onda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      A gde mogu u Srbiji da kupim karte?
      BGD- blagajne Event Tim Dom Omladine, TC Usce (bivsa zgarda CK)
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Pa zar neće moći da se rezervišu karte preko neta http://www.eventim.rs/rs/ i onda imaš 24h da ih podigneš/kupiš?
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ako Viktor ne bude oslobodjen do tada od pobjede nema nista, Janko ne moze nikoga da dobije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ako Viktor ne bude oslobodjen do tada od pobjede nema nista, Janko ne moze nikoga da dobije.

            Ozbiljno bi dao Viktoru da igra, a nije se takmicio mjesecima?

            I nepravedni ste prema Janku, mnogo, prvo zato sto je uvijek dao sve od sebe kad igra za Srbiju, drugo sto ocigledno ima zdravstvenih problema u posljednje vrijeme...

            Comment


            • Zasto Vlajko toliko nemas poverenja u Janka .. Pa jeste igra slabo u poslednje vreme, ali uvek je davao sve od sebe za Srbiju, a Viktor nije igrao mec mesecima i treba mu vremena da uhvati pravi ritam .. I mislim da ne moze ove godien da zaigra kako zna ..

              Comment


              • Tipsarevic odustao od Pariza:

                LetsTalkTennis ‏@letstalktennis
                Tipsarevic is ouf the the Paris masters via @ericsalliot. Will he be fit enough to play the Davis Cup final? #atp
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Tipsarevicu bi najapametnije bilo da nije igrao nista od turnira nakon meca sa Kanadom. Umesto sto je isao u Aziju bolje da se marljivo spremao i fokusirao na finale. 2010. njegov indolentan odnos umalo nas nije kostao titule, ako slicno ponovi sada zaista ce njegovo ime biti upisano crnim slovima i navijaci ce ga pamtiti iskljucivo po zlu. Ima sansu da bude heroj, a svojski se trudi da ispadne tragicar.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Viktor bez meca pola godine je sigurno u boljem stanju od Janka. Ovo nije kanal, treba pronaci novu rijec za stanje u kojem se Tipsarevic nalazi.
                    Mozda pokusati sa Bozoljcem, Krajinovicem, Lajovicem protiv Radeka.
                    sigpic

                    Comment


                    • A sto je interesantno odigrao je protiv Kanadjana skroz korektno, i protiv Raonica i protiv Pospisila. Mislio sam da ce ga pobeda u drugom mecu malo trgnuti, ali jok, on nastavlja da tone.
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Tipsarevićjeste u lošov formi, ali treba imai u vidu da je ovo DC, i da oni u tim mečevuma daju sve od sebe, izvlače i poslednji atom snage. Dobro je što će Tipsa da propusti Pariz, da se oporavi od povrede i da de maksimalno pripremi za finale!

                        I užasno me nervira činjenica da nema nikakvih konkretnih informacija vezano za prodaju karata, pa ljudi moji sad će to!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Poslednji info je bio da ce to biti pocetkom ove nedelje. E sad, pravo je pitanje sta oni podrazumevaju pod pocetkom nedelje
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Stvarno mi nije jasno šta više čekaju! Ako neko sazna nešto konkretno neka napiše ovdje!
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Poslednji info je bio da ce to biti pocetkom ove nedelje. E sad, pravo je pitanje sta oni podrazumevaju pod pocetkom nedelje

                              Jel svaka srijeda radna?

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Viktor bez meca pola godine je sigurno u boljem stanju od Janka. Ovo nije kanal, treba pronaci novu rijec za stanje u kojem se Tipsarevic nalazi.
                                Mozda pokusati sa Bozoljcem, Krajinovicem, Lajovicem protiv Radeka.
                                Gde ces sa tim igraciam na iskusnog Radeka .. Jedino Viktora(ako ga oslobode) umesto Janka .. Drugi ne dolaze u obzir ..

                                Comment

                                Working...
                                X