Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki majstor igra najbolji tenis u karijeri...nadam se da ce nastaviti u istom ritmu

    Comment


    • Cestitke cesima,ali Ferer je najbolji,on sam je zasluzio DC
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Ti si navijala za Almagra da li je moguce? Pa ti ga ne podnosis
        ne podnosim ga, ali jos vise ne podnosim Cehe
        za mene ovde nije postojao dobar rezultat, ali bi mi zbog Ferera bilo drago da su Spanci izvukli pobedu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ne podnosim ga, ali jos vise ne podnosim Cehe
          za mene ovde nije postojao dobar rezultat, ali bi mi zbog Ferera bilo drago da su Spanci izvukli pobedu
          Pa da i meni bih bilo draze zbog Ferera,covek je neverovatan.A Cehe i ja ne podnosim,pogotovo onog Stepaneka
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment


          • Iritantan mi je Stepanek kao pojava, ali prosto sam morao da navijam za njega. Vrhunski je odigrao!
            Na kraju Ceska zasluzeno pobijedila.

            Cesi nek se zahvale redom Stepaneku, Berdychu i Del Potru sto su osvojili DC.
            Last edited by Drunken Whaler; 18-11-12, 20:53.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Cesi su ove godine imali vise srece nego pameti, igrali su protiv nas a nama nije igrao Djokovic, protiv Argentine a Delpo se povredio i na kraju protiv Spanaca bez Nadala.
              Da je Djokovic igrao, oni vec to kolo ne bi prosli...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Osvojio je David vec toliko puta DC, ona proslogodisnja titula je apsolutno bila njegova. Ove godine je vukao, drzao sve ali se u finalu nije moglo iako su bili blizu. Lako je biti general posle bitke ali je greska napravljena u ovom zadnjem mecu. Znamo da Almagro moze da namuci Berdycha, gotovo po automatizmu gubi od njega ali ga muci. Radeku su najvece sanse bile bas protiv Almagra. I Forget je potiv Srbije napravio strasnu gresku onomad u zadnjem mecu, sve je to DC. Godinama su vec u vrhu, konstantni i svakako zasluzeno dolazi titula. Ali da ovakvim reprezentacijama stvari moraju da se poklope moraju. Argentinci su najveci gubitnici u cijeloj prici i sad je jasno da oni do titule ne mogu. Odnosno da preformulisem, da Nalby do titule ne moze.
                sigpic

                Comment


                • Ову су Степанеку највећи бодови.. мило ми је што су добили Чеси, промене ради, досадили ми шпанци...
                  sigpic

                  Comment


                  • Finale ko finale, uzbuđenja nisu manjkala. Zasluženo Česi.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Najjace mi je sto svi toliko (pod svi podrazumevam najvise novinare) nahvalise Berdiha, kao do Davida nije ni jedan mec izgubio ove godine u DC .... ali kada se razmisli malo, pa on do Davida ni jedan tezi mec nije odigrao ove godine u DC. Cim je naleteo tezi, odmah truba
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Lendl se smeje



                        e sad mi nije zao sto su Cesi uzeli DC
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • photoshop
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            photoshop

                            ma joook, pojavio se CW na ekranu tj senaforu, i čovek mor'o osmeh da pušti

                            Comment


                            • Del Potro ne samo da ce propustiti Nemacku nego nece igrati kompletan ciklus u 2013., kaze da mu je vaznije da se spremi za osvajanje jos nekgo Grand Slam turnira. Time sve one moje price o zrebu padaju u vodu i proci ce jos jedna godina pre nego sto se ime Argentine nadje na salatari.. a , forumaskim jezikom, zasluzili su je davno
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Jos jedan naizgled dosadan mec prve runde pretvorice se u veliku borbu, posto Ferer nece igrati u Kanadi. Karte su vec uveliko prodate i ocekuje se sjajna atmosfera u Vankuveru
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X