Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze on ovo izgubiti, Nico redovono gubi ovakve meceve

    Comment


    • I da dobije, zestoko ga je Almagro namucio i istrosio
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Almagro je svoje obavio, Tomas mora na teren i sutra
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Ma ja sam razocaran njegovim rezultatima u zadnje vrijeme,,,majstor je covjek, ali mora pocet dobijati ovakve drvosjece...nije nista losiji

          Comment


          • Nereseno prvog dana.
            Almagro se borio,namucio Berdiha.
            Nije jos nista gotovo,vamos Spanija
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Ne moze gore od ovoga sto se tice oblacenja a ni mnogo bolje sto se tice tenisa od momka drugog s leva

              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • a ko je taj

                Comment


                • Jedan tamo, nije se probio posle ove 1980.

                  Slika je urnebesna, Jan Kodes izgleda kao da su ga digli iz mrtvih pre 2 minuta a ni ostali nisu mnogo bolji. Brka Smid je ovde imao 24 godine, a po slici bi mu covek dao bar duplo
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • kakva slika
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • ko bi reko da je taj Kodeš imao najviše pobeda u istoriji, ta Češka je imala uvek dobru reprezentaciju

                      sećam se susreta sa Yugoslavia u Sarajevu u Zetri, kad ih je Mečir preslušao sve redom

                      Boba se tad ispsovao za sve pare, a i nije bio neki tim Orešar, večiti Oranž ball osvajač i Igor Flego. Pukla bruka, publika u Zetri poludela, Yuga kao bila favorit nisu ljudi znali ko je Mečir, kad ono tamo 5:0

                      Comment


                      • Citao sam u knjizi sportskog drustva Mladost iz Zagreba da je Oresar tukao i Bekera na putu ka tim juniorskim uspesima, ali ih je pretvorio u veliko nista na Turu. Za tog Flega nisam cuo

                        Igrali su bas kad sam ja slavio drugi rodjendan
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Oresar je pobijedio Bekera na 'Orange Ball'. Oresar je bio fizicki slab a u to vrijeme su serveri dominirali. Nije ima sansi da se probije. U juniorskoj je pobjedjivao jer je mentalno bio zreliji od drugih. Juniorska konkurencija je i onaka malo bitna.

                          @shminka
                          Svaka cast Srajlijama ali Mecirz je bio veci igrac od Zivojinovica. Da Oresara i Flega ne pominjem.

                          Comment


                          • Odlicno, Almagro je izmorio Berdiha koji sutra mora na teren, a on moze odmarati i ima pristojne sanse da dobije Stepaneka u nedelju.
                            Ja i dalje prednost dajem spanskom dublu, em su ova dvojica danas dugo igrali, em su Spanci u posljednje vrijeme dobro uigrani, nisu neki dubl koji igra 2-3 puta godisnje...

                            Comment


                            • Nece ovo Spanija ispustiti, u godini kada im nikakve sanse nisam davao njima se sve otvorilo posle zreba
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Dubl bi morao odluciti a Lopezov servis je daleko najslabiji...mislim da ce tu Rade i Tomo traziti svoju sansu sutra

                                Comment

                                Working...
                                X