Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Pogledas ti to opet
    Moguce da sam pogresio video sam Argentina prva a dole Ceska pa sam pomislio da se igrali u Argentini
    http://www.daviscup.com/en/results/world-group.aspx
    2009 godine su poslednji put igrali u Ceskoj moja greska

    Comment


    • Rajan i Dzon idu put Teksasa, braca ostaju gde su








      Ferer i dalje ne zna za poraz u Davis Cupu na sljaci
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by keza63s View Post
        Moguce da sam pogresio video sam Argentina prva a dole Ceska pa sam pomislio da se igrali u Argentini
        http://www.daviscup.com/en/results/world-group.aspx
        Vidis da ni Viksovic ne zna ko ce gde igrati

        Najsigurnije je otici na neku zemlju i onda na meceve koje je igrala, tu nema greske jer pise ko je bio domacin
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Posljednji mec su izgubili od Ceha 2009. godine u Ceskoj. ;) Od Spanaca su izgubili prosle godine u finalu, a od Amera jos davno u Americi, tako da su definitivno domacini i u polufinalu i u finalu. ;)

          Hrvatski komentator kralj tek sad kaze da misli da se mogu polako oprostiti sa hrvatskom reprezentacijom za ovu godinu. Prije nekih sat vremena je rekao da im akcije opadaju.

          A ko mi nadje sliku ili video Delpa kako ljubi leptira castim ga.

          Do tad evo ova:

          Attached Files

          Comment


          • Semifinal
            Argentina-Ceska- argentina veliki favorit po meni
            Spanjolska-SAD -najvjerojatnije nece igrat nadal pa ce tu bit svega,vec je 0-1 prije pocetka za amere,fish i isner u ovakvoj fdormi mogu svasta da urade

            Final
            argentina-SAD -po meni argentina osvaja radi navijaca

            MOJE MISLJENJE ;)

            Comment




            • Evo, ali mora biti neki duzi, ovo je trajalo minut.

              Comment










              • Comment


                • Bas sam tada gledala, bilo je skroz slatko
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Koja bruka ovaj Troicki strasno

                    Comment


                    • Nije valjda da ce Nalbandian da igra i u 5. nepotrebnom mecu?

                      EDIT: Monako i Veic igraju ipak.
                      Last edited by Dusan; 08-04-12, 17:26.

                      Comment


                      • Nece, igrace Monako, ali bila je to prilika da gledamo Nabaldiana protiv Velca.

                        Ovaj tekst je sigurno Bojana pisala. http://sport.blic.rs/Tenis/212776/No...Congu-i-Iznera

                        Comment


                        • Dobar je Delpo momak itekako.Stvarno primer pravog sportiste.

                          Sta reci za Viktora.Mogao je Janko da izgine jos 2-3h na terenu i da dobije mec ali sta bi onda bilo?Ovaj bi bio pociscen za pola sata od strane Radeka....
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Troicki ce izgubiti od Rosola 2-0.
                            I on je u taj brejku izgubio prvi set.

                            Comment


                            • Ma nije mi uopste krivo sto je Janko izgubio. Viktor Rosola ne moze da dobije, a kamoli Radeka.

                              Comment


                              • Meni je tu najvise zao Janka.Glupo sto je izgubio a opet nista ne bismo dobili i da je pobedio,samo bi se on dzaba namucio jos vise.Ok,sigurno da Viktor sada nije motivisan,ali nesto ne verujem da bi to bolje izgledalo sve i da imamo sansu za prolaz...jednostavno,decko je u uzasno losoj formi...
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X