Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • жали се: "не могу да играм, Јанко ми сломио прст"
    sigpic

    Comment


    • Mozemo samo da zalimo za propustenom prilikom Janko je imao mec u sva tri seta i nije uspeo cestitke Ceskoj na prolazu u polufinalu zasluzili su !

      Comment


      • E Janko baksuze jedan nisi imao srece a ni servisa da dobijes ovaj mec.........idemo dalje........ne bi valjalo da je igrao 5 setova i pobjedio a onda Viktor izgubio mec........samo da je Janko bolje servirao sve bi drugacije bilo...............idemo u Monte Karlo skupljati poene

        Comment


        • Originally posted by keza63s View Post
          Mozemo samo da zalimo za propustenom prilikom Janko je imao mec u sva tri seta i nije uspeo cestitke Ceskoj na prolazu u polufinalu zasluzili su !
          Ne, nisu zasluzili...
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Imao je sansu,moglo je biti i 3:0 za Janka ali ne vrijedi sad plakati nad prosutim mlijekom.Dobro je igrao,ipak je Berdych neko ko je isao do polufinala RGa,da je malo stabilniji bio rezultat bi bio drugacije ali sta je tu je.Jankove navijace igra sigurno raduje,znamo da mu sljaka nije omiljena podloga i ako ovako bude igrao ceka ga dosta poena,moze mnogo da zaradi
            sigpic

            Comment


            • Kad neće onda neće.
              Šteta stvarno za velike propuštene šanse, ali jednostavno mentalno nije još prešao onu crtu i to je ono što mu pravi najviše problema i u samoj igri i u krarijeri.
              Svaka čast na želji i htenju koje mu nikad nije nedostajalo i tako se igra za reprezentaciju.
              Bez Novaka mnogo teško, kao i bez dobro uigranog i pre svega standardnog dubla... ili bolje reći nikako.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Igrao je Janko dosta dobro, neke prilike je iskoristio neke nije a najvise zalim za losim servisima u presudnim momentima......inace ove sezone ima puno losiji servis nego prosle godine ali mozemo biti zadovoljni prvim mecevima na sljaci, oporavice se on do MC a tamo brani samo 10 bodova i mislim da moze stici do QF jer ce mu bodovi trebati u drugom dijelu sezone

                Comment






                • sigpic

                  Comment


                  • Imace Janko lijepu sansu da se nakupi bodova sad, u MC je ispao u prvom kolu, Rim i Madrid nije ni igrao prosle godine, ja sam prilicno zadovoljna igrom. ;)

                    Comment


                    • Dubl je bio kljuc poraza.Ok,ne moze dubl uvek da pobedi,ali ovi nasi nikada ne dobijaju dubl kada je to najpotrebnije.Jednostavno,ne moze se uvek racunati na pobedu najboljeg singl igraca.Nadam se da ce od sledeceg meca dati Zimonji stalnog partnera bio to Tipsarevic ili Troicki.Ovo menjanje ne vodi nicemu...sav pritisak je na singl igracima,nas dubl juce nije uspeo ni da pripreti Cesima...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • 6-2 za Del Potra u drugom setu.
                        I bolje i pametnije igra od Marina.

                        Comment




                        • Steta...

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            Ne, nisu zasluzili...
                            Moje misljenje da su zasluzili,mi nismo u svim segmentima bili bolji od njih da smo dobili juce u Dublu mozda bi i bilo nesto ovako nista.Janko je sam kriv sto je izgubio a mogo je da dobije sa 3-0 ma da i da je dobio mislim da Troicki nebi imo sanse protiv Stepaneka moje misljenje !

                            Comment


                            • Los je Cilic skroz, kao da jedva ceka da pobjegne s terena, los je i mec, ali su zato argentinski navijaci fenomenalni.

                              Comment


                              • види шта ради Виктор, добија сигурно и да је Јанко победио, где би нам био крај?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X