Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima Milos sanse.Ako bude dobro servirao i ako uspije BHom da izdrzi borbu moci ce da puca na pobjedu.Pokazao je vise puta da je jak kad ima pritisak na sebi,led je u pitanju i treba ocekivati bar dva TBa.Vjerujem da ce biti atraktivan i zanimljiv duel i sigurno kratki poeni,pa mislim i da ce mnogo vise vinera biti od gresaka,a nadam se i S&V igri,izlascima na mrezu.
    sigpic

    Comment


    • Jeste da ima sanse,ima publiku koja mu predstavlja vetar u ledja ali ima taj pritisak moranja,jeste da je pokazao da ume sasvim solidno da se nosi sa njime ali videcemo hoce li to da se desi i ovog puta.Osim toga,Tsonga je rastereceniji jer zna da moze dozvoliti sebi luksuz da izgubi a ako on pusti ruku znamo sta to znaci za sve njegove protivnike mogu reci.I jos jedna stvar koja moze odluciti pobednika je umor,Raonicu je ovo treci mec u 3 dana u 3 seta,jeste da se nije mnogo umorio u singlu,pa ni u dublu ali definitivno to nije stvar koja mu ide u prilog.Vec sam rekao da je ovo za mene mec runde,i jedva cekam da vidim u kakvoj su formi pogotovo Jo,za koga cu navijati moram da priznam
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Tennis Panorama News @TennisNewsTPN
        Per Tennis Canada Dancevic to replace Raonic in Davis Cup tie vs Tsonga. Milos has knee pain.
        nista od derbija
        sad definitivno Francuska ide dalje, ali mi je jos vise zao sto se Milos ponovo povredio
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • E jbg,kakva steta.Ocekivao se dobar,pravi takmicarski duel,derbi koji cekam jos od petka i sad ovo.Valjda ce se oporaviti brzo posto ima turnire koji mu bas odgovaraju.Frank nema tu sta da tarzi,posto je brza podloga moci ce da gura do 3-4 mozda i to je to,Francuzi idu dalje sad je definitivno.
          sigpic

          Comment


          • Steta ali bolje za njega da se ne forsira i svidja mi se sto ne srlja i sto ne slusa srce vec glavu.Nadam se da ce se oporaviti jer treba da brani 550 poena ako se ne varam sad a onda u IW-u i Majamiju priliku da lepo napreduje i uzme dobre poene.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Dancevic je toliko dobro servirao da je dao Congi 21. brejk sansu.. ovaj je iskoristio skromnih ali vise nego dovoljnih 6

              Drugacije je ovaj dvoboj trebao da se odvija ali bice za Kanadu vremena.. donece njima Raonic, Pospisil, Diez i Pelivo uspehe u buducnosti
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Pa pravac Kongo
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Nije mogao Frank nista,no to se znalo cim je Milos morao da otkaze.Monfils je pobijedio Vaseka u dva seta po 6:4,svakako ima vremena za Kanadjane,a Francuzi jdeni od favorita za Salataru.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce igrati Djokovic u 4-finalu? Cesi su jaki doma, mogao bi to biti pravi triler.

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Nije mogao Frank nista,no to se znalo cim je Milos morao da otkaze.Monfils je pobijedio Vaseka u dva seta po 6:4,svakako ima vremena za Kanadjane,a Francuzi jdeni od favorita za Salataru.
                    Meni se cini da je Francuzi kao i Argentinci nece "nikada" osvojiti. A stvarno steta da jedna teniska sila kao Argentina nema DC.
                    Last edited by ajmooooooo!!!; 13-02-12, 18:36.

                    Comment


                    • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                      Ce igrati Djokovic u 4-finalu? Cesi su jaki doma, mogao bi to biti pravi triler.
                      Djokovic nece igrati u cetvrtfinalu DC, jer su prioritet GS turniri a pre svega RG i OI u Londonu.

                      Comment


                      • Inace za ove koji jedva cekaju svaku priliku da skoce na Feda, ne moram da imenujem, zna se ko je to:

                        rene stauffer Federer today in Rotterdam: " the stan comment was taken completely the wrong way. i'd never say that. We played well, US just too good."

                        rene stauffer Fed also: "i had talks with severin and stan to make sure there is no misunderstanding. it's just somthing that that press created, really"
                        i njegova izjava danas u Roterdamu:

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by ivanexion View Post
                          Djokovic nece igrati u cetvrtfinalu DC, jer su prioritet GS turniri a pre svega RG i OI u Londonu.
                          Janko je pokazao da ume protiv Berdiha i Stepaneka.U dublu mislim da nemamo sta da trazimo(posebno ako opet promeni Zimonji partnera) tako da ce Viktor biti kljuc.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Otkud to da Djokovic nece igrati?Ja nisam cuo to nigde?A i termin nije strasan,posle Majamija
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Tesko ce igrati,posebno ako bude imao dobar IW i Miami,a ako nece Beograd da igra onda ce vjerujem ici u MC,ne znam,ne teba mu DC ove godine
                              sigpic

                              Comment


                              • Poznavajuci njega verujem da ce igrati makar u nedelju,verujem da mu ne bi to bas tesko palo jer bi imao tu nedelju odmora a i sledecu nedelju kad se igra Kazablanka i Hjuston.Ali dosta zavisi od miamia i IW-a
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X