Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saće G. Robert uši Pralici da iščupa, završiće k'o Višković na RTS

    Šteta što moram da prekinem radi TBBT, ovako dobar meč

    Comment


    • Originally posted by Torima View Post
      Saće G. Robert uši Pralici da iščupa, završiće k'o Višković na RTS

      Šteta što moram da prekinem radi TBBT, ovako dobar meč
      sto prekidas , pogledaj mec ,dok gledas neka ti se skine ta epizoda TBBT i taman ... Isner igra odlicno , ne moze Roger nista , ode ovo u 5 setova ako Isner ne dobije u 4 , sutra Bryan u dublu i Svajcarska na sljaci protiv USA gubiti 3-0
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jos potpis materijala...
        Izvuce se John,mada i nije mogao Roger mnogo toga na tim brejk prilikama,jednostavno je Isner dobro servirao,hrabro igrao.
        sigpic

        Comment


        • Isner mi je stvarno jedan od bolje psihicki pripremljenih igraca na turu...pokazao je to toliko puta u svojim mecevima...pravi borac koji ni u jednom trenutku ne posustaje,ima moje veliko postovanje!

          Ova podloga je bas pravi promasaj,jako je tesko kontrolisati poene,pogotovo ravnim udarcima,stoga Roger u zadnjih par gemova FH igra sa jako puno spina,u Rafinom stilu

          Comment


          • Nema price,bas je hrabar i mentalno izuzetno jak.
            Sad to vec mnogo lakse ide kod Rogera,treba ocekivati veliki pritisak u ovom gemu
            Radek napokon zavrsio,posle skoro 4 sata,jos jedan koji je rijesen u petom
            Last edited by Vladan; 10-02-12, 19:04.
            sigpic

            Comment


            • Ma setimo se samo DC protiv Srbije, pa onog "umalo-da-se-desi-iznenađenje-veka" na RG prošle godine protiv Nadala...

              Comment


              • Briljantno,nije samo servisom,daleko od toga,morao je mnogo i kroz igru da radi i stvarno je fenomenalno odigrao TB.Ovo je vec zabrinjavajuce za Svajcarce,sad visi mec i svaka greska moze biti skupa
                sigpic

                Comment


                • Big Baseline John. Bolji je u skoro svim segmentima igre, psihicki je neuporedivo jaci, vece srce ima, vise zeli pobedu i ako ovako nastavi doci ce do nje.

                  edit: U jednom trenutku u trecem setu sam video da Rodzer ima vise servis vinera, daleko da je samo do servisa, nadigrava ga Isner sa osnovne linije i ne pada psihicki, propusta brejk lopte, pa opet dolazi do njih, zaista briljantno igra.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Dzon je hrabar kao tigar!! Mogao je izgubiti taj brejk zbog gluposti u cetvrtom i petom poenu ali je sve ispalo kako treba

                    Jos jedan
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Iako nije izgubljeno, ovo uopste ne obecava, Izner igra odlicno, servira super, a Fed se poprilicno muci.
                      I jos ajde da imaju neku publiku, pa da ga mozda podigne, ovi Svajcarci kao u pozoriste da su dosli
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ako hoce da uzmu DC nek igraju na Satrijeu u Parizu,bolje bi im bilo 500 puta.Almagro se muci protiv Golubeva malo u drugom setu ali ne bi trebao da ima problema.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • U Baselu je bolja atmosfera!
                          Odakle Roger mora da vrace te servise,koliki je to odkok,stvarno mu nije lako,ali je nekad nadigran i sa osnovne,John na mrezi sjajan,koliko osjecaja kod voleja
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa publika bi sigurno bila bucnija, a i bila bi vise za Feda nego ovde

                            a bolje da izgube ceo mec, nego da prodju dalje, tako da ja ne navijam 100% za Svajcarce, posebno sto je Stan danas izgubio...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Najveca zabluda kod biranja podloge u Dejvis kupu je ta kad se umjesto svoje najjace odlucis za protivnikovu najslabiju. Kad to kaze jedan Pilic koji tri decenije sa uspjehom vodi razne ekipe u ovom takmicenju onda mora da je tako.
                              http://www.youtube.com/watch?v=SE9HwIq3o_0 <bgcolor=FF0000>\o/ \0/ \O/ http://www.trojka.rs/files/djokomer.swf \O/ \0/ \o/ http://www.youtube.com/watch?v=1U-tb...eature=related

                              Comment


                              • Originally posted by rastislav View Post
                                Najveca zabluda kod biranja podloge u Dejvis kupu je kad se umjesto svoje najjace odlucis za protivnikovu najslabiju. Kad to kaze jedan Pilic koji sa tri decenije sa uspjehom vodi razne ekipe u ovom takmicenju onda mora da je tako.
                                Ima i toga svakako.No ne znam sta je Stanu bolje,ako mene pitas sljaka
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X