Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marin Cilic pri rezulatatu 4-0 i deuce vec ima 18 neprisiljenih pogresaka?????O.o wtf

    Comment


    • TAKO JE BRE!!!!!!!!!!!!!!

      Pa ne moze linije ceo zivot Tomo sine moj,ne moze...

      Majo,slazem se da je Janko sam kriv,ali Berdih je bio stvarno jako dobar danas,a srecu da ne pominjem...seti se svih linija koje je pogodio,a i onih riterna i servisa...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Boca, the genious na delu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • 5-0 i Delpo na servisu.


          Originally posted by AcaDjilkos View Post
          TAKO JE BRE!!!!!!!!!!!!!!

          Pa ne moze linije ceo zivot Tomo sine moj,ne moze...

          Majo,slazem se da je Janko sam kriv,ali Berdih je bio stvarno jako dobar danas,a srecu da ne pominjem...seti se svih linija koje je pogodio,a i onih riterna i servisa...
          Sjeti se ti sta je sve Janko prokockao pa smo na istom nekako.

          Comment


          • Nista nije zavrseno

            Comment


            • Uh zakomplikova' on ovo ali ispade kako treba na kraju.
              Pauza da se malo oladi glava i da Boca izvuce taktiku broj 17,brejk na 5:4,ujedno i set
              sigpic

              Comment


              • Jao kako simpaticna situacija u Buenos Airesu, e ovo jos nisam vidjela.
                Delpo se pripremao da servira i leptir mu je sletio na lopticu u ruci, ovaj poljubio leptira. I leptir i dalje nastavio oko njega letati, pa ga je jedva nekako istjerao iz terena.
                Nakon toga spasene 2 brejk lopte.

                Comment


                • црко, црко..
                  sigpic

                  Comment


                  • Propustena je sansa na 30:30,jos jedan drugi servis ide napolje
                    sigpic

                    Comment


                    • 6-1 za Delpa, imao je jedan opusten i los servis gem, Cilic jos nije uzeo gem na svoj servis. ;)
                      Kaze ovaj legendarni komentator da Cilica ovih dana najbolje opisuje recenica - oblacno sa povremenim suncanim intervalima. Bogami danas sunce nikako da probije oblake, i onaj gem koji je osvojio mu je Delpo poklonio.
                      Ali leptir je bio genijalan.

                      Comment


                      • мислим, Аца Болић црко од глди... дуг меч
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakve su ovo gluposti,nikakve potrebe nije bilo da bude toliko agresivan na riternu,jos je stegnut Berdych...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Jao kako simpaticna situacija u Buenos Airesu, e ovo jos nisam vidjela.
                            Delpo se pripremao da servira i leptir mu je sletio na lopticu u ruci, ovaj poljubio leptira. I leptir i dalje nastavio oko njega letati, pa ga je jedva nekako istjerao iz terena.
                            Nakon toga spasene 2 brejk lopte.
                            Ako neko nadje video, nek ga postavi ovdje kasnije
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • ajmooo jankela, sad ga lamela!

                              Comment


                              • Puno toga propustio Janko, gotovo mogao 3-0 pobediti...

                                Ali ajde, treca sreca u taj brejkovima

                                Comment

                                Working...
                                X