Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dJOLEX View Post
    Ma... Verujem da je Nole umoran i sve to, ali da nije mogao izvuci mec protiv Nalbandiana, NE. 6-3 6-2 6-4 bi bilo, i prolaz obezbedjen, skoro.. Ama, pocistio je Rafu 6-1 u cetvrtom, mogao se nasiliti na jos jedan mec... Ne osudjujem ga, ali mislim da je mogao. Na kraju cemo ispasti zbog tog meca :/
    Izvini ali kako mozes to da pricas,pa on je mrtav umoran,pa dajte ljudi i on je covek,i mozda bi se i pogorsalo stanje,nije mogao jednostavno nije on robot pobogu(razmazio nas je uzasno)
    Last edited by MiljanVR; 16-09-11, 20:40.
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Pa ako bude igrao u nedelju onda je stvarno losa procena/taktika da ne igra danas jer je David slabiji protivnik od Delpa za Noleta
      Last edited by DangerAce; 16-09-11, 20:04.

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        MA u pravu si, sta je za njega posle ovakve sezone, posle 8 sati na poslednja dva meca na terenu, posle 2 povrede, zbog ledja nije servirao 150 na sat, sta bi za njega bio Nalbandian jedan od najtalentovanijih igraca koji su igrali ovu igru...
        NEgo da mi apleujemo da on mora da igra i sutra i u nedelju i na sledecim turnirima, Metz i Bucharest sta ima veze sto su turniri u istoj nedelji neka putuje covek avionom pa neka igra u dve drzave u istoj nedelji, boze moj on je vanzemaljac...
        Mora sve da pobedi i da osvoji a ovi ce da me izvinete da lade ja*a, e pa ne moze....
        Slusaj to za sponzore , Novak je u formi ,njemu treba 1-2 treninga , uostalom trebao je reci odmah da nece igrati , Rafa je pocistio Gaskea a i on je igrao kao Nole mec , igrao sa Murrayom , kazes povreda ledja ? Rafa ima tolike probleme sa zuljevima na prstima i nogama da je to strasno ali nebitno sada , bitno da gubimo 0-2 i da se moramo nadati cudu da udjemo u finale
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • U velikim problemima smo, a prvobitno ih je stvorio Fiktor porazom od Nalbandijana. Delpo je igrac koji zasluzuje Top 5, a Tipsarevic je do skoro imao problem sa povredom, dok se Delpo duze vreme odmarao. A o Novaku nema potrebe da pricamo, nije on masina, igrano finale u ponedeljak, jos je imao problema sa ledjima. E moj Fiktore, doci ce dan kad ces ispati iz Top 50

          Comment


          • To nije Djokoviceva odluka nego odluka Obradovica,on je mogao,ali bi time rizikovao neku povredu i poremetio svoj organizam.To sto u timu imamo mentalne gromade poput Tipsarevica i Troickog nije njegov problem,i skidam mu kapu sto nas je sam doveo do salatare,pravo da vam kazem ja nesto nisam ni ocekivao da mozemo odbraniti ovo,a i kako se pojedinci ophode prema tenisu ovde,ni ne zasluzujemo svetsku titulu
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Miko ne znas o cemu pricas.Prosle godine je Roger ispao u 1/2 finalu USO-a i nije mu palo napamet da igra,Nadal nije igrao protiv Francuza u 1/4 finalu,ovo nije humano i svako ko je ocekivao da ce Novak danas igrati pojma o tenisu nema.

              Ja sam bio za to da ispadne u 1/4 finalu USO-a da bi danas igrao,ali Nole ne slusa
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                To nije Djokoviceva odluka nego odluka Obradovica
                Bas se Obradovic nesto pita

                Comment


                • Nebitno , bitno da se skoncetrisemo i dobijemo double sutra, jos nisu sanse izgubljene ,samo da Fiktor ne igra double Da dobijemo double pa Nole uzme Delpa i Tipsy , Nalbia i u finalu smo
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Nije Novak kriv sto bez njega ne mogu ni jedan bod da uzmu, ako ni Zimonic ne uradi sutra nista onda je on totalno beskoristan u dejvis kupu kao i Troicki..

                    Realno, Tipsa ne moze nista protiv Delpa a i prosle godine nas je izvadio protiv Ceha..
                    http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

                    Comment


                    • Pa sigurno nije Djokovic sam odlucio da li ce da igra da li nece,da mu je Obradovic rekao da igra,igrao bi,to je to
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Nije uopste bitno cija je odluka, jednostavno covek ne moze da igra, igrao je naporan turnir GS, 2 nedelje, jos finale u ponedeljak, jos problem sa ledjima, jos stigao kasnije u Beogradu, treba vremena da se adaptira na vremensku zonu. Da je kojim slucajem igrao samo bi pogorsao povredu, i time sam sebi ugrozio nastavak sezone.

                        Comment


                        • Novak da je pametan ne bi ni u nedelju igrao,ali ce igrati ako se sjutra dobije dubl najvjerovatnije...

                          DC je specificno takmicenje dje bolji igrac,uloga favorita ne mora da znaci mnogo,e sad Janku je stvarno bilo tesko sa ovakvim Delpom,ali je Viktor sigurno mogao mnogo bolje.Iako je Nalby mora se priznati izmislio tenis za njega.
                          I argentinski dubl je veliki favorit,mnogo su uigranije od bilo koje kombinacije sa Zimonjom
                          sigpic

                          Comment


                          • Cekaj, cekaj, i prosle godine nam je zakuvao prvi mec, protiv Ceha, a tada je on bio taj koji je izgubio u finalu, jednostavno ne da se coveku da igra u petak. Je l' i tad bio umor? Mozda sad malo pod uticajem emocija pisem ovo, ali morao je da izgura protiv Nalbandiana, mada osvojio je DC, nije to vise to.
                            "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                            Comment


                            • S obzirom kako su Argentinci u dublu uigrani, i plus kako mi igramo u poslednje vreme dubl, Argentinci su veliki favoriti. Za ovaj dan samo mogu reci Viktor je morao mnogo bolje.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Slusaj to za sponzore , Novak je u formi ,njemu treba 1-2 treninga , uostalom trebao je reci odmah da nece igrati , Rafa je pocistio Gaskea a i on je igrao kao Nole mec , igrao sa Murrayom , kazes povreda ledja ? Rafa ima tolike probleme sa zuljevima na prstima i nogama da je to strasno ali nebitno sada , bitno da gubimo 0-2 i da se moramo nadati cudu da udjemo u finale
                                Samo ovoliko od mene...
                                Aj molim te razmisli sta pricas, pa nije on zivotinja jbt....


                                Sutra dubl, ehh pa nista bolje u svakom slucaju Janko da igra, Viktor je bez "samopouzdanja" sta god mu to znacilo, bolje Janko iako ni on nije blistao...
                                Spanci verovatno vec sutra ulaze u finale...
                                A mi kao po obicaju, nista se ne treba brinuti imali smo nebrojeno ovakvih situacija, izvucemo se kao i uvek...
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X