Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danska dobija drugi set...tri puta su nasi gubili servis...od toga 2 puta Ismar...sto je dovoljno za 2-6...jos jedan dugi mec u najavi kad je u pitanju Davis kup reprezentacija BiH

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa kako je to moguce kad Troicki nije bio u zrebu?
      Nije, što je očigledno. Neko moje viđenje ko se trebao naći u žrebu. Bolje da su se Tipsarević i Nalbandijan sastali u prvom meču. Mada je pitanje da li bi on uopšte igrao. Nego da je ta opcija ostavljena za poslednji meč. Nadam se da je sada jasnije šta sam hteo reći.

      Comment


      • Ne bih volio biti u Viktorovoj kozi ako zijane dubl

        Comment


        • Ko posla Viktora za dubl ,pojma nema covek Evo ga prvi set 7:6 napred Srbijjaaa !!!
          Last edited by MiljanVR; 17-09-11, 15:02.
          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

          Comment




          • Ne moze da pogodi forhend, a ni servis ne pogadja kao ranije u sezoni..

            Mislim da je Bozoljac bolji izbor sa Zimonjicem, igrao je fino protiv Indije.
            http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

            Comment


            • Ma nije bitno sto pojma nema, nisi im'o drugu opciju! Ako Djokovic nije mogao juce da igra, nije treb'o ni danas, pa da ne daj Boze izgubi od Del Potra koji je opasniji od Nalbandiana, a Tipsarevic se od sinoc mora mentalno i fizicki pripremati za 5. mec, dakle nikako prosipati energiju na dubl. Kad se podvuce crta, jedino ti je Troicki ostao
              "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                Kakva bi fora bila da dobiju Arg ovo... Antidubl igrac Monako, i veoma los server Cela...
                monaco je prije 2 godine bio 41. na svijetu. chela je danas na tim pozicijama, dakle dosta su dobri.

                Comment


                • cilic/dodig vs de voest/klaasen 62 64 36 61

                  sutra u 10 cilic igra protiv andersona za prolaz. ako marin izgubi, a ne bi trebao posto je u dobroj formi iako je anderson vrlo dobar, onda ce dodig igrati ili sa de voestom ili sa klaasenom.
                  ovo je bila prva dodigova pobjeda za hrvatsku u zivom mecu iz petog pokusaja. do sada je izgubio 2 singla i 2 para. po jednom u singlu i paru u 5 setova.
                  Last edited by ajmooooooo!!!; 17-09-11, 15:17.

                  Comment


                  • Vidim da ste pisali o voditeljki, jeste Dragana Kosjerina, nas dve smo isle zajedno u osnovnu

                    steta za ovaj brejk
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Vidim da ste pisali o voditeljki, jeste Dragana Kosjerina, nas dve smo isle zajedno u osnovnu

                      steta za ovaj brejk
                      Mozes da ocekujes da ti uskoro bude zatrpan inbox

                      Stvarno steta za ovaj brejk, par glupih gresaka...
                      A Llodra i Conga razbijaju Verdasca i Lopeza 6:1 6:2.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zimonjic kao obicna amatercina, Viktor ako pogodi FH to je kao praznik...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by dJOLEX View Post
                          http://www.rezultati.com/tenis/

                          O
                          daberite datum za sutra (18-09), i pogledajte: Djokovic - Del Potro (otkazano), pise da igraju Delpo i Troicki sutra? Ma je l' to nas neko zajebava? Nadam se da ce promeniti to, moze kolko znam do 1 sat pre meca (ali opet, sto su onda menjali danas??)
                          Pa prvog je dana Troicki zamijenio Djokovica. Do daljeg je to oficijelno.

                          Comment


                          • Dobijaju Ziki i Viktor ovo. Sada je sutra na singlovima. Mislim da imamo sanse, nista nije zagarantovano, ali je posle ovoga vrlo moguce. Novak je favorit protiv Delpa, onda Tipsa na napaljenost i publiku. Hajde bre, hocu da gledam Nadala u Areni
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Jesam li vam rekao da ce igrati Viktor
                              Jednostavno je ta kombinacije bolja od bilo koje druge ;)

                              Viktor los u prvom setu,FH-om nije nista mogao,nisu uopste pritiskali Argentince,ali se to promijenilo od drugog seta.Chela nikakav,lik prvi servira oko 150,to se moralo iskoristiti.Zimonjic je imao onaj los servis gem na startu drugog seta,izasao tri puta na mrezu i sva tri voleja poslao u mrezu,medjutim Chela-u je lako brejknuti,a treci set je bila formalnost!


                              Ovo automatski znaci da Novak izlazi na teren sjutra,ali je pobjeda i dalje daleko,da vidimo u kakvom je Novak stanju,a Nalby je svakako favorit protiv Janka,bolji je igrac i znamo sta mu znaci reprezentacija,mada i Janko gine tu nema price.

                              Svaka cast Francuzima za ovo izivljavanje danas,ali to je to od njih
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X