Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Bopanna igrao ludacki na pocetku drugog seta,sve mu je islo,iz trka nalazio neke nenormalne uglove,kako je samo par puta pogodio FH paralelu,ali ga to naravno nije dugo drzalo i posle 3:1 u drugom setu,izgubio ga je 6:3 h5g6k8
    Viktor u oba seta gubi po 3 gema,previse cini mi se,ali ni ne forsira ipak *#AI&D


    Chardy iznenadjuje,Mayer-u fali jos jedan set da dobije i treci put uzastopno CIlica,mada Marin ima prednost brejka u 4. setu!
    Inace Super Tennis prenosi Spance,ne moram da se mucim preko streamova '65slif
    Verdasco je uzeo prvi set,6:4
    sigpic

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Melzer - Chardy 5-7 , 2-5 .. $%&5qw7 $%&5qw7

      Koliko god da mi je drago , toliko mi je i cudno
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Zemlja vodi 3-1 protiv Nieminena u prvom setu... &#039;65slif
        Cilic izjednacio, idu u 5. set. $#^%RT

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Chardy na korak od pboede protiv mladog austrijanca &#039;65slif
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            Vratio je Jurgen brejk,ali je opet izgubio servis,ovoga puta kad je servirao za ostanak u drugom setu,2:0 za Jeremy-a fghj48d
            Viktor dobrim servisima dolazi do 3:3,e da vidimo moze li Indijac preko 3 u ovom mecu h5g6k8
            sigpic

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Mentalna gromada Verdasco igra solidno skroz,dok ne poludi,valjda ce ovo zavrsiti normalno


              One koje tanima BIH izgubila,odnosno Delic prvi mec sa 3:0,al sada igra najbolji igrac Aldin Setkic i vodi 3:2 u prvom setu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Vodimo i pored lose igre Viktora #$&amp;+|r Ovaj poen dobijamo a onda i Jankela da donese jos jedan $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Sa kim igra Setkic? Valjda cete proci dalje,jel ima streama negde?
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    AK,3:0 izgubio #^GH*#
                    Kako mi se svidja inace ovaj live score na DC-u %QWT&amp;W
                    Bopanna dosao do 4:3 u trecem setu,strasan je otpor pruzio Viktoru,pa kako god da zavrsi
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Delic je odlicno usao u mec i odmah napravio break , ali sta je dalje bilo ne znam , samo je naglo pao $JS}| $JS}|


                      Valjda ce Setkic izjednaciti

                      Hoce neko da se kladi u avatar , ali samo do utorka , posto tad imam nove opklade , da ce Melzer okrenuti

                      Ako ima neko ko misli da nece , kladimo se
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Jeste,mada Delic jos nije dobio nijedan mec za repku


                        Setkic igra sa Quahab-om i tu ocekujem da pobijedi kada je mogao Machada i Volandri-a dobijat na sljaci moze i ovoga,a stream-a nema gledam tekstualni prenos na stranici TS saveza BIH,vodi Aldin 4:3
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Kakav mec Cilica i svabe,komentator na HRT-u je najjaci. ;D
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Roddick je lagano dosao do prvog seta protiv Massu-a,ali u drugom Nicolas ima brejk h5g6k8
                            Soderling servira za prvi set,Igor ima brejk loptu,Cilic i Mayer su i dalje u prvom gemu petog seta,maratonski gem

                            Bopanna vodi 5:4,Viktor servira da ostane u trecem setu!
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Ovaj gem(brejk) Cilica je i mec.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Ne pise se dobro Troickom u IW i Majami-u sa ovakom igrom,samo sirova snaga #%d*
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X