Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast Vladane, nisam ja bio tu ali vidim da su Spanci lepo oduvali Amerikance. Vamos Espane, idemo na osvetu, sljaka i sve je moguce jos da Rafa dodje i gotovi su.

    Comment


    • "Salatara" u holu NBS
      Malo je putovla po Srbiji, znam da je izlagana u Zječaru, Požarevcu, Valjevu...verovatno će biti još negde, ali sledeća dva meseca je u Beogradu, u holu NBS na Slaviji. Pa izvolte.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Izvuceni parovi za play off , za dopunu Svetske grupe

        World Group Play-offs Draw

        Romania v CZECH REPUBLIC
        RUSSIA* v Brazil
        ISRAEL* v Canada
        South Africa* v CROATIA
        CHILE v Italy
        Japan v INDIA
        Belgium v AUSTRIA
        Australia v SWITZERLAND
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Tezak zrijeb za Svajcarce.Evo prilike Svajcarskoj da se osveti Australiji za onaj poraz u 1/2 finalu Davis cupa 2003. godine.Tada je Roger imao 2-0 u setovima i 5-3 u trecem i izgubio je od Hjuita u odlucujucem mecu.Bas mi je bilo krivo tad.

          Comment


          • Ja mislim da Federer nece igrati, posto se to igra nedelju dana posle USO i jos treba da putuje u Australiju.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Trebao bi Roger to da igra,da pomogne svom timu da igra sledece godine Davis cup.Bili bi svakoj ekipi tezak protivnik,kada bi igrali Roger i Stan.
              Last edited by Fedex ba; 13-07-11, 13:57.

              Comment


              • Ja ne verujem da ce da igra, ne samo zbog termina, nego zato sto gostuju Australiji, a cini mi se da je i on sam tako nesto najavio, kad je komentarisao da li ce igrati u septembru, rekao je da mora prvo da saceka zreb, a da se nada da nece igrati protiv Australije.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mislim da su svi u Svajcarskoj razocarani zbog zrijeba.Onda tesko da cemo vidjeti Rogera u Australiji,a mislim da bez Rogera Svajcarska tesko moze do svjetske grupe.Jedino da Australiji ne igra Lejton,onda bi mogli Stan i Kjudineli do pobjeda u singlu.

                  Comment


                  • I Llayton i Tomic, Bernard ce sigurno dobiti pozivnicu za taj dogadjaj... Samo ako Fed igra Svicarska ima neke sanse, ako ne, mogu i da predaju bez borbe.

                    Comment


                    • Odlicni mecevi u najavi,naravno izdvaja se Australija-Svajcarska,ako ce Roger da igra onda cemo gledati spektakl,ako ne bude igrao tesko ce oni do pobjede.Mislim da ce biti izuzetno zanimljivo u Rumuniji,a nece Hrvatima biti lako protiv Kevin-a!
                      Milos i Nestor na Dudi-a,jesu Izraelci nezgodni i tesko je igrati protiv njih na njihovom terenu,ali se nadam da ce Kanadjani proci
                      sigpic

                      Comment


                      • Izvor: Blic

                        SVETSKI ŠAMPIONI SPREMNI ZA PODUHVAT

                        Tipsarević pripremio tim za skakanje padobranom


                        Janko Tipsarević odmara se u Dubaiju, a pre nego što je otputovao, najavio je da će svetski šampioni skočiti iz aviona padobranom, ako odbrane titulu u Dejvis kupu.



                        Novak Đoković i drugovi u decembru su jedan drugom brijali glave kada su u finalu ovog takmičenja savladali Francusku, i to na inicijativu Viktora Troickog.

                        Ovaj put Janko je smislio plan, a da su njegovi saigrači iz reprezentacije voljni za tako nešto pokazao je na Tviteru, gde je okačio slike iz malog aviona sa puta u Švedsku.

                        "Oni su spremni, kažem vam", dodao je Tipsarević.

                        Srbija u septembru igra polufinale Dejvis kup sa Argentinom u Beogradu.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          I Llayton i Tomic, Bernard ce sigurno dobiti pozivnicu za taj dogadjaj... Samo ako Fed igra Svicarska ima neke sanse, ako ne, mogu i da predaju bez borbe.
                          Sta ce pozivnica najboljem igracu neke zemlje za mec Davis Cup-a?
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Vjerovatno je mislio na WC,to se daje u DC-u i nema veze sto je najbolji igrac svoje zemlje,kad mora da ima 18 godina da bi nastupao za DC...
                            Last edited by Vladan; 14-07-11, 18:21.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Sta ce pozivnica najboljem igracu neke zemlje za mec Davis Cup-a?
                              Mislio sam s obzirom da imaju vrlo zanimljivu istoriju, ipak je Bernardov otac pravio gluposti i po pitanju Davis Cup nastupa za Bernarda...

                              Ovo sto je Vladan napisao mi ni na kraj pameti nije bilo, nisam ni znao za tu klauzulu.
                              Ali on valjda u oktobru puni 19, ne 18 tako da mu je svejedno dozvoljeno, po tom pitanju. Ipak smo isto godiste...
                              Last edited by Vanja #66; 15-07-11, 08:20.

                              Comment


                              • Vladan se, da 'prostis, zajebava a tvoj vrsnjak je branio boje svoje zemlje prosle nedelje u Davis Cupu pa nema nikakvog razloga da to ne radi u ovako vaznom duelu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X