Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Australija ce Svajcarsku docekati na travi, sto je sjajno jer nas mozda ceka duel Tomica i Federera

    Od 2001. na zelenoj podlozi ugostili su Ekvador, Francusku, Spaniju, Maroko, Austriju i Argentinu u julu 2005., koja ih je tada lagano izbacila
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sutra pocinje prodaja karata za DC Srbija-Argentina, prodavace se prvo kompleti karata, pa ko planira da ide, neka na vrijeme obezbijedi ulaznice. ;)

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Sutra pocinje prodaja karata za DC Srbija-Argentina, prodavace se prvo kompleti karata, pa ko planira da ide, neka na vrijeme obezbijedi ulaznice. ;)
        Danke..
        Nigde nisam cuo tu informaciju..

        Comment


        • Tačno .. sutra 17.08. počinje prodaja...
          http://www.teniskisavez.com/index.php?option=com_content&view=article&id=400oinje-prodaja-karata-za-polufinalni-me-davis-cupa-2011-srbija-argentina-&catid=39:njuz-strane&Itemid=102

          Ali ovaj skriveni smajli ... što bi možda značilo, tako ćete i karte dobiti/kupiti ...
          Last edited by miloolja; 16-08-11, 14:28.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tviter je zakon...
            Za finalni mec su karte pukle za nekoliko sati... Tako da je dobro znati na vrijeme. ;)

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Tviter je zakon...
              Za finalni mec su karte pukle za nekoliko sati... Tako da je dobro znati na vrijeme. ;)
              A zasta je ostalo?
              Posle sam otisao na Bobin sajt ali je sturo..
              Arena jos nema na netu..
              Ni tickets.rs..

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                A zasta je ostalo?
                Posle sam otisao na Bobin sajt ali je sturo..
                Arena jos nema na netu..
                Ni tickets.rs..
                Mislim na proslogodisnji finalni mec. ;)
                Ove godine karte jos nisu pustene, sutra ih pustaju. Vjerovatno ce vecinu podijeliti sponzorima, facama i onima koji zele biti vidjeni, a ono sto ostane ugrabice ko prvi stigne. ;)
                Najbolje ti je da kontaktiras neku od agencija koje prodaju karte, da rezervises prije nego sto puste u prodaju ili da sutra dezuras na netu, pa kupis online odmah... ;) Ili, naravno, da nadjes neku vezu.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Mislim na proslogodisnji finalni mec. ;)
                  Ove godine karte jos nisu pustene, sutra ih pustaju. Vjerovatno ce vecinu podijeliti sponzorima, facama i onima koji zele biti vidjeni, a ono sto ostane ugrabice ko prvi stigne. ;)
                  Najbolje ti je da kontaktiras neku od agencija koje prodaju karte, da rezervises prije nego sto puste u prodaju ili da sutra dezuras na netu, pa kupis online odmah... ;) Ili, naravno, da nadjes neku vezu.
                  Sto volis shtrecash ljude?
                  To da ce podeliti gro karata je sigurno..
                  Od veceras pratim situaciju..
                  Koliko vidim zadnji dan je 2.200 din..

                  Comment


                  • Zavisi od sektora, suska se da je komplet karata za sektor 200 - 5000 dinara. Prosle godine su za finalni mec karte bile mnooogo jeftinije, mada sam ja, ako se ne varam, bila u sektoru 400...

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Sto volis shtrecash ljude?
                      To da ce podeliti gro karata je sigurno..
                      Od veceras pratim situaciju..
                      Koliko vidim zadnji dan je 2.200 din..
                      Sad sam ja zvao Gigstix u Novom Sadu i rece mi da prodaja krece sutra u podne.Bice karata,samo da dodjem u to vreme...

                      Comment


                      • Pa dobro postavila sam vam link... ovde stoje i cene... http://www.teniskisavez.com/index.php?option=com_content&view=article&id=400oinje-prodaja-karata-za-polufinalni-me-davis-cupa-2011-srbija-argentina-&catid=39:njuz-strane&Itemid=102

                        Cena kompleta karata (svi sektori osim sektora 400, za tri dana takmičenja) iznosi 5000 dinara, dok cena pojedinačne karte za prvi dan takmičenja iznosi 2200 dinara, za drugi dan 1100 dinara, za treći dan 2200 dinara.

                        Cena kompleta karata za sektor 400 iznosi (za tri dana takmičenja) iznosi 2200 dinara, dok cena pojedinačne karte za prvi dan takmičenja iznosi 900 dinara, za drugi dan 600 dinara, za treći dan 900 dinara.
                        Kompleti karata kreću u prodaju 17. avgusta 2011, dok će pojedinačne karte biti puštene u prodaju naknadno.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kada se igra mec?
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Eh, kada i admina mrzi da otvori, onda razumem
                            Od 16.-18.09. u Areni...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • 2.200 din..
                              Kako su znali, dobro smo prosli..

                              Comment


                              • Na tickets.rs se moze rezervistati karte za DC..
                                Pa ko zeli, nek izvoli..
                                Bice ludnica!

                                I da li se neko seca: na nivou 400 ( prvi red ), da li smetaju gelenderi..
                                Last edited by Panchev9; 17-08-11, 10:50.

                                Comment

                                Working...
                                X