Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Znam sve CW,pa ni ja ne bih zvao Iznera,ali kazem,tako se poklopilo da je on ove nedelje igrao sjajno i osvojio titulu,i ubedjen sam da bi ovde uradio vise nego sto sad Mardi radi.Ali,lako je sad da se pravim pametan
    Pitanje je koliko bi mogao protiv Lopeza a videli smo da je Mardi dao svojih 120%. David Ferer je kvalitetniji i srcaniji od obojice, ni Dzon se sada ne bi bolje proveo

    Shvatas i da je neko od njihovih najboljih igraca morao ici i u Njuport na turnir, svima im mnogo znaci
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • E moj Mardy
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Stvarno mi ne idu u glavu ove greske iz FHna BP...da barem napadne da da fuli...nego izbaci onako...bez ikakvog cilja...

        Comment


        • Bravo Fish
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Bilo je i vrijeme.
            Genius, outrageous, the best ever! RF!

            Comment


            • Velika borba i u 4. mecu
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by retro View Post
                Bilo je i vrijeme.
                E,jeste.Posle 15 neiskoriscenih brejk lopti 16 je iskoristio.
                Bravo Mardi.

                Comment


                • Idemo,jos uvek nije nista gotovo.Valjda ce ovo Fish izvuci,mislim da moze,ali uporan je David ovde se Mardi ne sme opustati
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Vjerujem da je cak moguce da Fish ima vise snage...djeluje stvarno odlicno pripremljen...valjda nece kao protiv Rafe na W odma zijaniti servu...

                    Comment


                    • Roddick jedva ceka da pocepa Deliciana , da mu se osveti za Wimby ... xD
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Roddick jedva ceka da pocepa Deliciana , da mu se osveti za Wimby ... xD
                        ako pobedi Ferer .. msm da Lopez nece igrati toliko dobro ako izgubi ondak ce biti velika borba
                        FORZA MILAN!!

                        Comment


                        • Mogu zamisliti ludila, kad bi ovo Fish odveo u peti set, pa cak i dobio.
                          A onda Andyu sansa da izbori plasman dalje.
                          Genius, outrageous, the best ever! RF!

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Roddick jedva ceka da pocepa Deliciana , da mu se osveti za Wimby ... xD
                            Nece se lepo provesti protiv Deliciana.Ako nije na travi mogao,ovde tek nece moci...dzaba domaca publika...
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Auu,kad bi ovo Fish dobio,mislim da bi i Andy i Feli pokazali 110% njihovih mogucnosti.

                              Comment


                              • Ne znam, opasniji je Feliciano na travi.
                                Iako ako dodje do tog meca, nece biti bas neke igre.
                                Ionako je u njihovim mecevima tie break normalna stvar.
                                Evo sanse za Ferrera.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X