Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Nisam ja nista drugo ni ocekivao od Amera

    Protiv Danske moramo proci,to je bar jasno


    I protiv Argentine Srbija,igra u kuci. Stvarno vam zrijeb ide.
    Eh da je samo srecna presudna, da mi nemamo kvalitet dzaba nam i sreca i sve ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • Ali opet zrijeb treba da se poklopi,jer u DC je neprocjenjivo igrati kuci i odredjivati podlogu koju hoces.

      Comment


      • Biti ce zeznuto protiv Argentine ... Recimo za njih ce igrati Delpo,Chela,Monaco i verovatno ako bude spreman Nalbandian a za nas naravno Nole,Vica,Jankela i Ziki ...

        Ovakvi bi mecevi otprilike trebali biti :

        Djokovic vs Del Potro - Djokovic
        Troicki vs Monaco - Troicki
        Tipsarevic & Zimonjic vs Chela & Nalbandian - Tipsarevic & Zimonjic
        Djokovic vs Nalbandian - Djokovic
        Del Potro vs Tipsarevic - Del Potro

        Srbija bi to trebala lagano ali uvek mozemo kiksati u double i nikada se ne zna kako ce Vica i Nole odigrati , prema trenutnoj situaciji bi trebali proci ... I ponovo finale sa Francuzima
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nikako Troicki vise u singlu ispred Tipsarevica.Mada,pitanje je sta ce biti do tada...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Biti ce zeznuto protiv Argentine ... Recimo za njih ce igrati Delpo,Chela,Monaco i verovatno ako bude spreman Nalbandian a za nas naravno Nole,Vica,Jankela i Ziki ...

            Ovakvi bi mecevi otprilike trebali biti :

            Djokovic vs Del Potro - Djokovic
            Troicki vs Monaco - Troicki
            Tipsarevic & Zimonjic vs Chela & Nalbandian - Tipsarevic & Zimonjic
            Djokovic vs Nalbandian - Djokovic
            Del Potro vs Tipsarevic - Del Potro

            Srbija bi to trebala lagano ali uvek mozemo kiksati u double i nikada se ne zna kako ce Vica i Nole odigrati , prema trenutnoj situaciji bi trebali proci ... I ponovo finale sa Francuzima
            Dobro si ti ovo isplanirao samo nista od ovoga,jer kao prvo igrat ce Nalbandian protiv Troickog,a ne Monaco jer je David ipak majstor u dvorani,a ne bih bas garantovao da ce on mali Viktor dobiti Nalbandiana
            Ono sto jos ovdje nije tacno je da ce Schwank igrati parove sigurno jer ih u zadnje vrijeme igra sjajno i tu je pobjeda upitna
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nalbandian se sigurno ponovo povredio tj obnovio povredu a DAvis Cup je kada je i US Open tj u razmaku od 1 ili 2 sedmice i sigurno da Nalbandian i onako zakrpan da se umara u Davis Cup zato nije igrao ni sada jer mu to vise ne treba a mislim da nece ni tada a i Monaco ce sigurno biti bolji izbor ... A ako se bude igralo u Srbiji u Areni ne verujem da ce na tvrdoj mozda ubaci sljaku unutra ... Bolje im je na sljaci da igraju jer je Delpo manje opasan na sljaci kao i cela Argentina ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Do septembra, sto bi rekli, ko ziv, ko mrtav.
                Bice gusto, u svakom slucaju... Dosta toga ce zavisiti i od USO, ja vidim i Del Potra i Djokovica u zavrsnici USO...
                Vidjecemo i da li ce svi igraci biti zdravi i spremni... Iskreno se nadam da hoce, jer nas onda ceka pravi spektakl...
                Ako David bude spreman, sigurno je da ce on biti drugi singl igrac. ;)
                A sto se srpskog tima tice, nadam se da ce Janko, bez obzira na rang listu, biti drugi singl igrac... Nije sto ja gotivim Janka, ali ja bih njemu uvijek dala prednost nad Troickim... Naravno, ako bude zdrav i spreman...
                Nijanse ce odlucivati, bice gusti svi mecevi... i ne vjerujem da ce rezultat biti drugi nego 3-2, ali za koga... to ne bih da prognoziram. ;)

                Comment


                • Monaco i Chela manje opasni na zemlji nego na ostalim podlogama ? ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Nalbandian se sigurno ponovo povredio tj obnovio povredu a DAvis Cup je kada je i US Open tj u razmaku od 1 ili 2 sedmice i sigurno da Nalbandian i onako zakrpan da se umara u Davis Cup zato nije igrao ni sada jer mu to vise ne treba a mislim da nece ni tada a i Monaco ce sigurno biti bolji izbor ... A ako se bude igralo u Srbiji u Areni ne verujem da ce na tvrdoj mozda ubaci sljaku unutra ... Bolje im je na sljaci da igraju jer je Delpo manje opasan na sljaci kao i cela Argentina ...
                    Kakva crna sljaka... U tom slucaju, Troicki bolje da ne izlazi na teren...
                    I generalno, svi srpski igraci su za hard, ne vjerujem da ce sami sebi kopati jamu i jos u sred sezone na betonu postaviti sljaku... Pogotovo s obzirom na to da ce Srbiji najbolji igrac, ako ne bude nekih vecih iznenadjenja, doci direktno sa USO...
                    Sigurno ce igrati na dosta brzoj podlozi, po mogucnosti sa sto nizim odskokom lopte, zbog Del Potra...
                    A Nalbandian ce igrati ako bude mogao, on za reprezentaciju igra i na jednoj nozi... to smo vidjeli vise puta... A nadam se da ce biti spreman, stvarno je imao previse povrjeda i bolesti i svega u posljednje vrijeme... ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Monaco i Chela manje opasni na zemlji nego na ostalim podlogama ? ?
                      Ne oni nego Nalba i Del Potro jer bi oni bili prvi pick a obojica su losi na sljaci ... Ima li gde trava u Srbiji da upadnu u iznenadjenje
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Cestitke nasim teniserima, ali ne mogu da se otmem utisku koliko je Viktor shashav. Cini mi se da ponekad ne koristi mozak dok igra, pa Svedjanin je ladno mogao i dobiti drugi set, a ni ne igra u singlu.... Ja bih se zapitala da sam na njegovom mestu....
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Originally posted by Rafanatic View Post
                          Cestitke nasim teniserima, ali ne mogu da se otmem utisku koliko je Viktor shashav. Cini mi se da ponekad ne koristi mozak dok igra, pa Svedjanin je ladno mogao i dobiti drugi set, a ni ne igra u singlu.... Ja bih se zapitala da sam na njegovom mestu....
                          Ma otkud ti to?
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Ma otkud ti to?
                            Stigoh do krucijalnog saznanja salu na stranu, gotivim ja njega i sve kao necu da priznam da je tupko, ali sada stvarno vidim da mu nema pomoci
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • podloga će biti hard, reče danas Đoković.

                              ja se nadam da će Nalbandian biti zdrav i da će Argentinci doći u punom sastavu, kako bismo uživali u dobrom tenisu. nadam se i našoj pobedi, naravno. ako želiš da budeš najbolji, moraš da pobeđuješ najbolje.
                              Last edited by tennis; 10-07-11, 19:56. Reason: slovo
                              sigpic

                              Comment


                              • Obradović je posle Jankovog meča rekao, da će protiv ARG, najverovatnije, biti brza podloga sa malim odskokom, ako to uspeju da odrade kako valja.
                                A nada se da hoće.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X