Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Hoce li prenositi dubl mec rts????????

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=fc nadal link=topic=1286.msg53613#msg53613 date=1236436679]
      [quote author=danilo994 link=topic=1286.msg53611#msg53611 date=1236436562]
      mani se toga...pa dobro, ljudi su preambiciozni a i ne prate preterano tenis...mozes naci 'de oces takve...
      [/quote]


      Bas tako.......Ali nadal suruvo,mozeli neki komentar na mec ??? ???,pokazao je kako se adaptira na podlogu i zasto je tu gdje jeste



      [/quote]
      komentar je taj da mu ovaj nije dorastao i da nije psiholoski psiholoski zreo da bi bio u stanju da se nadmece sa nadalom...

      a bice valjda majku mu ???
      "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        eve ga ;D
        "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Pobeda Rafe i Ferrera


          Comment


          • Re: Davis Cup...

            pa nije jos sve gotovo...ja sam pronasao kombinaciju kako da pobedimo ;D...ako pobedimo u dublu a nole pobedi rafu i janko pobedi ferera pobedjujemo... ;D
            "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Razumem da se navija,ali ipak se stvari odvijaju ocekivano...Novak je mogao bolje,ali Janko nije,zato sto Nadal ne moze nikako losije,pa se Tipsi ne zamera...Tu je razlika..Njihov as ne podbaci,a nasem uvek malo fali :-\

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Jebase nam kevu
                Ovaj Djokovic je potvrdio da je najveca picka u svetu tenisa.
                Danas je lepo moglo da se vidi: da je mogao - predao bi mec.
                Djubre jedno, kao govno se vuces po terenu. Jebali te milioni i family i kafic.
                Jel' se tako igra za zemlju smradino jedna?!
                Od Ferera da izgubis? Stoko.
                Da se ne umori za sledeci turnir. Od ovoga nema para, pa nema potrebe trcati.
                Govno jedno. Mrzim ga iz dna duse.
                Gram znoja nije prolio. Samo ko dete siri ruke, kao ne zna sta se desava.
                Da si igrao umesto sto se iscudjavas, mozda i bi i bilo nesto.
                Pao je jos nize u mojim ocima.

                Fc, nije jos kraj, no ipak ti spremaj slicicu

                Nadala sam gledao samo prvi set. Bilo je dovoljno. Brutalno rasturanje stipse.
                Cestitam

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Ja ne znam narode zasto se vi bunite,pa jeste da je novak mogao 100puta bolje da odigra kao i janko,ali je poenta u svemu ovome da se je igralo na sljaci,a dobro se zna vec duze vremena koje na ovoj podlozi najbolji,da je bila u pitanju bilo koja druga podloga stvari bi najvjerovatnije bile drugacije.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    A tako?er da dodam da nije u redu sto psujete djokovica... do juce ste ga hvalili i uzdizali ,a danas se ponasate prema njemu kao stoka,pa uvijek ce biti uspona i padova,ali bitno je dati podrsku svom igracu,jer koliko se ja sjecam kad je osvojio dubai svi ste ga hvalili na sva vrata,a danas mu jebete sve po spisku,nije to uredu.

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Sta reci?
                      Nole je i mogao nesto uraditi, Janko ama bas nista.
                      No, ima nesto i u motivu za pobedu.
                      Mislim da ce Ziki i Tricki, biti bolji u svom dubl-mecu.
                      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53629#msg53629 date=1236439898]
                        A tako?er da dodam da nije u redu sto psujete djokovica... do juce ste ga hvalili i uzdizali ,a danas se ponasate prema njemu kao stoka,pa uvijek ce biti uspona i padova,ali bitno je dati podrsku svom igracu,jer koliko se ja sjecam kad je osvojio dubai svi ste ga hvalili na sva vrata,a danas mu jebete sve po spisku,nije to uredu.
                        [/quote]

                        potpuno se slazem

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53629#msg53629 date=1236439898]
                          A tako?er da dodam da nije u redu sto psujete djokovica... do juce ste ga hvalili i uzdizali ,a danas se ponasate prema njemu kao stoka,pa uvijek ce biti uspona i padova,ali bitno je dati podrsku svom igracu,jer koliko se ja sjecam kad je osvojio dubai svi ste ga hvalili na sva vrata,a danas mu jebete sve po spisku,nije to uredu.
                          [/quote]

                          Ja ga nisam odavno hvalio. A odavno sam napisao da vise ne navijam za njega, prvenstveno zato sto se bavi sektasenjem - jogom.
                          Dok to govno ne ostavi, za mene je mrtav. isto kao Ana Ivanovic.
                          Dubai nisam ni gledao, te nisam ni komentarisao.
                          Dal' cu da ga pljujem to je moj problem a ne tvoj.

                          Nadam se da pod ovim:
                          "a danas se ponasate prema njemu kao stoka"
                          Nisi mislio da smo mi stoka?

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            ovdj sve pesimisti nema optimista cim se desi neka losa stvar kao da smo u crnu zemlju propali

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=fare link=topic=1286.msg53634#msg53634 date=1236440798]
                              ovdj sve pesimisti nema optimista cim se desi neka losa stvar kao da smo u crnu zemlju propali
                              [/quote]
                              Bas tako

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                Nadam se da pod ovim:
                                "a danas se ponasate prema njemu kao stoka"
                                Nisi mislio da smo mi stoka?
                                Naravno da nisam

                                Comment

                                Working...
                                X