Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg205913#msg205913 date=1290874196]
    Pa da budes nas forumski Jimmy Jump! $#^%RT
    [/quote]

    +*@WT*48*
    ^*#(- ^*#(- ^*#(-
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg205916#msg205916 date=1290874364]
      [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg205913#msg205913 date=1290874196]
      Pa da budes nas forumski Jimmy Jump! $#^%RT
      [/quote]

      +*@WT*48*
      ^*#(- ^*#(- ^*#(-
      [/quote]Ili Remi Galjard. $#^%RT
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Dajte ljudi,ajmo da obodrimo momke.Sta ce im tapsanje po ramenu kad pobede sami,sami sa sobom sebe i francuske tenisere kao i sve pritiske od kada su usli u finale?Francuzi su bas pokvareni van terena ali su sila koja ima masters i GS u Parizu,glavnom gradu za razliku od nas koji imamo Serbia Open cele dve godine iz serije 250.
        Samo jedan je put koji vodi do trona!

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          Pa sta trebam da radim momcima? I#^@8
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=cicmika link=topic=1286.msg206248#msg206248 date=1290886580]
            Dajte ljudi,ajmo da obodrimo momke.Sta ce im tapsanje po ramenu kad pobede sami,sami sa sobom sebe i francuske tenisere kao i sve pritiske od kada su usli u finale?Francuzi su bas pokvareni van terena ali su sila koja ima masters i GS u Parizu,glavnom gradu za razliku od nas koji imamo Serbia Open cele dve godine iz serije 250.
            [/quote]

            Pa, dobro, mladi smo ... i perspektivni, sto je vrlo vazno !! $#^%RT

            To sto ti pricas , ustvari, samo potvrdjuje koliko je ovo uspeh ..Gde su Spanci, Ameri, Australijanci ... ? Nema ih, mi smo u finalu !!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Napises poruku podrske,sta vec imas i stavis svoju sliku(mada od ovoga neki beze,plase se).Slicno kao video koji je radjen Ani za rodjendan stim sto bi bio jednostavniji,poruke i slike da se smenjuju naizmenicno.Mislim da su se svojih slika nagledali.Stavis fotku gde si cool i to je to.
              EDIT
              @Markoni,ljudi su nezahvalini.Nisu stigli do karata da ih podrze u Areni pa onda nece nikako.Takvi stvarno i nisu zasluzili tamo da budu.Ja sa devojkama pokusavam da realizujem ovo za sta su mnogi u principu,jos samo da neko drugi to odradi za njih.Super diriguju. ;)
              Samo jedan je put koji vodi do trona!

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                podrska tebi, a o ovima koje si pomenula necu da trosim slova ..

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Bas ti hvala,Markoni. Svi cestitaju na odluci da se nesto uradi a (skoro) niko ne daje doprinos.
                  Samo jedan je put koji vodi do trona!

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=cicmika link=topic=1286.msg206257#msg206257 date=1290886813]
                    Napises poruku podrske,sta vec imas i stavis svoju sliku(mada od ovoga neki beze,plase se).Slicno kao video koji je radjen Ani za rodjendan stim sto bi bio jednostavniji,poruke i slike da se smenjuju naizmenicno.Mislim da su se svojih slika nagledali.Stavis fotku gde si cool i to je to.
                    EDIT
                    @Markoni,ljudi su nezahvalini.Nisu stigli do karata da ih podrze u Areni pa onda nece nikako.Takvi stvarno i nisu zasluzili tamo da budu.Ja sa devojkama pokusavam da realizujem ovo za sta su mnogi u principu,jos samo da neko drugi to odradi za njih.Super diriguju. ;)
                    [/quote]Ma gde da stavim svoju sliku pa da se uplase teniseri &%@5w8&*
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      [quote author=AcaGrobar link=topic=1286.msg206559#msg206559 date=1290903363]
                      [quote author=cicmika link=topic=1286.msg206257#msg206257 date=1290886813]
                      Napises poruku podrske,sta vec imas i stavis svoju sliku(mada od ovoga neki beze,plase se).Slicno kao video koji je radjen Ani za rodjendan stim sto bi bio jednostavniji,poruke i slike da se smenjuju naizmenicno.Mislim da su se svojih slika nagledali.Stavis fotku gde si cool i to je to.
                      EDIT
                      @Markoni,ljudi su nezahvalini.Nisu stigli do karata da ih podrze u Areni pa onda nece nikako.Takvi stvarno i nisu zasluzili tamo da budu.Ja sa devojkama pokusavam da realizujem ovo za sta su mnogi u principu,jos samo da neko drugi to odradi za njih.Super diriguju. ;)
                      [/quote]Ma gde da stavim svoju sliku pa da se uplase teniseri &%@5w8&*
                      [/quote]
                      Stavi kad si bio klinac.Svi klinci su slatki. @(*6sd$%
                      Samo jedan je put koji vodi do trona!

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Armenulić: Francuzi vode psihološki rat, moramo biti spremni na sve

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Oni su odavno poceli taj rat,cim su nasi momci dobili Cehe.Al' ja verujem u nase momke i njihov inat,da pokazu kome je gde mesto,Salatari kod nas a njima. . .kod kuce.
                          Samo jedan je put koji vodi do trona!

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Naravno .. Osvajamo, bre, nego kako !!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              Svi preduslovi postoje da osvojimo Dejvis kup. Novak sa ovakvom igrom kakvu je prikazao u Londonu, dobija oba singl meča. u dublu će verovatno biti teško, čak blagu prednost dajem Francuzima. Znači, potrebno je da Troicki (ili možda Janko) dobije jedan meč, što je realno. Mada, sve zavisi od situacije, forme i rezultata. Na primer, u onom lošijem scenariju, ako Troicki izgubi svoj prvi singl meč, možda će se selektor odlučiti da Tipsarević igra umesto njega sledeći.

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=Janko83 link=topic=1286.msg206910#msg206910 date=1290953377]
                                Svi preduslovi postoje da osvojimo Dejvis kup. Novak sa ovakvom igrom kakvu je prikazao u Londonu, dobija oba singl meča. u dublu će verovatno biti teško, čak blagu prednost dajem Francuzima. Znači, potrebno je da Troicki (ili možda Janko) dobije jedan meč, što je realno. Mada, sve zavisi od situacije, forme i rezultata. Na primer, u onom lošijem scenariju, ako Troicki izgubi svoj prvi singl meč, možda će se selektor odlučiti da Tipsarević igra umesto njega sledeći.
                                [/quote]Sad ce neko reci da sam lud ili da mrzim Viktora,ali nije ni jedno ni drugo u pitanju.Meni je Viktor super,ali sada je najbitnija reprezentacija tj. tim,a ne individualci!

                                Ja bih stavio Duleta Vemica u tim umesto Viktora,a Viktor da bude peti igrac.Verujem da su Nole i Tipsa najbolji izbor za singl,a Vemic da igra dubl za Zikijem!Bolje igra dubl od Viktora a i poznaje Zimonjica dobro,igrali su pre zajedno.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X