Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    oce li negdje biti??? //h*svb

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Na RTS-u.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        [quote author=cicmika link=topic=1286.msg209252#msg209252 date=1291317556]
        Prijateljica sam sa TSSom na fejsu tako da sam prvo njima pisala a i stavila sam na zid video.Pisala sam i kreatoru grupe TSS a i tipu iz Novakovog menadzmenta i ostavila sam ovo na brojnim stranicama na fejsu a i drugi ucesnici takodje.
        Cak sam ispod Viskovicevog bloga pustila komentar u kome sam ostavila link.ne znam da li je objavljen ali da saznaju admini te strane da postoji video.
        Hvala na komplimentu.Svi ucesnici videa ga zasluzuju.
        [/quote]
        Pa siguran sam onda da ce to doci do njih %QWT&W
        Ukoliko neko zna nekoga iz saveza ili volontira lijepo bi bilo da pomogne %QWT&W
        Naravno,svaka cast svima &8@^J
        sigpic

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          [quote author=Vladan link=topic=1286.msg209208#msg209208 date=1291315674]
          [quote author=stefanpeace link=topic=1286.msg209186#msg209186 date=1291307232]
          odustao sam od davis cupa iako imam kartu .... (%fsd%&j fghj48d ...nezgodno bg mi je udaljen jedno 350 km...frka je oko odlaska do stana rodjaka...lepo se provedite vi sto idete &8@^J #$&+|r
          [/quote]
          Bas ti je daleko,ali opet ovo je sad i ko zna kad,ja da sam imao kartu ne bi odustao,a i dalje mi je nego tebi h5g6k8
          [/quote]
          mnogo je frka zato sto ne znam dobro bg ne znam od autobuske da dodjem od arene..moj brat i sestra u bg rade ceo dan ne mogu da dodju ...kartu nemam kod sebe nego treba da uzimam od jednog coveka u bg-u ...treba da se nalazim s njim...dobio sam kartu preko tss -clan sam

          Comment


          • Re: Davis Cup...

            [quote author=dusan1610 link=topic=1286.msg209251#msg209251 date=1291317546]
            Ja sutra u skolu, a igra se istorijsko finale DC-a. #%d* #%d* #%d* &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
            [/quote]Bezi care!!! $#^%RT

            Ja cu bezat'! $#^%RT
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ja sam danas pitala seficu, ne stizem na pocetak, ali negde oko 15h sam u Areni l5'%9
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg209394#msg209394 date=1291329026]
                Ja sam danas pitala seficu, ne stizem na pocetak, ali negde oko 15h sam u Areni l5'%9
                [/quote]

                Ides sva 3 dana ili samo petak?

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  Imam karte za sva 3 dana, a nadam se da ce nasi sve zavrsiti u subotu l5'%9
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg209394#msg209394 date=1291329026]
                    Ja sam danas pitala seficu, ne stizem na pocetak, ali negde oko 15h sam u Areni l5'%9
                    [/quote]


                    Ja necu biti na mechu, ali praticu prenos. Ako neko bude plakao kad se Novak raskekechi, znacu da si ti. *T_*@SR

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Tuto, ako smo mogli da cekamo 2 i po meseca, mozemo i da sacekamo jos evo nekih 6 sati. $#^%RT

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Vec 3, ali ne mozemo !! $#^%RT

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          Srecno momci.Obradujte me kad dodjem iz skole. *#AI&D
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            Skrembovali mi RTS1,zato sto prenosi RTRS.
                            Komentator se po drugi put srece sa tenisom,prvi put je prenosio egzibiciju izmedju Djokovica i Troickog,a sada DC,bice to mucenje,i njega i nas. :'(
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              bice to bas uzbudljiv prenos na rtrs ;)

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                ima li ko neki prijlog za ovaj prvi mec,sta igrati,ali bez emocija *#AI&D

                                Comment

                                Working...
                                X