Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Биће као прошли пут. Карата ни за лек, а сала полу празна и апели да се дође у што већем броју. А и није неки доживљај за горњу половину, ништа не видиш, а лупају и деру се као луди око тебе и ко издржи један сет, оде ладно кући...

    Стално размишљам о дублу. Можда са Нолетом, али ни Зики више није оно што је био. Какава нада за Лајовића? Нема ту ништа! Тешко да моше у два меча да освои један сет! Једино што је вредно у овом сусрету, доћи и поздравити Нолета за успехе које је остварио.
    Last edited by Žika; 15-11-13, 11:33.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Zao mi je da je to tako.

      Novak je prilicno hrabro i javno stao u odbranu Troickog a ovoga puta vjerovatno nece nista reci.
      Pošto je ovo već i politika, nema razloga da se oglašava, jedino ako ne daj Bože budu donji sektori prazni koji nisu ni bili u prodaji (ako ne računam ćoškove), e onda bi mogao koju, u suprotnom stvarno nema razloga.
      Nije njegova briga distribucija karata.


      Želim vam lep dan, dobro navijanje i još bolji rezultat! Čujemo se večeras.
      Ideeeemoooooo!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • I ja polako krecem, pa se vidimo veceras

        idemo momci
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pošto je ovo već i politika, nema razloga da se oglašava, jedino ako ne daj Bože budu donji sektori prazni koji nisu ni bili u prodaji (ako ne računam ćoškove), e onda bi mogao koju, u suprotnom stvarno nema razloga.
          Nije njegova briga distribucija karata.


          Želim vam lep dan, dobro navijanje i još bolji rezultat! Čujemo se večeras.
          Ideeeemoooooo!
          Olja,

          1.
          Nije politika, u svakom slucaju nije drzavna politika. To je nacin na koji se vodi Teniski savez Srbije. I to moze zvati politikom TSS. Ali i ono o dopingu se moze nazvati politikom ATP-a.

          2.
          Nije njegovo da distribuira karte. Nije ni njegovo da vodi doping pravila. Ali kako je pokazao hrabrost oglasavajuci se protiv dubioznog tumacenja pravila, tako mozda bude potrebe da se oglasi protiv lose distribucije karata.

          3.
          Na ovom forumu ima vatrenih navijaca i ljubitelja tenisa koji su svom zeljom htjeli doci do karata vec dva mjeseca a nije im uspjelo. Opet culo se i pecarosovo misljenje koje kaze da je manje vise sve u redu. Ko je u pravu? pecaros ili drugi? Ako budu prednji redovi prazni, onda zanam da je su u pravu drugi. Ako pak budu puni onda ne znaci da je pezaros u pravu.

          4.
          Konacno i najvaznije, Novakovo igranje DC-a ne koristi njegovoj karijeri. Ove godine mu je odmoglo. Sve jedno on je iz plemenitih ponuda, ne bih rekao samo patriotski iako i njih ubrajam u plemenite pobude, odlucio igrati. Htio je svoju slavu i svoj uspjeh podijeliti sa svojim sunarodnicima i sugradjanima. Skidam kapu za to.

          Ali ako je neko drugi to iskoristio za svoje potrebe, interese i promociju onda i Novakov cin malo tamni jer to dijelom prestaje biti narodno slavlje Novakovih uspjeha a postaje promocija nekih drugih interesa.

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Karata je bilo prvi dan u prodaji
            Poučen ranijim iskustvom pažljivo sam pratio najave početka prodaje karata i došao do karata bez problema. Karte su kupljene za 10-ak minuta čekanja uz mogućnost odabira više sektora.
            Nije mi namera odbrana distributera karata ali je činjenično ogromno interesovanje umnogome prevazilazilo kapacitet Arene.
            Prodaja je obavljana na više punktova i ne znam situaciju na ostalim, ali na navedenom je bilo tako.
            Da manipulacija sa kartama ima nesumnjivo je tačno, a ko stoji iza toga nije poznato.
            Tapkaroški zanat opstaje uvek i svuda.
            @NI
            Nisam tvrdio da je `manje vise sve u redu`, negoli naveo licni primer da se do karata moglo doci na nacin koji sam opisao. Kada je interesovanje veliko i Marakana sa rasproda za par sati./licno iskustvo iz proslih vremena/
            Navedoh i da zasigurno manipulacija sa kartama ima, mada mi zamesatelji nisu poznati.
            Veliko interesovanje ne moze podmiriti kapacitet Arene i tu pomoci nema.
            Da li su se u slobodnoj prodaji mogle naci vece kolicine karata i da li su prodavane na `veliko` tapkarosima i da li je sponzorima otislo `samo` 800 karata mozemo nagadjati.
            Hajdemo sada da bodrimo nase, pustimo karte.
            sigpic

            Comment


            • Srecno momci danas i u ostala dva dana. Iako nemmao Viktora i Janka u ovom finalu imamo Novakaka i uz malo srece mladi Dusan Lajovic neka pokaze sta zna. A da li ce to biti dovoljno za set,dva ili cak i pobedu videcemo.

              Ostavite srce na teren i rezultat nece izostati. Idemo po jos jednu salataru, po novu titulu.

              Idemo momci u napad, po pobeduuuuu !

              Comment


              • Pozicija u sektoru 401 zauzeta

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • гле и Воја има комбинације као и ми овде...
                  sigpic

                  Comment


                  • Koji je Radek seljober, nije ni pocelo, a vec cigani.
                    sigpic

                    Comment


                    • какво је добро проклизавање, и још контра дроп...

                      и матори приказује чаролије...

                      само да се Ноле не повреди у овим зајебанцијама..
                      Last edited by Žika; 15-11-13, 15:19.
                      sigpic

                      Comment


                      • Novak mora da produzi ovaj mec, da ga iscijedi. To mora i dubl sjutra da uradi. To je jedina sansa za Dusana onda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iznenadjujuce brza podloga

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Novak mora da produzi ovaj mec, da ga iscijedi. To mora i dubl sjutra da uradi. To je jedina sansa za Dusana onda.
                            Ma ne verujem da ce dugo ovo trajati, mozda jedan set bude tesan ovo ostalo ce pretpostavljam biti rutinski. Sutra dubl ce biti onako tezak i tu trebamo da ga izmorimo.

                            Comment


                            • Ne bih rekao, nego je nizak odskok. Mozda su loptice brze, beton je spor. Ali i dvorana je, to isto igra.
                              Radek je panjat, njemu bi mnogo stete nanijelo igranje danas i sjutra od po 3 sata npr.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nece se on upustati u to...i njemu je jasno da danas nema sta ovdje traziti

                                Comment

                                Working...
                                X