Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Davis Cup...

    Govnar

    Comment


    • Re: Davis Cup...

      Bezivotno, bezvoljno, bez emocija, bez radovanja, samo pokunjeno, seta sa leve na desnu stranu terena pognute glave, ni jedan signal da mu je stalo do ovog meca.
      Potpuno neprepoznatljiv Djokovic od, recimo, pre pola godine.
      Prazan, nigde emocija.
      Meditiraj jos jebala te joga. Srbine.

      Citao sam danas da obavezno meditira pre meca.
      Gotov si jadnice, od tebe vise nikada nista. Provodice sate i sate u meditiranju i batalice tenis. Zapamtite moje reci.
      Ovaj je zavrsio i karijeru a i zivot.

      Comment


      • Re: Davis Cup...

        Sve sam do sada rekao, da se ne ponavljam. Kao noj glavu u pesak, tako je odigrao. I tako ce i dalje igrati. Ni jedna jedina emocija tokom turnira. To ga uce u yoga skoli da ne pokazuje emocije. Idiot.

        Fc cestitam, daj sliku

        Comment


        • Re: Davis Cup...

          gotovo 6:4 6:4 6:1

          Comment


          • Comment


            • Re: Davis Cup...

              Ja bih stavio Zikija jer se zna koliko mu znaci igranje za reprezentaciju.
              A ovaj samo nek nastavi da meditira vidi se da mu bolje ide otkad se "jogira".
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Re: Davis Cup...

                Jbg, nisam bas ocekivala da cemo da pobedimo, al sam zelela.. Sta da se radi.. Ipak su Spanci bolji od nas..

                I bas lepo od Spanske publike sto su se na kraju pridruzili nasim navijacima

                Comment


                • Re: Davis Cup...

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1286.msg53755#msg53755 date=1236462778]
                  Svaka cast Svajcarcima kako se drze protiv Amerikanaca,s obzirom u kom sastavu igraju. Tesko da ce da prodju dalje cak i ako sutra Wawrinka dobije Roddicka,nema sanse da Chuidinelli dobije Blake-a.[/quote]

                  Nisam bas u to 100% siguran. Bojana, gledao sam jednom u zivo Chuidinellia i to je decko koji ima sigurno potencijal za prvih 50 igraca. Blake nije u nekoj formi i ako nekim cudom Wawrinka dobije Roddicka, mislim da nije iskljuceno da dodje do matcha Hrvatska-Svicarska! ;)

                  Comment


                  • Re: Davis Cup...

                    [quote author=mr.gold link=topic=1286.msg53818#msg53818 date=1236513186]
                    Sve sam do sada rekao, da se ne ponavljam. Kao noj glavu u pesak, tako je odigrao. I tako ce i dalje igrati. Ni jedna jedina emocija tokom turnira. To ga uce u yoga skoli da ne pokazuje emocije. Idiot.

                    Fc cestitam, daj sliku
                    [/quote]


                    Ocekivano,4-1....oleeeeeeeeeeeee.......Gold evo ti link gdje se slika nalazi,pa je stavi........
                    http://s50.photobucket.com/albums/f3...rent=Nadal.jpg....

                    Evo pa je stavi.........

                    Comment


                    • Re: Davis Cup...

                      Ove godine Hrvatska osvaja. Ybt pa sa svakim osim sa Argentine bi igrali kod kuce.Cak bi i u finalu sa Spanjolcima igrali kuci

                      Comment


                      • Re: Davis Cup...

                        Ma jeste, nema sanse da dobijete Spance, ni kod kuce, ni na betonu.

                        Comment


                        • Re: Davis Cup...

                          [quote author=Nevena link=topic=1286.msg53841#msg53841 date=1236523719]
                          Ma jeste, nema sanse da dobijete Spance, ni kod kuce, ni na betonu.
                          [/quote]
                          slazem se

                          Comment


                          • Re: Davis Cup...

                            pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.

                            Comment


                            • Re: Davis Cup...

                              [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53843#msg53843 date=1236524209]
                              pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.
                              [/quote]
                              Ko? ;)

                              Comment


                              • Re: Davis Cup...

                                [quote author=Arminho link=topic=1286.msg53846#msg53846 date=1236527750]
                                [quote author=ferrari1 link=topic=1286.msg53843#msg53843 date=1236524209]
                                pa hrvatska je solidna reprezentacija i ima dosta protivnika koji bi je pobjedili bez vecih problema na bilo kojoj podlozi i bez obzira gdje se igralo da li na strani ili kod kuce.
                                [/quote]
                                Ko? ;)
                                [/quote]

                                Svicarska sa Rogerom! ;)

                                Comment

                                Working...
                                X