Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jergović je takođe u tekstu posle Kanade spomenuo kako se sada definitivno vidi ko ima najneotesaniju publiku. Da li je mislio na kanadsku publiku? Napisao je da ne bi bilo loše da izgube trku na koju godinu. Uzgred, nije to jedini put da su zviždali Fetelu. Zviždali su mu ako se dobro sećam još dva puta. U Australiji su mu zviždali i mislim u Bahreinu. U Australiji je očekivano zbog Vebera, ali zašto posle?

    Vanja, da li si možda zaključio do sada da li Jergović blago naginje ka nekom vozaču? Meni se u par navrata činilo da je Alonsov navijač, a ispada da su mu se oni najviše zamerili na blogu.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Jergović je takođe u tekstu posle Kanade spomenuo kako se sada definitivno vidi ko ima najneotesaniju publiku. Da li je mislio na kanadsku publiku? Napisao je da ne bi bilo loše da izgube trku na koju godinu. Uzgred, nije to jedini put da su zviždali Fetelu. Zviždali su mu ako se dobro sećam još dva puta. U Australiji su mu zviždali i mislim u Bahreinu. U Australiji je očekivano zbog Vebera, ali zašto posle?

      Vanja, da li si možda zaključio do sada da li Jergović blago naginje ka nekom vozaču? Meni se u par navrata činilo da je Alonsov navijač, a ispada da su mu se oni najviše zamerili na blogu.
      U bahreinu mozda zbog ferarijevog centra

      Comment


      • #63
        Originally posted by raven2005 View Post
        U bahreinu mozda zbog ferarijevog centra
        Da li je sigurno da ga imaju tamo? Znamo da u Abu Dhabiju postoji velelepni Ferrari World.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by MarkedOne8 View Post
          Da li je sigurno da ga imaju tamo? Znamo da u Abu Dhabiju postoji velelepni Ferrari World.
          Uh, al sam omasio... Jeste u Abu Dhabiju je centar...

          Comment


          • #65
            Ne naginje ni ka jednom vozacu, naginje ka onom kog ti ne volis, sto je dovoljan dokaz da je objektivan.

            On Alonsa ne voli jer ima dozu politizma u sebi i voli da resava stvari i van staze, ne samo na njoj. Medjutim, u tekstu o njemu je izneo ideju da je Alonso postao takav jer nista drugo na njemu samom nije bilo zanimljivo... Iz obicne je porodice, uspon ka F1 je tekao normalnim tokom, u kratko - klasican vanzemaljac. I Berniju se to nije nesto posebno svidjalo, nema neke akcije oko nejga, nema novinarskog "fuss"-a... Interesantno, ali prve godine u F1 je bio sasvim drugaciji nego kad je bio sa Renaultom. Nije iskljuceno da mu je Briatore naznacio sta i kako po sopstvenom receptu i da je Alonso to poslusao jer mu realno druge nije bilo. Uostalom, rezultat je dosao vec u trecoj sezoni njihove zajednicke saradnje...

            Hamilton mu je drag jer je lik totalno lud za trkanjem, Vettel je momak ogromne inteligencije, o Kimiju kaze lose samo kad Kimi odveze losu trku... Isto je ovo za Alonsa, kad slabo odveze, previse kalkulantski, Mladen iznese svoje misljenje...

            Comment


            • #66
              Pireli je zvanično danas odložio promene guma, najmanje do Mađarske ih neće biti. Timovi se nisu složili, tako da će se u Silverstonu voziti Medium i Hard, u Nemačkoj Soft i Medium, a u Mađarskoj Medium i Hard gume.
              Pireli se baš razapeo. Idu za koji dan na sud zbog Mercedesa, moraju da brinu i o gumama za 2013., a još uvek ne znaju gde će i šta će za 2014.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • #67
                Sami su pristali da ucestvuju u svim tim svinjarijama... A evo, Ascanelli se pominje kao moguca zamena za Whitinga... Ne bih se bunio.

                Comment


                • #68
                  Ni ja se ne bih bunio. Voleo bih da FIA ima što više uticaja na F1, a Eklston što manje. Isto tako i dalje stojim iza reči da je Pireli u suštini u svemu ovome vrlo dobroćudan ali naivan igrač. Dobri su oni, ali poslušali su Bernija više nego što je trebalo i ispaštaju oni. Opet se pominju specijalne gume za Mercedes i Red Bull. Fetel je izjavio da mu gume sada uopšte ne smetaju osim zbog bezbednosti. Previše je tu kontradiktornosti. Velika je sad stvar za Lotus kako će kazniti Mercedes jer kako stvari stoje, Lotus ima samo jednog vozača. Zadali su sebi cilj da budu drugi u poretku vozača i treći u poretku konstruktora. To nije dobro za njih AKO eventualno postoji opet neka klauzula da Kimi produži ugovor sa njima ako ispune to, ma da mislim da njemu ugovor u svakom slučaju ističe ove sezone. Voleo bih da vidim Valsekija kakav je. Grožan je posle ove sezone odsvirao svoje... ako i dočeka Brazil u kokpitu.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Ecclestone je u celoj ovoj prici konacno izasao sa komentarom - Pirelli nije kriv sto su pitali da rade test, Mecka je kriva sto je test sprovela na nelegalan nacin i verovatno ce biti kaznjeni zbog toga. Todt, izgleda, dobija ovu bitku...

                    Comment


                    • #70
                      Gde si to procitao?

                      Comment


                      • #71
                        http://formula-one.speedtv.com/artic...mercedes-test/

                        Comment


                        • #72
                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/22905355

                          Lotus kritikuje previše konzervativan izbor guma za Silverston i Hungaroring. Aj Silverston još i OK, ali gde mogu iste gume da budu potrebne na Hungaroringu, samim tim u Sepangu, Silverstonu... koja to krivina na Hungaroringu predstavlja problem? Da nije neka Mercedes krivina? U tekstu piše da barem još jedan top tim zamera izboru guma. To nema ko drugi da bude osim Ferari.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Tesko da je neko drugi... Ovim izborom se cini usluga Mecki i RBR-u, a sto je najgore - cini mi se da je to sasvim slucajno. Boje se novih delaminacija i zato stavljaju jace komponente... Iako ce navodno promeniti lepak izmedju celika i gaznog sloja...

                            Comment


                            • #74
                              Znaš šta je meni najzanimljivije. Imali smo slučaj delaminacije u Bahreinu. Ok, bila je mekša guma. Međutim, posle je promenjena Hard komponenta, navodno za evropski deo. Bum, eto ti delaminacije na Hard komponenti kod Di Reste. Posle je još jedan slučaj bio i ja mislim baš opet na Hard. Ispravi me ako grešim, ali za Di Restu znam da je bila Hard. Smeša nema mnogo veze s konstrukcijom, ali... znaš... ipak je povezano.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Nigde nisam rekao da ima veze sa mozgom to sto mislim da se njima vrti po glavi...

                                Comment

                                Working...
                                X