Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nemam sta vise da dodam.. sve ste rekli.. samo znam da sledece 3-4 trke leze dobro ferariju .. silver , nurburg i hungar znamo da je prosle godine pogotovo da su tu bili dobri.. ok prosle godine je bio hocken.. onda dolazi spa ..ako ne pokupi alonsa ko tu uzece dobre bodove i onda monza.. znamo svi da je rb tu mrtav.. alonso neka iskoristi i pred singapur da je veoma blizu ako ne i ispred vettela posto dolazi zadnji dio sezone gdje rb gazi bukvalno receno
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #47
      http://www.gp1.hr/marsal-s-vn-kanade...nakon-nesrece/
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #48
        R.I.P.

        Comment


        • #49
          Katastrofa... Potpuno je neverovatno da nisu pustili SC tad...

          Comment


          • #50
            Prilično dosadna trka s obzirom šta se očekivalo. Ne sviđa mi se ova staza i to inače, znate i sami, jako retko govorim. Preuska je za ikakvo preticanje u krivinama. Ne vidim što je Imola proglašena preuskom za F1 kad vidim ovo.

            Fetel je vozio odlično, na granici koju je za dlaku prešao jednom. Paket Red Bull Fetel je bio gotobo bez greške. Alonso, očekivano. Solidna vožnja ali Ferari je svakako jak, u najmanju ruku u ravni sa RB9.
            Lotuuuuuuusss jao koja je to sirotinjaaaa. Samo ih gledam koliko su se hvalili kako vežbaju pitstopove, snimaju reklame... Rezultat! Biti 8 desetinki u proseku sporiji od konkurenije, još onom nesrećniku sklizne dizalica i to baš kod Kimija.. Jebo oh Daft Punk.Baš su punked. Rekao sam, Samo da Kimi uzme poene zbog tog rekorda kad ga je već nizao. U trci je imao problema s kočnicama, loš proračun tima za potrošnju goriva, očajan pitstop... Čovek se bori za titulu (makar kao vozač a tim je rupa), a ekipa mu omogući da bude preteknut za krug i to sredinom trke.Izuzetno ponižavajuće! Lotus E21 je odlična stvar, ali glavni njen tvorac više nije deo tima. Isto tako se nadam da ni Kimi neće biti do godine. Mislim da će sad definitivno otići u Red Bull. Lotus ima opuštenu atmosferu u odnosu na ostale, ali Kimi svakako može da ima opušteniju atmosferu i kod kuće. Samo se nadam da je Veber potpisao taj ugovor sa Poršeom, a i ako nije, valjda mu RB neće ponuditi novi ugovor. Dakle, E21 i Kimi = OK. Lotusovo ljudstvo uključujući i Grožana zbogg kog će i tako osakaćena ekipa morati zadovoljiti opet tek četvrtim mestom u šampionatu.

            Pisaću posle još.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #51
              Kimija, garantujem, za taj rekord apsolutno zabole...

              Comment


              • #52
                Ma apsolutno.

                WAS IT FRUSTRATING TO LOSE A PLACE TO FELIPE [MASSA] LATE IN THE RACE?
                Yes, but my tyres were shot so I couldn’t keep him behind me.

                YOU EQUALLED MICHAEL SCHUMACHER’S POINTS FINISHES RECORD?
                I don’t care about that. I care about scoring the points, but not about any records.

                IN SUMMARY?
                It’s been a bad weekend, but at least we scored a few points.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Kimija, garantujem, za taj rekord apsolutno zabole...
                  Znam, slažem se ali meni je to uteha umesto podiuma.

                  Mogu sad da delujem pametno, ali najiskrenije ću da kažem da sam odmah primetio da direkcija brza da skloni Gutierezov bolid zbog žutih zastava da bi moglo da se pretiče.Trebali su da ostave lokalne žute do kraja trke. Ta metoda bi se i pre primenjivalla. I eto, stradao je redar. Imam jak utisak da je nešto sumnjivo iza ovoga. Ko zna.

                  Ukinu se produvani podovi, ukine se ovo ili ono, Red Bull i Fetel opet najbolji.Treba pomenuti da i on ima ako se ne varam nekih 14-15 trka za redom u poenima.Nije to sreća.On prati Kimijev šablon, s tim što Kimi s Lotusom u nezgodnim situacijama uzmee poen a Vetel ssa Red Bullom četvrto mesto ili podium.Red Bull je od 2009. svaku sezonu završavao sa najboljim bolidom, i McLaren bi na mehaničkim stazama prismrdeo. Imaju to što imaju, ne greše u strategijama i pitstopovima... Njuija plaćaju 10M, a Alison je u Lotusu bio plaćen svega 1M. Mislite da bi onaj nesrećnik u Lotusu ispustio dizalicu da ga plaćaju deset puta više? Nije samo to problem. Smučila mi se ta grupa ljudi koja se krije iza uglednih imena Lotusa i Renoa. Bulije je svašta najavljivao za Kanadu. Nadam se da je Kimi spreman da pregovara sa Red Bullom.Izgleda da je on 2011. potpisao s Lotusom dvogodišnji ugovor, sa opcijom da ga tim zadrži ako budu top4 ekipa.Ove sezona im ističe ugovor bez obzira na sve. Rekli su da će on ostati sa njima sve dok mu obezbeđuju bolid za titulu.

                  Voleo bih da čujem i mišljenja ostalih.Št mislite gde će ostali vozači? Vozačko tržište 2014...
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Katastrofa... Potpuno je neverovatno da nisu pustili SC tad...
                    u bolnici je preminuo.. u naslovu pise poslije trke
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #55
                      Ne, znam, razumeo sam, nego je cela situacija realno bila za 2 kuga SC-a i nista se ne bi desilo... Ovako - zurba, panika i eto sta je na kraju ispalo...

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ne, znam, razumeo sam, nego je cela situacija realno bila za 2 kuga SC-a i nista se ne bi desilo... Ovako - zurba, panika i eto sta je na kraju ispalo...
                        Kakva zurba, pa nije ga u toku trke pregazio traktor... oni su bolid sklonili sa strane i kad se trka zavrsila kad su prebacivali bolid do pit-a desila se nesreca...

                        Comment


                        • #57
                          Dobro, nebitno, ajde...

                          Comment


                          • #58
                            to je 3-ci put od 2000 godine da gine redar u montrealu
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #59
                              If the police cant stop you you must be on the dust

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Iceman View Post
                                to je 3-ci put od 2000 godine da gine redar u montrealu
                                Treci put uopste, a prvi u Montrealu...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X