Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bottas apsolutni junak... Svaka cast tom momku, malo je falilo da ne nadje sponzore da zameni Sennu, ali uspeo je i Williams nikako nije pogresio. Ovaj ce momak zariti i paliti sigurno...

    Kvale su bile klasicne kisne - pravi mali rulet. Vettel izasao prvi i nije pogresio, niko nije popravljao vremena na kraju, izuzetno jaka kisa je padala u trecem sektoru. Top 5 ocekivano, mada je Alonso cak i nesto bolji nego sto sam ocekivao. Hladni uslovi skode Ferrariju i Lotusu, ocigledno ne greju gume tako brzo kao RB i Mecka i to im u hladnim uslovima skodi. Zakljucci doneti zimus su bili potpuno ispravni... Vergne i Ricciardo - sjajno, momci!

    Tragicari - Di Resta i McLarenovci, bez sumnje. McLaren pada u svakom segmentu - novac, bolid, strategija, ljudstvo...

    Massa... Sta reci, nesto mu se opet mota po glavi. On i Alonso imaju razlicite konfiguracije sidepodova, Alonso je uzeo noviju, ali Massa nije, mislim da je pogresio. Ferrari, na veliku radost fanova, koristi sve nove delove koje su doneli. Toyotin tunel je prava stvar, samo se nadam da je Montezuma fino iskresirao za sredjivanje njihovog u Maranellu i sredjivanje simulatora, obzirom da je De la Rosa imao puno primedbi...

    Comment


    • #17
      svaka cast Botasu za trece mesto Alonso i Kimi ocajni i imace mnogo problema na startu trke sa guzvom za razliku od Vettela koji ce imati cistu stazu.
      p.s. napisao u kladionici pol - vettel i promenim na hamiltona

      Comment


      • #18
        Definitivno najbolje i najneizvesnije kvalifikacije ove godine , Kanada nerazocarava , bravo za Vettela , Hamilton da je odradio zadnju krivinu kako treba kao sto nije mozda bi uzeo pol , Bottas fenomenalan ali mislim da ce sutra da napravi neku gresku na startu trke , Rosberg i Webber ok , Alonso opet sesti , TR solidan ,Raikkonen ce opet morati da se probija , Sutil solidan , Button napravio gluopst u Q2 , Massa se opet razbio po bog zna koji put , Grosjean isto uzas , najvece iznenadjenja su Di Resta od kojeg sam ocekivao i vise i Bottas koji je bio fantastican , ako sutra bude suvo bojim se da ce biti Vettelova trka ako bude ko danas onda ce biti svega
        Last edited by Mikinen; 08-06-13, 19:24.
        If the police cant stop you you must be on the dust

        Comment


        • #19
          da kazem i ja nesto na finskom: ta ta ta taraataata ti ta tu ta te svaka rec ista xD

          Comment


          • #20
            Čestitka Bottasu
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #21
              Pod istragom Raikkonen,Ricciardo,Vergne,Maldonado,Peres zbog toga sto su se nepravilno postavili pri izlasku iz boksa mada od toga verovatno nece biti nista
              If the police cant stop you you must be on the dust

              Comment


              • #22
                uh , jedva cekam sjutrasnju trku.. bice zanimljivo
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #23
                  Kako je glupi Whiting krenuo, ne bi me čudilo da Kimi bude pod istragom da prebrzo vozi pod zelenim zastavama.LOL

                  Gledaj Dudesons na YouTube i naučićeš dosta finskog i o Fincima.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Raikkonen i Ricciardo dobili kaznu da startuju dva mesta losije ali posto je Ricciardu kasnije dodana kazna Raikkonen gubi samo jedno mesto i startuje sa desetog mesta
                    If the police cant stop you you must be on the dust

                    Comment


                    • #25
                      Zašto imam neodoljiv osećaj da neka nova pravila i tumačenja iskaču kad je Kimi u pitanju?!!!

                      Nek osvoji fine poene sutra i onda svi u k da se nose i fia i gume i mercedes... Stalno mu neko stoji na repu.
                      Last edited by MarkedOne8; 09-06-13, 00:35.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Pretekao je Webbera na izlazu, to se ne radi...

                        Sto se tice vremena, svi sajtovi kazu da ce biti suvo, od 20-22 stepena, naravno da f1.com jedini kaze da ce biti kise, a do samog vikenda su predvidjali sunce u nedelju...

                        U stvari, zbog ovoga su Kimi i Daniel kaznjeni. Nasli su se skroz levo i preticali ljude, Kimi je dosao 4. a izasao 2, a Daniel je takodje zaradio 2 mesta...

                        Last edited by Vanja #66; 09-06-13, 09:34.

                        Comment


                        • #27
                          Jel neko zna zasto je Vetel stao na kraju kvalifikacija ? gorivo,kvar?
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #28
                            Svi su stali iz nekog razloga... Nesto nebitno je u pitanju, cim o tome nema previse informacija...

                            Comment


                            • #29
                              mozda su i trebali tu da se zaustave. iskreno, ne verujem da bi red bull ostao bez goriva kad je Vettel u pitanju...

                              Comment


                              • #30
                                Ne znam stvarno, prebacio sam se na neki drugi sajt kad je poslednji vozac prosao cilj posle kraja Q3, samo sam slusao komentatore, a gledao sam vremena na live timingu...

                                Comment

                                Working...
                                X