Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2013 (opste diskusije, vesti, tracevi, i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, znam da su se posvađali. Mislio sam na to kao na Docovu situaciju PRE toga, kad još nisu bili posvađani. Griffiin u stvari nije bolji. To kažem zbog statistike, jer je u njoj za nijansu bolji BG, ali KG ima i dan danas jednu od najjačih advanced statistics. On svakako ne bi bio poenter u timu, ali i dalje je veoma bitan igrač kao motivator i neko ko dovodi u tim u red na terenu. U svakom slučaju, svakako je vredniji od Jordana čak i u poznim godinama karijere.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • Hocu Obradovica ili Hollins-a u Boston-u!!!!
      sigpic

      Comment


      • Bas sam ja danas razmisljao o Obradovicu,mozda bi on mogao da sedne na klupu Bostona...

        Comment


        • Pobogu ljudi, pa vi zaboravljate ko je GM Celticsa. Pritom da li stvarno mislite da postoji promil sanse da prvi evropski trener bude u jednoj od najvecih fransiza? Nemojmo se zezati.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Trenera traziti u trouglu Del Negro-Shaw-Hollins, s tim da ce Denver Nuggets
            u stvari biti kljucni faktor u izboru novog trenera Celticsa.

            Trenutno je Brian Shaw blizi klupi Nuggetsa od Hollinsa, pa se tako bivsi trener
            Memphisa namece kao resenje za tim iz Bostona.

            Interesantno u celoj prici je i "ozbiljno" razmisljanje o Del Negru, mada verovatno
            Ainge zeli da spusti cenu drugim trenerima u igri ubacivanjem treceg coveka.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Zao ce mi biti Shawa da opet ne dobije posao.
              sigpic

              Comment


              • Prvo jedna dobra vest za Bikove, Jo ne ide na EP sa Francuskom. FIno sto ce odraditi offseason sa klubom, da ga rehabilitujemo i spremimo na pravi nacin.

                Razmisljao sam nesto, ako Shaw dodje u Denver, odrzi solidnu tranziciju i nauci ih da u pozicionom igraju trougao (a mogu, imaju multifunkcionalne napadace, mozda jedino da dodaju scorera na SG, did anyone say Monta Ellis) to bi mogla da bude ofanzivno premocna ekipa.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Fabricio Oberto najverovatnije za koji dan seda na klupu Spursa, kao pomocnik Popu.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Marc J. Spears ‏(@SpearsNBAYahoo):
                    "Appreciate the opportunity & grateful that Josh Kroenke & Tim Connelly had faith in me to do the job," new Nuggets coach Brian Shaw told Y!
                    Adrian Wojnarowski ‏(@WojYahooNBA):
                    Y! Sources: Philadelphia receives permission to talk with San Antonio assistant Brett Brown for coaching job. http://tinyurl.com/mkzg2g2
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Pobogu ljudi, pa vi zaboravljate ko je GM Celticsa. Pritom da li stvarno mislite da postoji promil sanse da prvi evropski trener bude u jednoj od najvecih fransiza? Nemojmo se zezati.
                      To je vise sto bih ja voleo, a sa realnoscu znam da nema veze. Ajde sto ne prvog, nego sto necmeo ni drugog da uzmemo pa ce mrtvi Del Negro da nas unisti pa cu opet Boston kao ekipu koja se bori za titulu da gledam za 10 godina.
                      sigpic

                      Comment


                      • lista trenera (ostala jos dva upraznjena mesta)


                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Greg tata !
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Greg ima 11 i po godina više staža u timu od svih ostalih!
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Drugi najdugovecniji trener je Eric Spoelstra.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Sto se tice Bostona, najvise bih voleo Hollinsa kao zamenu za Doca. Defanzivno orijentisani trener koji ima posebnu vezu sa svakim igracem i koji je ove godine vodio tim ka najvecem uspehu u istoriji fransize mi deluje kao najbolja opcija.

                                Docu zelim sve najbolje u Clippersima, verovatno cu za njih navijati u Playoffu kada Boston ispadne (ako uopste udjemo u PO ).

                                2 tima su i dalje bez trenera, mada se ja ne bih iznenadio da im se prikljuci i Toronto. Ovako iz glave, od trenera su i dalje slobodni: Lionel Hollins, George Karl, Nate McMillan, Alvin Gentry, Avery Johnson i dr.



                                No firm decision expected before tomorrow but all signs point to Carl Landry declining 2013-14 option w/Warriors to become free agent July 1. After strong season he had in Oaktown, Landry seems certain to command more than the $4 million he'd make w/Dubs next season by opting in.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X