Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak Rafa u 5...svaka mu cast na igri u 5 setu...nevjerovatno kako je skidao desnu dojnju liniju FH paralelama i BH dijagonalama

    Novak poprilicno los danas...nije se drzao recepta koji inace koristi protiv Rafe...dijelom zbog Rafine pozicije na terenu...odlicno je Rafa branio dijagonale i ukidao uglove...
    Nije mi jasno zasto se onoliko izvlacio na FH

    Prodao je prvi set tim udarcem, u svim pretrpljenim breakovima je takodjer FH zakazao...

    Kad god bi nametnuo svoj ritam dobijao je gemove u serijama...ali ocigledno nije imao snage za takvu igru

    Na kraju se ubio onim pecanjem u mrezu, a i smashevima...dok je Rafa nastavio crtati po terenu i vracati jednu lopticu vise

    Comment


    • Nadalu je nehotice pomogao sudija i sam Novak zvog svojih gluposti i to je to...

      Comment


      • Dovoljna 2 gema da se vidi da Conga ovde nema sta da trazi
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nikad covek ali zato jos jedan RG je njegov .... Njemu to zvuci kao vrlo fer podela
          Ne znam sta ti ili Nadal vidite kao vrednosti u zivotu, ja vidim da je to biti covek, pre svega. Bez toga dzaba ti sve.
          http://www.youtube.com/watch?v=AA2X-...&feature=feedu

          Comment


          • Originally posted by SnakeEyes View Post
            Imas veoma zanimljivo poimanje sporta...
            Naravno da imam,bavim se sportom ceo zivot tako da znam sta je rec ,,sport '' . Mozes da me blokiras do sutra ako hoces zabole me bas,ali to ne menja cinjenicu da je Novak sam sebe pobedio i da je opet dozvolio da padne posle jedne sudijske odluke.Izgleda da se pravda vraca samo Nadalu posto je upravo vratio Novaku za AO 2012,a ako neko ovde ceka pravdu za Novaka onda ima da se naceka vekovima.Koliko ja vidim Novak je sada prosao 100 puta gore nego prosle god u finalu,a to boli neverovatno mnogo.
            Last edited by Zile90; 07-06-13, 17:29.

            Comment


            • Takmicenje u vrednostima...

              Comment


              • Nek je covek van terena, na teren se izlazi da pobedis.

                Comment


                • Originally posted by Somi90 View Post
                  Ne znam sta ti ili Nadal vidite kao vrednosti u zivotu, ja vidim da je to biti covek, pre svega. Bez toga dzaba ti sve.
                  Sta ja vidim kao vrednost u zivotu uopste nije tema ove price, a sta Nadal vidi, to je vrlo jasno ....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Nek je covek van terena, na teren se izlazi da pobedis.
                    Zar i po svaku cenu? I po cenu sedanja na mesto koje je namenjeno tvom protivniku i pomeranja njegovih peskira?
                    Last edited by SnakeEyes; 07-06-13, 17:34.

                    Comment


                    • Šta je rođaci? reče Komri nešto u sredu
                      If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                      Comment


                      • Originally posted by SnakeEyes View Post
                        Zar i po svaku cenu? I po cenu sedanja na mesto koje je namenjeno svom protivniku i pomeranja njegovih peskira?
                        Hajde se ti bavi svojim novakom i njegovim slanjem u picku materinu svakog protivnika ne brojno puta u toku meca, a ne neko nenamjerno sjedanje na pogresno mjesto..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ajde Ferrer! Zavrsavaj ovo sto prije!

                          Comment


                          • Originally posted by SnakeEyes View Post
                            Imas veoma zanimljivo poimanje sporta i sportskog duha (potpuno pogresno po mojim moralnim nacelima ali nwm)... Kao sto rekoh trk kod da nas razveselis jos kojom insajderskom informacijom koju Novaka predstavlja u losem svetlu.
                            Ae sportisto i moralisto idi uzivaj malo,nemam ja sta da se raspravljam sa tobom.Titula je tu,istorija je napisana,a Novaku ostaje da dodje na forum i da procita kako je on dobar covek.Ja mislim kada bi to procitao da bi se zamonasio od muke

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Sta ja vidim kao vrednost u zivotu uopste nije tema ove price, a sta Nadal vidi, to je vrlo jasno ....
                              Jednostavno decko zeli titulu vise nego ista i spreman je sve da uradi za to.Opet kazem nece NOvak zbog ovoga dobiti vise navijaca,a Nadal manje nego ce biti obrnuto jer zabole ljude ko je kakav covek.Nece Novak dobiti medijsku paznju posle ovoga nego ce cela planeta da prica o Nadalu,o tome se radi.Ali neki ovde to ne razumeju nego napadaju i napusavaju kao da im diram rodjenog brata.

                              Comment


                              • Jednostavno je bio bolji i to se jedino racuna...

                                Comment

                                Working...
                                X