Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2013. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kratko je trajalo Joovo ludilo, vraca se David u set, uzme li i ovaj to je gotovo.
    sigpic

    Comment


    • Serija 4:0, ne moze mu nista. Ali kako je spasio drugu brejk loptu i onda ide na mrezu posle drugog, a posle toga servira duplu. Najvise je Rogeru krivo sigurno.
      sigpic

      Comment


      • Znam da su jos emocije jake sa obe strane, nisam bila na forumu, jedva gledala i peti set. Fantastican mec, sjajna pobeda Nadala, sjajna borba Djokovica; ali danas je Rafa imao igru za Novaka, ali Novak nije imao zivce za Nadala. Mislim i da ga je malo potcenio. Da nismo tako strasni navijaci sve bi ovo mirnije izgledali, ali to nije moguce.
        Ja naravno presrecna, i samo jedno veliko Bravo za Rafu, a i cestitke za borbenost Djokovica. Nemam snagu za analizu, sem da se ne treba zaboraviti da je Rafa ovo trebao zavrsiti u 4 seta, ali i ne zelim stavljati so na ranu Novakovim navijacima.
        Ne zaboravite gledali smo veliki, veliki mec.

        Comment


        • Ohladih malo glavu nakon izgubljene ogromne svote novca radi Djokovica,ali ni prvi ni zadnji put...shto se samog mecha tiche,ako cemo iskreno,nije ni zasluzio da ga dobije posle onoliko UE,od samog starta mecha me brinula vrucina,jednistavno znam da mu to manje prija nego Rafi i ispostavilo se tachnim,chesttitke Rafi na pobjedi i na svim onim lopticama koje JEDINO on na svijetu moze da vrati i uzme izgubljeni poen...
          Shto se tiche ferpleja,ne bih da duzim,neka Novak i dalje bude frajer,neka nastavi da brishe linije patikama,protivnici nisu frajeri i nece to raditi sigurno,sumnjam da bih i ja protiv bilo koga poklanjao bilo koji poen u bilo kom sportu,to je sport ,nema frajerisanja.

          P.S. Mech nije bio dobar za gledanje,osim onih Rafinih poteza kad CHITAV svijet vec misli da je poen Djokovicev.
          Last edited by shpageti; 07-06-13, 18:37.
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Poenta svega je ta loptica vise prebacena. Kljuc je bio cekanje servisa na SL i trcati vamos-tamos vracati lopte balonima dok se ne saceka greska ili kraca lopta koju je moguce napasti.
            Sto se tice lepote tenisa, ja je nisam nesto posebno video (subjektivno misljenje). Ako ce nam svi GS mecevi ici u 4+ sati pa ko kol'ko izdrzi onda se bas mnogo radujem tome
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Teorija zavere je samo teorija kazu neki.
              Pazljivo pogledajte kako je zalivena i natopljena prasincina za drugi mec dana.
              sigpic

              Comment


              • Pa naravno, vidjelo se to odma. Ni jednom nije zalivan teren tokom prvog meca inace.
                Jou ovaj TB znaci i mec.
                sigpic

                Comment


                • Oh da, umalo da zaboravim.

                  Don Toni, sjajno odradjen posao, kao i uvek
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Kakva je ovo prilika bila,ja i dalje ne mogu da se opasuljim.Vodis 4-2 u petom setu,a u finalu te ceka Ferrer koji set ne moze da ti uzme.Ne znam za vas,ali ovo je najgori Djokovicev poraz u karijeri.Sta je on danas propustio majko moja

                    Comment


                    • Nadal je odigrao odlicno ... u uslovima koji su njemu (njegovom spinu) mnogo vise odgovarali.
                      Djokovic je odigrao vrlo dobar mec, na mahve odlican, ali generalno vrlo dobar.
                      Nadal je jedva dobio, iako je imao sve : Strikan je izdejstvovao da se mec igra prvi- uslovi koji nadalu najvise odgovaraju, igralo se i po vetru (znamo kako vetar moze da sjebe Djokovica), protiv sebe je imao protivnika koji mu je poklonio vise od 50 poena tokom celog meca.... a opet je dobio NA JEDVITE JADE...
                      Zamislite sta bi bilo da je Novak odigrao za nijansu bolje ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • 5:1 i dva servisa, cudo treba Jou. David sa 2:0 vjerovatno zavrsava prije mraka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Isekao Strikan creva, jedva stigli kupiti druga dok nije Jo poceo
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nadal je odigrao odlicno ... u uslovima koji su njemu (njegovom spinu) mnogo vise odgovarali.
                            Djokovic je odigrao vrlo dobar mec, na mahve odlican, ali generalno vrlo dobar.
                            Nadal je jedva dobio, iako je imao sve : Strikan je izdejstvovao da se mec igra prvi- uslovi koji nadalu najvise odgovaraju, igralo se i po vetru (znamo kako vetar moze da sjebe Djokovica), protiv sebe je imao protivnika koji mu je poklonio vise od 50 poena tokom celog meca.... a opet je dobio NA JEDVITE JADE...
                            Zamislite sta bi bilo da je Novak odigrao za nijansu bolje ...
                            Nadal je igrao vrhunski, Novak ne toliko dobar, prilicno prosjecno u dobrom dijelu meca i opet ga je imao.
                            Nije problem reci da je Nadal bio bolji danas i da je zasluzeno dobio. Samo mora da nervira njegovo ponasanje, ovo se vec konstantno ponavlja kad mu ne ide. Trebao je i ranije da zakljuci mec.
                            Novak ce zaliti za onim pecanjem kao Nadal za onim BH pasingom na AOu. Tu su obojica izgubili mec.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=Ute3XaVaAlk

                              Послушајте овај видео, веома детаљна анализа меча и посебно обратите пажњу на део око 5 минута када прича о надаловом стилу тениса који је доста визички захтеван.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nadal je odigrao odlicno ... u uslovima koji su njemu (njegovom spinu) mnogo vise odgovarali.
                                Djokovic je odigrao vrlo dobar mec, na mahve odlican, ali generalno vrlo dobar.
                                Nadal je jedva dobio, iako je imao sve : Strikan je izdejstvovao da se mec igra prvi- uslovi koji nadalu najvise odgovaraju, igralo se i po vetru (znamo kako vetar moze da sjebe Djokovica), protiv sebe je imao protivnika koji mu je poklonio vise od 50 poena tokom celog meca.... a opet je dobio NA JEDVITE JADE...
                                Zamislite sta bi bilo da je Novak odigrao za nijansu bolje ...
                                Zamislite da je ovo bio drugi mec na programu ;)
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X