Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Koliko su samo srece imali,to nije zdravo.Realno Bojsi je trebao da ih odvali bar sa tri gola razlike.

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg156760#msg156760 date=1282078512]
      Koliko su samo srece imali,to nije zdravo.Realno Bojsi je trebao da ih odvali bar sa tri gola razlike.
      [/quote]

      Bas.A sto se Totenhema tice jedino mi je Bejl kao i uvek bio (donekle)na svom nivou. &8@^J Ako misle da su bolji neka to i dokazu u revansu mada nije YB ni u gostima naivan
      videlo se protiv Fenera i to pred ludim domacim navijacima i uzavrelom atmosferom.Nisu podlegli. &+I}\

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Kako je YB prokockao sansu da pobjedi 4-1 Totenhem.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Mnogo se YN ispromasivao, a Pavlicenko prelepo kaznio !!

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Ooooo steta ... velika steta ... divna prilika da se T-hem udalji iz jevrope.

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Zilina pobedila 2-0 u gostima #$&+|r
              I najverovatnije ide u LS &($%WP+
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=Vladan link=topic=1259.msg156738#msg156738 date=1282076824]
                Dobar gol Pavlicenka i ovaj rezultat je posle svega odlican za Totenhem #$&+|r
                U LS treba da igraju najbolji l5'%9
                [/quote]

                Sta ce onda Totenhem tamo ? (%fsd%&j *T_*@SR

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  ma dajte sta vam je... i zvezda je one godine dobila PSV 3-2 kod kuce pa su u gostima primili petardu... tako ce i mladi dechaci... bale i druzina su prejaki ali slabo motivisani veceras to je sve... &+I}\

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    [quote author=g_denvernuggets link=topic=1259.msg156786#msg156786 date=1282080727]
                    ma dajte sta vam je... i zvezda je one godine dobila PSV 3-2 kod kuce pa su u gostima primili petardu... tako ce i mladi dechaci... bale i druzina su prejaki ali slabo motivisani veceras to je sve... &+I}\
                    [/quote]

                    Pa sad ne verujem bas da je Totenhem toliko jaci od Fenera.Ali,da,proci ce naravno,pobedice sa 2:1 ^a%v

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      procice naravno ali ne sa 2:1 nego sa 3-4:0 h5g6k8
                      jachi su MNOGO od fenera ... imaju sjajne pojedince samo im je motivacija problem bila veceras i nista vise... videli smo sta su uradili sitiju pre par dana 7@$**

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Ma jak je Totenhem,nema tu sta da se prica i mjesto im je u LS &+I}\
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Nece bas lako proci,i Fener se kuci opekao,ovi igraju na kontre,pa moze da se zakuva.
                          Naravno da moze da bude 3-4:0,to ne sporim. &+I}\
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=Vladan link=topic=1259.msg156792#msg156792 date=1282081430]
                            Ma jak je Totenhem,nema tu sta da se prica i mjesto im je u LS &+I}\
                            [/quote]

                            Ma ne znam mene oni i ne odusevljavaju posebno.Fali im nesto,ne znam sta ali nesto im nedostaje... Mozda samopouzdanja,ne znam... A i onaj Defoe nije nista posebno a ni Pavlicenko,Corluka (ne znam sto tog momka toliko duvaju)... Bejl je tamo ubedljivo najbolji. @R&}*

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Tottenham ce kod kuce odigrati dobro,proci ce sigurno,nemaju mesta za kiks,jednostavno je tako.

                              Mada,realno gledano sada,ne verujem da ove ekipe mogu nesto zapazenije da urade u Evropi,cak iako se domognu grupne faze...bice to ekipe na kojima ce evropski velikani cisto praviti gol razliku,cast izuzecima..Opet,sve je moguce.

                              Nije los gol Pavlicenka,vise mi se svidja kako je propustio loptu i otisao u prazan prostor,a onda je samo majstorski raspucao po lopti i zabio je u gornji ugao,neodbranjivo.

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Ma,ovi sto igraju za Fener,igraju samo da ispostuju ugovor do kraja,oni bacaju pare bezveze na neke igrace,sto se tice Totenhema,mamu im,igrao na njih,a oni pukli &*(@W6 Zato ce u revansu kvota na njih da bude 1.2 7&@%q

                                Comment

                                Working...
                                X