Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Liverpul - Trabzonspor dosadno do zla Boga,da me Babel nije trgo iz sna zaspao bi tacno na poluvremenu.
    Babel 1:0 46 minut.

    Moze li neko da mi nadje dobar strim,pliz!?
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Evoi penal promasi Cole


      Ti linkovi preko PM.
      Znate za pravila.

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Hajduk Split pobedio Unireu 4-1 fghj48d
        Liverpul 1-0 moglo je i bolje @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Kakva steta za Liverpul,komotno je mogao da da 3 ili cak 4 gola do kraja,Kol promasi penal,pvanovic zicer a komentatori su samo prokomentarisali"What was he thinking".
          Dovoljno govori...
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Unirea je pred raspadom..dogovorena je prodaja 5-6 najboljih igraca, a trener Levy je prokomentarisao da mu je zao da je ovaj tim koji je igrao LS sada pred raspadom i pristao na molbu predsjednika da vodi tim jos samo protiv Hajduka..naravno, u pitanju su finansije...

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              E jbg Tekke, kud' mi ne rece ovo pre pocetka meca, sad bih uzeo pare. $JS}| $JS}| $JS}|
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg157452#msg157452 date=1282251576]
                E jbg Tekke, kud' mi ne rece ovo pre pocetka meca, sad bih uzeo pare. $JS}| $JS}| $JS}|
                [/quote]
                Pa imas temu vasi tiketi postavljaj tamo,sta igras. $#^%RT
                Ma znalo se da ce ih Hajduk nabiti,to je bila neminovnost.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Ja jos kontam, Unirea prosle godine igrala LS i to su igrali odlicno, vidim mala kvota na Hajduk i stavim X2... #%d*
                  Nisam mogao da postujem tiket jer sam ga odigrao pre basketa, tek pre pola sata sam stigao kuci.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    [quote author=T-Mac link=topic=1259.msg157455#msg157455 date=1282251745]
                    Ja jos kontam, Unirea prosle godine igrala LS i to su igrali odlicno, vidim mala kvota na Hajduk i stavim X2... #%d*
                    Nisam mogao da postujem tiket jer sam ga odigrao pre basketa, tek pre pola sata sam stigao kuci.
                    [/quote]

                    Kad se setim da su tukli Romu u gostima 3:0 ili 3:1 ne znam tacno a sada totalni kolaps...

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Balotelli odmah pogodio za city u prvoj utakmici,dao gol za pobjedu od 1-0 u gostima protiv FC Timisoara.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        [quote author=manda link=topic=1259.msg157501#msg157501 date=1282256452]
                        Balotelli odmah pogodio za city u prvoj utakmici,dao gol za pobjedu od 1-0 u gostima protiv FC Timisoara.
                        [/quote]

                        Kako su jadni,ne mogu da im daju sa ovakvim timom vise od jednog gola.Liverpul ce ih pojestiu ponedeljak.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          LFC,moze u opkladu da ce vas razbucati?Nedelju dana +potpis %QWT&W

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg157606#msg157606 date=1282305575]
                            LFC,moze u opkladu da ce vas razbucati?Nedelju dana +potpis %QWT&W
                            [/quote]

                            Sta nedelju dana?

                            A ako dodje X?
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Nedelju dana setanje avatara + potpis, a po odabiru onoga koji dobije opkladu.
                              Standardna varijanta na ovom forumu, s tim sto fc voli da seta i pesmice $%&5@$A

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                &d$7 &d$7 I#^@8

                                Comment

                                Working...
                                X