Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Ne znam koja ste kablovska ja sam SBB i vise nemam Arena Sport.
    sigpic

    Comment


    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169103#msg169103 date=1284583626]
      Ne znam koja ste kablovska ja sam SBB i vise nemam Arena Sport.
      [/quote]
      Ja imam Total Tv iz Bosne, i imam Arenu jos dve sedmice
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        [quote author=D-Wade link=topic=1259.msg169110#msg169110 date=1284583746]
        [quote author=caniggia7 link=topic=1259.msg169103#msg169103 date=1284583626]
        Ne znam koja ste kablovska ja sam SBB i vise nemam Arena Sport.
        [/quote]
        Ja imam Total Tv iz Bosne, i imam Arenu jos dve sedmice
        [/quote]

        Ne znam valjda su se nesto posvadjali sa SBB.Ja sam ima samo Arena 1 sad nemam ni taj.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Ja nisam gledao mec ali jesam higlightse @(*6sd$% Ja sam imao Arena 4 ali nemam vise
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            [quote author=bice link=topic=1259.msg169119#msg169119 date=1284583978]
            Ja nisam gledao mec ali jesam higlightse @(*6sd$% Ja sam imao Arena 4 ali nemam vise
            [/quote]

            S kakvom je postavom Real igrao?
            sigpic

            Comment


            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              Ja imao arena 1 ali mi iskljucili.A nemam nameru da ih placam kao poseban kanal
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Ja sam gledao celi meč, i moram da kazem da je Real trebao da da bar jos 3 gola. Ronaldo, je promasio svasta, a Di Maria takođe. Higuain, koji je dao dva gola, mada pise da je autogol ali nije, je mogao da da jos golova. Ali eto, Mourinho je polako počeo da slaze kockice $#^%RT

                @ caniggia7

                Casillas-Pepe-Carvalho-Arbeloa-Marcelo-Khedira-Alonso (Lass)-Di Maria (Pedro Leon)-Ozil-Ronaldo-Higuain
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  [quote author=dacha-czv link=topic=1259.msg169125#msg169125 date=1284584103]
                  Ja imao arena 1 ali mi iskljucili.A nemam nameru da ih placam kao poseban kanal
                  [/quote]a koliko traze?

                  Comment


                  • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Gde da im placam.Pa i ovako nisu neki kanal.Sport Klub i Arena Sport su kao Antic i Pizon. h5g6k8
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      Real:

                      Casillas,Arbeloa,Carvalho,Pepe,Marcelo,Alonso,Khed ira,Cristiano Ronaldo,Özil,Di María,Higuaín
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Šteta za Partizan, bili smo blizu osvajanja jednog boda. Stojković je odbranio bar 3 čista gola, a primio je gol koji je trebao da brani. Ostavili smo utisak zrele ekipe koja se vješto branila protiv mnogostruko jačeg protivnika. Nije sramota braniti se na terenu mnogostruko jačeg protivnika. Poslije primljenog gola imali smo par šansi da izjednačimo rezultat. Poslije ove utakmice raste optimizam da možemo da se borimo za plasman u Ligu Evrope.

                        Comment


                        • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          [quote author=High_Hopes link=topic=1259.msg169142#msg169142 date=1284584656]
                          Šteta za Partizan, bili smo blizu osvajanja jednog boda. Stojković je odbranio bar 3 čista gola, a primio je gol koji je trebao da brani. Ostavili smo utisak zrele ekipe koja se vješto branila protiv mnogostruko jačeg protivnika. Nije sramota braniti se na terenu mnogostruko jačeg protivnika. Poslije primljenog gola imali smo par šansi da izjednačimo rezultat. Poslije ove utakmice raste optimizam da možemo da se borimo za plasman u Ligu Evrope.
                          [/quote]

                          Mozemo sigurno!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            Zasluzen poraz partizana.Covece branis se dok ne primis ghol.Jadno!
                            Ali svaka cast za zadnjih 10 minuta.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Solidan nastup Partizana,kod kuce ce se bodovi osvajati,Stojkovic je opravdao povjerenje,sjajno je branio.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                Stojkovic &8@^J svaka cast na svemu sto je prikazao hvala Bogu pa ga imamo kao golmana!!!!!
                                Solidna igra partizana steta za taj gol bili smo stvarno dobri i poslednjih 10 minuta smo bili fantasticni,ali ono kada je lopta pogodila precku i odbila se hvala Bogu ne u mrezu pri kraju od strane sahtjora to mi je zaustavilo srce,infarkt!!!
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X