Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Brajkula , ti si naveo samo jednu utakmicu u kojoj je Buffon bio dobar , ako cemo po tome onda je Hart najbolji golman koji je ikad stajao medju stativama , jer sta je on branio u prvom kolu ove sezone protiv Tottenhama ja ne znam da je nekad neko tako dobar bio .. Zatim Neuer protiv Bayerna u kupu i jos par tih utakmica .. Konstatnost je bitna , Valdes zadnjih 5-6 godina brani sjajno , ali on odbrani 10 teskih suteva i onda napuca protivnickog igraca u ledja i tako primi gol , hvala Bogu sad je totalno sazrio ;)

    Ja jos jednom kazem , sto se tice Buffona i Cecha , za mene je Buffon vise pokazao u karijeri , ali kako je ove sezone bolji od Cecha to mi stvarno nikada nece biti jasno :

    1. 80 % sezone je bio povrijedjen
    2. ovih 20 % utakmica koje je branio pravio je kikseve , dobijao crvene kartone kao golmani iz nizerazrednih liga , a Cech je godinama konstatan , u samom vrhu , rekoh za mene je samo EURO 2008 . promasaj bio od strane Cecha ;)

    I nemoj da pomislis da ja ovo govorim , jer mi je Cech drazi .. Da , istina Chelsea mi je drazi od Juventusa , ali ako bih morao birati drazeg golmana od ove dvojice vjerovatno bi to bio Buffon , jer je takvih ljudina danas malo , covjek je sve prozivio s Juventusom , nikada im ledja nije okrenuo i to se mora cijeniti ;) ;)
    Druze, ne komentarisem vise tu temu kao sto rekoh....evo Porto vodi 4:1

    Comment


    • Ljudi da vam kazem jednu stvar,kvalitet golmana se najbolje vidi onda kad je odbrana slaba ili su neki igraci koji su stubovi odbrane povredjeni.Kasiljas je prakticno doneo Realu te zadnje 2 titule sto su osvojili.Tad je Primera bila prenosena pa sam pratio.U skoro svakom mecu te 2 sezone je odbrana Reala ispadala nenormalno a on sve zivo branio i dosta golova su dali tako sto on odbrani i taj odbitak pokupi neko iz njegove odbrane i razvije se kontra pa padne gol.Sa stenama u odbrani nije jako tesko vaziti za jednog od najboljih golmana.
      sigpic

      Comment


      • Od udruzenja poznatijeg kao International Federation of Football History&Statistics dobio je priznanje za godinu 2010. kao clan top 5 najboljih golmana svijeta uz: casillasa,julia cesara,neuera i stekelenburga!
        nigdje tu ne vidim buffona, van der saara, ili pak reine!

        pozz batice....;)

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Od udruzenja poznatijeg kao International Federation of Football History&Statistics dobio je priznanje za godinu 2010. kao clan top 5 najboljih golmana svijeta uz: casillasa,julia cesara,neuera i stekelenburga!
          nigdje tu ne vidim buffona, van der saara, ili pak reine!

          pozz batice....;)
          Cekaj,ako je neko proglasen jel onda to mora da znaci da je zasluzeno proglasen?Uzmimo primer za zlatnu loptu za 2010 i tu sramotu sto Snajdera nema u TOP3 a trebalo je da osvoji,jer je igrao fenomenalno i vukao Inter do tripl-krune + Holandiju do finala SP.2005 je Dzerard vukao Liverpul sa 5-6 saigraca koji stvarno vrede i glupim Benitezom na klupi do LS a isto nije bio u TOP3.Ta proglasenja su cesto nerealna tako da to nije pravo merilo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Druze, ne komentarisem vise tu temu kao sto rekoh....evo Porto vodi 4:1
            shvatio si svoju gresku!

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Cekaj,ako je neko proglasen jel onda to mora da znaci da je zasluzeno proglasen?Uzmimo primer za zlatnu loptu za 2010 i tu sramotu sto Snajdera nema u TOP3 a trebalo je da osvoji,jer je igrao fenomenalno i vukao Inter do tripl-krune + Holandiju do finala SP.2005 je Dzerard vukao Liverpul sa 5-6 saigraca koji stvarno vrede i glupim Benitezom na klupi do LS a isto nije bio u TOP3.Ta proglasenja su cesto nerealna tako da to nije pravo merilo.
              apsolutno se slazem za sneijdera, tu si 100% u pravu!
              ja msm da je 2005. kaka dobio nagradu(ali nisam siguran), ako je kaka dobio...po meni to nije kradja, naravno daleko od toga da je gerrard lose odigrao!
              evo recimo za najboljeg golmana, nagradu je pokupio i vitor bala golman porta...2004. ja msm...

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                apsolutno se slazem za sneijdera, tu si 100% u pravu!
                ja msm da je 2005. kaka dobio nagradu(ali nisam siguran), ako je kaka dobio...po meni to nije kradja, naravno daleko od toga da je gerrard lose odigrao!
                evo recimo za najboljeg golmana, nagradu je pokupio i vitor bala golman porta...2004. ja msm...
                Ronaldinjo je dobio nagradu,Lampard je bio 2. a Eto 3. stvarno smesno.Trebalo je da bude 1.Dzerard 2.Pirlo a 3.Lampard ili mozda Ronaldinjo jer jeste igrao odlicno ali rezultata bas i nije bilo te sezone.Kaka je bio dobar tada ali je Pirlo bio te sezone najbolji igrac Milana a Kaka je 2007 osvojio i to potpuno zasluzeno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Druze, ne komentarisem vise tu temu kao sto rekoh....evo Porto vodi 4:1

                  Ok , ok , enjoy ;)

                  Evo sad je 4-2
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Porto se izivljava

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Pa dobro, tebi jeste meni nije, po meni su golmani koje sam naveo bolji od Van der Saar-a, a on sigurno nije bolji od Julia Cesara...

                      On je u top 10, a u top 3 nije sigurno, barem meni, svako ima svoje misljenje i viđenje sitaucije, mi se ocigledno razilazimo u misljenjima...
                      Posteno. Meni je recimo Cezar "prsao" ( stvarno nemam bolji termin ) ove sezone, i mislim da ako ne povrati proslogodisnju formu da ispada iz top3, top5, nebitno.

                      Ali ok, svako ima svoj ukus i to prihvatam.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ronaldinjo je dobio nagradu,Lampard je bio 2. a Eto 3. stvarno smesno.Trebalo je da bude 1.Dzerard 2.Pirlo a 3.Lampard ili mozda Ronaldinjo jer jeste igrao odlicno ali rezultata bas i nije bilo te sezone.Kaka je bio dobar tada ali je Pirlo bio te sezone najbolji igrac Milana a Kaka je 2007 osvojio i to potpuno zasluzeno.
                        da
                        zato sam i napisao da nisam siguran u to sto sam rekao...
                        a je l' kak dobio ikakvu nagradu za sezonu 2004/05??

                        Comment


                        • Originally posted by 'bacpoola View Post
                          Posteno. Meni je recimo Cezar "prsao" ( stvarno nemam bolji termin ) ove sezone, i mislim da ako ne povrati proslogodisnju formu da ispada iz top3, top5, nebitno.

                          Ali ok, svako ima svoj ukus i to prihvatam.
                          pa tako je...davno sam ja jos napisao onom Brajkuli da on ima svoje misljenje i da mu ga ja ne zelim izbijati iz glave...ali onda je on nastavljao,nastavljao....

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            pa tako je...davno sam ja jos napisao onom Brajkuli da on ima svoje misljenje i da mu ga ja ne zelim izbijati iz glave...ali onda je on nastavljao,nastavljao....
                            Ja i dalje mislim da je Van der Sar bolji golman od Ceha ( ne da je ovaj los, naprotiv, pre one strasne povrede bio je po meni najbolji golman na svetu, ali nakon toga nije vise to onaj isti Ceh. I dalje je odlican, ali nije vise toliko dominantan ).

                            @ S-Nash - Apsolutno si u pravu za Snajdera. Dosta ljudi iz mog okruzenja navija za Barsu, a mrzi Holandjane generalno, pa su i oni imali stav da je Mesi nije zasluzio. Snajder je prosto morao da je dobije, a to sto nije bio u 3 nominovana je bruka FIFA-e od koje se dugo nece oprati. I jos jedna stvar, meni se bas cini da Rejna ove godine kiksa vise nego ranije ( al opet ti odgledas sve utakmice Liverpula u sezoni, i znas bolje ). Meni se samo tako cini sa strane. Mozda gresim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 'bacpoola View Post
                              Ja i dalje mislim da je Van der Sar bolji golman od Ceha ( ne da je ovaj los, naprotiv, pre one strasne povrede bio je po meni najbolji golman na svetu, ali nakon toga nije vise to onaj isti Ceh. I dalje je odlican, ali nije vise toliko dominantan ).

                              @ S-Nash - Apsolutno si u pravu za Snajdera. Dosta ljudi iz mog okruzenja navija za Barsu, a mrzi Holandjane generalno, pa su i oni imali stav da je Mesi nije zasluzio. Snajder je prosto morao da je dobije, a to sto nije bio u 3 nominovana je bruka FIFA-e od koje se dugo nece oprati. I jos jedna stvar, meni se bas cini da Rejna ove godine kiksa vise nego ranije ( al opet ti odgledas sve utakmice Liverpula u sezoni, i znas bolje ). Meni se samo tako cini sa strane. Mozda gresim.
                              Ja nikada nisam ni u jednom svom postu rekao da je cech najbolji, niti sam nesto navijacki govorio da je on odlican samo zato sto brani za chelsea ali neki su to pogresno protumacili...
                              i bravo za to sto si rekao o povredi, vecina ljudi vise se ne bi usudila pocesati po glavi, a on se vratio....a neki ovdje su ga poceli pljuvati da nije u top3, da nije u top5, da zna samo stajati na liniji...sto je stvarno odraz nepromisljenosti!

                              Comment


                              • Oce to da bude Benfika Cao?!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X