Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se Reine tice,on iz sezone u sezonu ima sve manje kikseva i konacno je sazreo.Ove sezone nam je doneo neke bodove svojim odbranama i spasavao nas debaklova.Po golmanskom talentu i refleksima je u samom svetskom vrhu.Inace,zaboravili ste Akinfejeva,covek ubija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Ma dajte , cuj Buffon bolji od Cecha ..

      Chelsea i kad je igrao kriminalno Cech je bio na nivou , to su rekli i Ancelotti i Abramovich , da je on ove sezone jedan od rijetkih koji opravdava silne pare koje dobija ..

      On je po meni bio los samo na EURO 2008. , ostalo je sve bilo genijalno ..
      jos jedan promisljen komentar!

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Ma oni su to znali da igraju u ponekom mecu a generalno su forsirali to sto si naveo a Anceloti je to uzeo od njih za stalno,nismo se razumeli.
        aha...onda ok
        Ljudi, dajte, da li je moguce da toliko cenite golmana koji je tipican linijas, stvarno mi nije jasno!?
        A i stvarno je glupo porediti ga sa Bufonom, pa taj Bufon je ove sezone protiv Slovenije u kvalifikacijama pruzio partiju kakvu ovaj nije u prethodne dve sezone i mi cemo da pricamo o nekom kvalitetu...msm dobar je, ali nije rang pomenutih!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Znaci gledamo ko za koji tim navija, taj golman ili igrac je među najboljima na svetu ???? Dobro, Marcelo je najbolji levi bek ubedljivo, a Benzema najbolji napadac....

          Ajde ne lupaj 'leba ti...
          Ja sam govorio o Van der Saru, i top 3 golmana. Ako covek i danas ne spada u top3, onda ocigledno mi ne gledamo iste tekme. Ja ne kazem da je najbolji, samo da je u top3.

          A ovo za Real nisam bas razumeo. Sarkastican komentar sa tvoje strane, samo nisam razumeo da li mislis da ja navijam za Real, ili ti navijas za Real. Nebitno.

          Dobri su i Adler i Nojer, ali jos nisam sam svetski vrh. Kucaju na vrata, A svakako nisu bolji od Van der Sara. Nema to veze ko za koga navija, realno je tako. Ja bih cak i polupovrednjenog Bufona stavio u top 5.

          Al dobro, 100 ljudi 100...
          sigpic

          Comment


          • Porto nastavlja da kida

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Sto se Reine tice,on iz sezone u sezonu ima sve manje kikseva i konacno je sazreo.Ove sezone nam je doneo neke bodove svojim odbranama i spasavao nas debaklova.Po golmanskom talentu i refleksima je u samom svetskom vrhu.Inace,zaboravili ste Akinfejeva,covek ubija.
              BRAVO!!!
              Prekidam diskusiju jer ocigledno van ne vredi pricati....CEH jednako LINIJA jednako TRUPAC i tacka.

              Comment


              • Originally posted by 'bacpoola View Post
                Al dobro, 100 ljudi 100...

                Comment


                • Pa dobro, tebi jeste meni nije, po meni su golmani koje sam naveo bolji od Van der Saar-a, a on sigurno nije bolji od Julia Cesara...

                  On je u top 10, a u top 3 nije sigurno, barem meni, svako ima svoje misljenje i viđenje sitaucije, mi se ocigledno razilazimo u misljenjima...
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    aha...onda ok
                    Ljudi, dajte, da li je moguce da toliko cenite golmana koji je tipican linijas, stvarno mi nije jasno!?
                    A i stvarno je glupo porediti ga sa Bufonom, pa taj Bufon je ove sezone protiv Slovenije u kvalifikacijama pruzio partiju kakvu ovaj nije u prethodne dve sezone i mi cemo da pricamo o nekom kvalitetu...msm dobar je, ali nije rang pomenutih!
                    Tipican linijas??
                    hmmm..tebi je idealan recimo neko kao gomez iz tottenhama, on voli ponekad tako setati izvan 16-erca...dobar je nema sta!
                    Buffon je bio carina, ja nikad nisam rekao da nije...ali zadnjih godina je oslabio, naravno i dalje je bolji od pola golmana...
                    to znaci da recimo golman herculesa skine 5 zicera i 3 penala npr. protiv reala i odmah je klasa, a onda 2 sezone niko ne cuje za njega...
                    cech je klasa od golmana, a neuer,de geamlloris...to su dobri golmani koji naravno mogu napredovati jos!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      BRAVO!!!
                      Prekidam diskusiju jer ocigledno van ne vredi pricati....CEH jednako LINIJA jednako TRUPAC i tacka.
                      ti si carina, majke mi!
                      reina je bolji od cecha....nema sta!

                      P.S. mozda si ti sve vrijeme gledao neki drugi fudbal, neku drugu igru.... americki fudbal??

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        ti si carina, majke mi!
                        reina je bolji od cecha....nema sta!

                        P.S. mozda si ti sve vrijeme gledao neki drugi fudbal, neku drugu igru.... americki fudbal??
                        Ove sezone je Reina mnogo bolji od Ceha,jedino sto je ove sezone Reina ispred sebe imao glupog Kirgijakosa koji je sa 2 kiksa protiv VBA dosao do okruglo 20 ove sezone.Reina mnogo manje gresi nego ranije,a reflekse ima fenomenalne.Uz to odlicno prati igru i kad se da lopta u prostor na vreme izlece i intervenise.Uz to ispucava odlicno sa obe noge,odlicno igra kratki pas sa odbranom,kad Karagera nema odlicno komanduje odbranom i sve igrace odlicno postavi(izuzev Kirgijakosa koji nije ni za Partizan).Golmani komotno mogu da brane do 40 tako da se moze reci da je tek doslo vreme da Reina pokaze kakav je golman,a fenomenalan je.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Tipican linijas??
                          hmmm..tebi je idealan recimo neko kao gomez iz tottenhama, on voli ponekad tako setati izvan 16-erca...dobar je nema sta!
                          Buffon je bio carina, ja nikad nisam rekao da nije...ali zadnjih godina je oslabio, naravno i dalje je bolji od pola golmana...
                          to znaci da recimo golman herculesa skine 5 zicera i 3 penala npr. protiv reala i odmah je klasa, a onda 2 sezone niko ne cuje za njega...
                          cech je klasa od golmana, a neuer,de geamlloris...to su dobri golmani koji naravno mogu napredovati jos!
                          Druze, ispostovacu te i odgovoricu ti, te bi ovo bio moj poslednji post na ovu temu o golmanima ;)
                          Ovo sa golmanom Herkulesa je cista zamena teza! Sta hocu da kazem? Pazi...Bufon nije tamo neki golman Levantea, Empolija, Osasune, to je golman koji je osvojio dosta toga, golman koji je ujedno nosi i najveci transver u istoriji transfera golmana, dakle ne svakako neki tamo koji je odbranio jednu utakmicu i sad sam se ja nsao pametan da ga nazovem golmanom! Dakle, to sto sam pomenuo taj mec sa Slovenijom, gde je Bufon pokazao da nije zaboravio da brani, sam samo hteo da ukazem na to da taj Bufon i nakon povrede pruzi partiju o kojoj se prica, partiju koju Ceh nije pruzio od 2008, 2009...prosto se ne secam kada se desilo da je Celzi, ili Ceska Republika, nekog dobio i da se nakon tog meca kaze da je Peter Ceh najbolji igrac, najzasluzniji za pobedu, a sve cesce se prica kako je kriv za gol, poraz i sl. Tacnije ja ne znam utakmicu u kojoj je Bufon bio direktan i najveci krivac za poraz. Msm stvarno ne znam kako ocenjujes golmane, ali ono sto Ceh radi je tipicno odradjivanje polsa, nista specijalno. Dakle, Bufon je klasa, bio i bice za pomenutog, kao i Van der Sar koji ide na no3, pa Pepe Reina koji je na no4 (kao sto rekoh najkompletniji golman danasnjice), a eto Cehu ostavljam da se kolje za to peto mesto mada sumnjam da i tu ima neke sanse ;)
                          A to sto ti pominjes Gomeza, Pletikosu, Kamenog.....stvarno ne znam sta time hoces da postignes
                          Aj druze, pozz sto se tice ove teme, svako ima svoje, ja mislim ovako i smatram da sam u pravu, ti drugacije....uzivaj ;)

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ove sezone je Reina mnogo bolji od Ceha,jedino sto je ove sezone Reina ispred sebe imao glupog Kirgijakosa koji je sa 2 kiksa protiv VBA dosao do okruglo 20 ove sezone.Reina mnogo manje gresi nego ranije,a reflekse ima fenomenalne.Uz to odlicno prati igru i kad se da lopta u prostor na vreme izlece i intervenise.Uz to ispucava odlicno sa obe noge,odlicno igra kratki pas sa odbranom,kad Karagera nema odlicno komanduje odbranom i sve igrace odlicno postavi(izuzev Kirgijakosa koji nije ni za Partizan).Golmani komotno mogu da brane do 40 tako da se moze reci da je tek doslo vreme da Reina pokaze kakav je golman,a fenomenalan je.
                            svaka ti je na mestu

                            Comment


                            • Brajkula , ti si naveo samo jednu utakmicu u kojoj je Buffon bio dobar , ako cemo po tome onda je Hart najbolji golman koji je ikad stajao medju stativama , jer sta je on branio u prvom kolu ove sezone protiv Tottenhama ja ne znam da je nekad neko tako dobar bio .. Zatim Neuer protiv Bayerna u kupu i jos par tih utakmica .. Konstatnost je bitna , Valdes zadnjih 5-6 godina brani sjajno , ali on odbrani 10 teskih suteva i onda napuca protivnickog igraca u ledja i tako primi gol , hvala Bogu sad je totalno sazrio ;)

                              Ja jos jednom kazem , sto se tice Buffona i Cecha , za mene je Buffon vise pokazao u karijeri , ali kako je ove sezone bolji od Cecha to mi stvarno nikada nece biti jasno :

                              1. 80 % sezone je bio povrijedjen
                              2. ovih 20 % utakmica koje je branio pravio je kikseve , dobijao crvene kartone kao golmani iz nizerazrednih liga , a Cech je godinama konstatan , u samom vrhu , rekoh za mene je samo EURO 2008 . promasaj bio od strane Cecha ;)

                              I nemoj da pomislis da ja ovo govorim , jer mi je Cech drazi .. Da , istina Chelsea mi je drazi od Juventusa , ali ako bih morao birati drazeg golmana od ove dvojice vjerovatno bi to bio Buffon , jer je takvih ljudina danas malo , covjek je sve prozivio s Juventusom , nikada im ledja nije okrenuo i to se mora cijeniti ;) ;)
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Druze, ispostovacu te i odgovoricu ti, te bi ovo bio moj poslednji post na ovu temu o golmanima ;)
                                Ovo sa golmanom Herkulesa je cista zamena teza! Sta hocu da kazem? Pazi...Bufon nije tamo neki golman Levantea, Empolija, Osasune, to je golman koji je osvojio dosta toga, golman koji je ujedno nosi i najveci transver u istoriji transfera golmana, dakle ne svakako neki tamo koji je odbranio jednu utakmicu i sad sam se ja nsao pametan da ga nazovem golmanom! Dakle, to sto sam pomenuo taj mec sa Slovenijom, gde je Bufon pokazao da nije zaboravio da brani, sam samo hteo da ukazem na to da taj Bufon i nakon povrede pruzi partiju o kojoj se prica, partiju koju Ceh nije pruzio od 2008, 2009...prosto se ne secam kada se desilo da je Celzi, ili Ceska Republika, nekog dobio i da se nakon tog meca kaze da je Peter Ceh najbolji igrac, najzasluzniji za pobedu, a sve cesce se prica kako je kriv za gol, poraz i sl. Tacnije ja ne znam utakmicu u kojoj je Bufon bio direktan i najveci krivac za poraz. Msm stvarno ne znam kako ocenjujes golmane, ali ono sto Ceh radi je tipicno odradjivanje polsa, nista specijalno. Dakle, Bufon je klasa, bio i bice za pomenutog, kao i Van der Sar koji ide na no3, pa Pepe Reina koji je na no4 (kao sto rekoh najkompletniji golman danasnjice), a eto Cehu ostavljam da se kolje za to peto mesto mada sumnjam da i tu ima neke sanse ;)
                                A to sto ti pominjes Gomeza, Pletikosu, Kamenog.....stvarno ne znam sta time hoces da postignes
                                Aj druze, pozz sto se tice ove teme, svako ima svoje, ja mislim ovako i smatram da sam u pravu, ti drugacije....uzivaj ;)

                                Njih sam pominjao jer si ti patetican sa ovim svojim tezama i konstatacjama. cech ove sezone ne snosi krivicu za golove, vec odbrana chelsea, koja nije bila na nivou kao prethodnih sezona, zato je i doveden luiz! ovo za reinu jednostavno ne zelim komentarisati, jer to je kao da pokusavas nauciti zmiju da hoda....
                                dalje, buffon ima vecu kraijeru, ali ovdje se o tome ne govori, cech je u zadnjih 6 godina 3 puta dobio nagradu od UEFE za najboljeg golmana, tako da tisina!
                                sve najbolje!;)

                                Comment

                                Working...
                                X