Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ah, da tu je i stipe petikosa!

    Comment


    • Ma gde je Van der Saar u top 3, nema sanse... Bolji golman od njega je Neuer a i Lloris....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ma gde je Van der Saar u top 3, nema sanse... Bolji golman od njega je Neuer a i Lloris....
        ma OK je sve to, ali nabrojati sve one golmane i reci da su bolji od cecha, je u najmanju ruku neozbiljno i nepromisljeno!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma gde je Van der Saar u top 3, nema sanse... Bolji golman od njega je Neuer a i Lloris....
          Ti si se brate, stvarno mi je mrsko reci, extremno istripovao.
          sigpic

          Comment


          • Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulk

            Kako je ovo moguce , samo mi nije jasno , frajer je iz svoje polovine trcao i niko mu nista ne moze , 1-6 ukupno .


            A sto se Valdesa tice , on je drugi golman Spanije trenutno ;)

            I on brani fenomenalno u zadnjih par mjeseci ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ok, navijate za Celzi, ocigledno je, samim tim i hvalite Ceha, koji je dobar golman, ali Bufon je i povredjen bolji od njega, o Kasiljasu necu ni da govorim! Dalje Nojer, ne znam zasto smatrate da je losiji od pomenutog, ako pratite Bunders ligu znate o cemu govorim kada pomenem imenta tipa Nojer i Adler, oni ove godine nisu napravili nijedan ogroman kiks, a za Ceha znamo da jeste!
              A porediti Ceha i Van der Sara je stvarno smesno, Holandjanin je pojam za ovog, u Juveu je branio vrhunski, za Holandiju takodje (ako se secate SP-a 1998 i silnih penala koje su izvodili Holandjani), sada za Mancester, da i za Ajaks pre tog...ma covek je ziva legenda!
              Eto jedino Loris, mada i tu sam skeptican...

              Comment


              • Originally posted by 'bacpoola View Post
                Ti si se brate, stvarno mi je mrsko reci, extremno istripovao.
                Znaci gledamo ko za koji tim navija, taj golman ili igrac je među najboljima na svetu ???? Dobro, Marcelo je najbolji levi bek ubedljivo, a Benzema najbolji napadac....

                Ajde ne lupaj 'leba ti...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma dajte , cuj Buffon bolji od Cecha ..

                  Chelsea i kad je igrao kriminalno Cech je bio na nivou , to su rekli i Ancelotti i Abramovich , da je on ove sezone jedan od rijetkih koji opravdava silne pare koje dobija ..

                  On je po meni bio los samo na EURO 2008. , ostalo je sve bilo genijalno ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Da i Pepe Reina, ja da sam menadze on bi mi bio prva opcija, najmoderniji golman danasnjice, treci stoper, nesto poput Barteza sto je nekada bio, a ne kao konkurent koji je zakucan za gol liniju i cim se sa iste mrdne ispadne u najmanju ruku smesan....u mom zargonskom recniku to se zove "trupac"!

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Ma dajte , cuj Buffon bolji od Cecha ..

                      Druze da poredimo Kasiljasa i Bufona pa 'ajde, ovako stvarno nema smisla ulaziti u raspravu

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Seti se samo meca sa Liverpulom, a i svake naredne sezone ima sve vise kiksvea pocevsi od onih za Cehe protiv Turaka, pa redom do danas....proslo je njegovo najbolje!

                        Ne bih se slozio, ja kako pamtim Anceloti je igrao jos u Juveu sa cetiri vezna bez krila: Davids-Takinardi-Konte-ispred Zidan....Kapelo je uvek forsirao 4-4-2 (u Juveu Nedved-Emerson-Viera-Kamoranezi), takodje i u Realu kao i sada sa Englezima.
                        Dok je eto Lipi kombinovao, primarna formacija mu je neka defanzivna 4-2-3-1 koja se transofmise u fazi odbrane u 4-5-1 sa zadnjim vveznim koji je bukvalno peti stoper! Mada je u Juveu znao da gurne i 3-5-2 sa spoljnim igracima, Lipi je jednostavno pravi takticar i kritikujem ga za poslednji SP sto je izostavio par najkvalitetnijih igraca, dogurao bi daleko, ovako se izglupirao do kraja sa svojom "disciplinom".
                        Ma oni su to znali da igraju u ponekom mecu a generalno su forsirali to sto si naveo a Anceloti je to uzeo od njih za stalno,nismo se razumeli.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ok, navijate za Celzi, ocigledno je, samim tim i hvalite Ceha, koji je dobar golman, ali Bufon je i povredjen bolji od njega, o Kasiljasu necu ni da govorim! Dalje Nojer, ne znam zasto smatrate da je losiji od pomenutog, ako pratite Bunders ligu znate o cemu govorim kada pomenem imenta tipa Nojer i Adler, oni ove godine nisu napravili nijedan ogroman kiks, a za Ceha znamo da jeste!
                          A porediti Ceha i Van der Sara je stvarno smesno, Holandjanin je pojam za ovog, u Juveu je branio vrhunski, za Holandiju takodje (ako se secate SP-a 1998 i silnih penala koje su izvodili Holandjani), sada za Mancester, da i za Ajaks pre tog...ma covek je ziva legenda!
                          Eto jedino Loris, mada i tu sam skeptican...
                          Haha,hoces radi ako golman koji ima jedan ili dva kiksa ne moze biti dobar.Pa Kahn je imao kiks u finalu SP.Casillas je imao kiks prosle sezone protiv Milana,kada je Milan pobedio 3-2...zar to znaci da nije dobar golman.Ja navijam za Liverpool,Reina je imao dovoljno kikseva,a rekao si da je bolji od Cecha.
                          sigpic

                          Comment


                          • PA stvarno i nema , trenutni Buffon je bolji od trenutnog Cecha ?

                            Ja ne govorim o historiji i svemu onome sto su pruzili u karijerama , pricam o onome sto se trenutno desava ;)
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Pa kako moze biti Buffon bolji kada on ne brani, covek je povređen... Strasan je on golman bio, stvarno zver, neprikosnoven, kako sam mu se samo divio, ali nije vise, jer su ga povrede na veliku zalost upropastile.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Ok, navijate za Celzi, ocigledno je, samim tim i hvalite Ceha, koji je dobar golman, ali Bufon je i povredjen bolji od njega, o Kasiljasu necu ni da govorim! Dalje Nojer, ne znam zasto smatrate da je losiji od pomenutog, ako pratite Bunders ligu znate o cemu govorim kada pomenem imenta tipa Nojer i Adler, oni ove godine nisu napravili nijedan ogroman kiks, a za Ceha znamo da jeste!
                                A porediti Ceha i Van der Sara je stvarno smesno, Holandjanin je pojam za ovog, u Juveu je branio vrhunski, za Holandiju takodje (ako se secate SP-a 1998 i silnih penala koje su izvodili Holandjani), sada za Mancester, da i za Ajaks pre tog...ma covek je ziva legenda!
                                Eto jedino Loris, mada i tu sam skeptican...
                                Buffon povrijedjen bolji od cecha?? ovdje se zavrsava sva diskusija i pokusaj da te urazumim...neuer se mora dokazati u kvalitetnijem i boljem klubu, i da primio je gol sa preko 70 metara, al' dobro to je mali kiksić, svakom se desava!
                                u pravu si, nemamo mi o cemu pricati, reina je fantastican golman, zaista nesvakidasjni, zaboravio si pomenuti kamenog iz espanyola!

                                Comment

                                Working...
                                X