Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    O tome pricam.I to sa razlicitim klubovima,a ne sa jednim istim klubom...sto je mnogo lakse.
    Murinju svaka cast za Porto,u ostalim klubovima je imao sve,pare,ekipu,ali reci da je mnogo lakse sa jednim,nego sa vise klubova e to ne mogu da shvatim.Kad je SAF dosao da trenira Man igrao se neki drugi fudbal,ta ekipa nije bila ni blizu ovog nivo,koliko se igra samo promijenila i on je odrzao korak s tim,a tek koliko je igraca predefilovalo kroz Man,znas ti kolika je to zasicenost,koliki je crnjak kad ti ode jedna generacija praviti drugu,mogao je i on da ode u Real npr. da ima pare,da kupuje,moze i sad da kupuje,a on sa onim raspadnim timom puca na sve trofeje,malo objektivnosti samo ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Murinju svaka cast za Porto,u ostalim klubovima je imao sve,pare,ekipu,ali reci da je mnogo lakse sa jednim,nego sa vise klubova e to ne mogu da shvatim.Kad je SAF dosao da trenira Man igrao se neki drugi fudbal,ta ekipa nije bila ni blizu ovog nivo,koliko se igra samo promijenila i on je odrzao korak s tim,a tek koliko je igraca predefilovalo kroz Man,znas ti kolika je to zasicenost,koliki je crnjak kad ti ode jedna generacija praviti drugu,mogao je i on da ode u Real npr. da ima pare,da kupuje,moze i sad da kupuje,a on sa onim raspadnim timom puca na sve trofeje,malo objektivnosti samo ;)
      A kako to da je baš od toliko trenera samo Mourinho sve to uspio?
      Ko je sve vodio Real, pa nisu mogli godinama doći do ovog nivoa takmičenja, isti slučaj i sa Interom, evo Mourinho mu je ostavio ekipu, pa evo kako igraju....

      Comment


      • Znamo kako su prosli u onom mecu protiv Barse,zasto mislis da ce sad biti drugacije?
        Samo se trofeji broje ;)
        Murinju nista ne oduzimam,ali sto se mene tice mnogo je lakse osvajati kad mijenjas svako malo ekipu,nego ostati godinama u jednoj ;)
        sigpic

        Comment


        • mala greška
          htio sam reći:
          evo mourinho je ostavio leonardu ekipu, pa evo kako igraju....

          Comment


          • Ma njih je unistio Benitez ;)
            Murinjo ce biti najbolji trener svih vremena,to je vrlo vjerovatno,ali on uvijek ima budzet,ima igrace na raspolaganju,veliki je trener,ali bi ga vidio da je na klupi jedne ekipa kao Venger ili Kurbisli samo,o SAFu da i ne pricam ;)

            Benfika i Porto poveli
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ma njih je unistio Benitez ;)
              Murinjo ce biti najbolji trener svih vremena,to je vrlo vjerovatno,ali on uvijek ima budzet,ima igrace na raspolaganju,veliki je trener,ali bi ga vidio da je na klupi jedne ekipa kao Venger ili Kurbisli samo,o SAFu da i ne pricam ;)

              Benfika i Porto poveli
              A sta je sa Portom? ;)

              Comment


              • Ne citas ;)
                http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post244003
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Murinju svaka cast za Porto,u ostalim klubovima je imao sve,pare,ekipu,ali reci da je mnogo lakse sa jednim,nego sa vise klubova e to ne mogu da shvatim.Kad je SAF dosao da trenira Man igrao se neki drugi fudbal,ta ekipa nije bila ni blizu ovog nivo,koliko se igra samo promijenila i on je odrzao korak s tim,a tek koliko je igraca predefilovalo kroz Man,znas ti kolika je to zasicenost,koliki je crnjak kad ti ode jedna generacija praviti drugu,mogao je i on da ode u Real npr. da ima pare,da kupuje,moze i sad da kupuje,a on sa onim raspadnim timom puca na sve trofeje,malo objektivnosti samo ;)
                  Nikada necemo znati kako bi SAF vodio vise timova,kao i Mourinho jedan tim.
                  Fergusonu nikada nisu otisla 23 igraca odjednom.A kada promenis klub promenis bukvalno sve.Oba slucaja imaju odredjene prednosti i mane.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako gazi Viljareal
                    Idemo momci
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment




                    • Najbolji trener da se ne svadjate dzaba

                      A Benfica igra za 10+
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Kad već izduvaše u prvenstvu, valjda će ovde da se povade ... mada, biće zajebano ..

                        Comment


                        • Rekao sam da navijam za portugalski dvojac ( Porto i Benfica ) i ide im jako dobro ..

                          Benficu gledam , ovo je genijalno , kao i obicno

                          U mecevima Benfice i Porta blage simpatije su mi na strani Benfice ( mozda 51-49 % )

                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Strasna igra Benfike,nisam ovo ocekivao i ja gledam
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja navijam za Porto da osvoji ali bilo bi mi drago da i Viljareal osvoji
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ovo je bukvalno igranje s PSV-om , zato toliko i volim ovaj tim

                                Ocekivao sam da ce dominirati , da ce biti bolji , ali da ce ih cistiti ko da igraju s drugoligasem mislim da niko nije ocekivao ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X