Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Arnel.S View Post
    Ipak Ferguson bolje zna
    Sta je to Valencia uradio?
    Da igra Nani mozda bi vodili i 2:0,a mozda bi bilo i 1:1.Valencia nije nista uradio tako da se ne moze reci da je Ferguson u pravu.
    sigpic

    Comment


    • Laganih i lijepih 2-0 na poluvremenu .

      Ne mogu da vjerujem koliko je United imao srece na kraju sad kad je Evra izbacio s linije
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kako Evra spasi United

        Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Sta je to Valencia uradio?
        Da igra Nani mozda bi vodili i 2:0,a mozda bi bilo i 1:1.Valencia nije nista uradio tako da se ne moze reci da je Ferguson u pravu.
        O tome ja pricam, jednostavno Manchester igra mnogo tecnije i brze sa Nani-em u sastavu, a kada je Valencia tu, sve mi nekako usporeno deluje... Solidan je on igrac, ali je realno Nani klasa za njega.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Izludeo me ovaj Mijaljević, ali izludeo!!!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Koliko Celzi nenormalno nema srece u LS...

            Comment


            • Odigrali su veoma lose...pogotovo na sredini.Lampard je zakazao.Ovde bi bio zasluzen bilo koji rezultat,pa je i ovaj.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Odigrali su veoma lose...pogotovo na sredini.Lampard je zakazao.Ovde bi bio zasluzen bilo koji rezultat,pa je i ovaj.
                Imali su i lopte a i sansi mnogo boljih... Ali to im je tradicija od Liverpula dve godine preko onog finala pa onda one kradje protiv Barse... Nece ih LS i to je to.

                Comment


                • Vraca se sve,tako se veceras vratilo sve cupavcu ;)
                  Cist penal nad Ramiresom nije sudio Maljenko,ali potom sramotan pad Toresa u sesnaestercu
                  Man je bio bolji,moglo je biti i 2:0,mada je i Edvin imao par fantasticnih intervencija!Veliki Rajan Gigs,kakvo primanje,pa on primanjem izbaca igraca,majstorcina

                  Ne znam sta se desilo Sahtjoru,ali nikako nisam ocekivao da ih Barsa tako razbije,kako je dosadna LS ove godine,gledacemo u utorak borbu i to je sve...
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa nevjerovatno kakav je genijalac Ancelotti .. Gubis kuci sa 0-1 , na klupi imas Kaloua , ali jok , on uvodi Mikela ( koji je jako dobar igrac , ali realno nema bas nikakav ucinak u napadu , ne znam je li jos ijedan go zabio za Chelsea ) i pored svega toga salje Essiena na poziciju desnog beka .. Essien , nema sta nije igrao u Chelseau , kod iduceg trenera ce vjerovatno i golman biti .. Lampard je za mene bio ubjedljivo najgori igrac na terenu veceras , ne znam je li 3 lopte primio , a on bi trebao da bude taj koji ce da daje asistencije , sramotno ( mislim svako ima los dan , ali ovo veceras je bilo ocajno ) . Sta reci , Manchester ko Manchester , iz jedinog suta u okvir gola dali go .. Ono na kraju je trebao da bude penal , ali sta je tu je .. A mali Rafael je djubre samo takvo , postavlja se Drogbi ko u hokeju , s namjerom da mu sve polomi , ali na kraju Drogbi nista , a on povrijedjen ( kakav moron ) .

                    Sta reci , i dalje se nadam prolazu Chelseaa , ali s ovakvom igrom tesko ..

                    I samo da kazem , EDVIN VAN DER SAR , kakav genije , ovako braniti sa 40 punih godina je
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Tesko da Chelsea moze ista u revansu,Manchester je prejak kada treba prednost sacuvati.

                      A ovo pred kraj je bio cist penal kad je Ramires oboren.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Vraca se sve,tako se veceras vratilo sve cupavcu ;)
                        Cist penal nad Ramiresom nije sudio Maljenko,ali potom sramotan pad Toresa u sesnaestercu
                        Man je bio bolji,moglo je biti i 2:0,mada je i Edvin imao par fantasticnih intervencija!Veliki Rajan Gigs,kakvo primanje,pa on primanjem izbaca igraca,majstorcina

                        Ne znam sta se desilo Sahtjoru,ali nikako nisam ocekivao da ih Barsa tako razbije,kako je dosadna LS ove godine,gledacemo u utorak borbu i to je sve...
                        Evra izvadio zivu iz gola, Mancester 5 suteva Celzi 16 nije bas da je bio bolji...

                        Comment


                        • Sahtjor i nije izgleda tako lose odigrao,sada sam cuo u nekoj emisiji.Imali su dosta 100% sanse,ali su sve promasili i nakon njih Barselona je davala golove.Rekli su da i nije tako kako rezultat pokazuje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Evra izvadio zivu iz gola, Mancester 5 suteva Celzi 16 nije bas da je bio bolji...
                            Toresova sansa glavom i ono sto je Evra izvadio,Man je imao ubacivanje Nanija kad je spasio Ceh,da je prosla Cicarito bi je samo zakucao,imao je Celsi opasnu krizu od 60. do 75. minuta,tada su bili grogi,i dalje je sve otvoreno...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ipak 1/2 Barsa - Real i Salke vjerovatno Mancester ( ne vjerujem da ce Ferguson prednost od 1-0 + domaci teren propustiti ).
                              sigpic

                              Comment


                              • I nije mi jasna ona izmjena Drogba izlazi,a Torres ostaje

                                Drogba im je najbolji igrac.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X