Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šahtjor je zaista imao sjajne šanse, ali Barsa je ipak prevelik zalogaj, nekako iz ovog pregleda stiče se utisak da su igrali taman koliko im treba.
    MU po meni zasluženo pobedio, bez obzira na neke šanse Čelzija, imala ih je i druga strana, a što se tiče Valensije, pre povrede bio je možda najbolji igrač tima i mislim da se polako vraća... kako je samo odigrao protiv WH.

    edit: Drogba najbolji, slažem se... Tores ni senka od onog igrača.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa igraju oni tecnije, brze sa Nanijem, ali ta igra im ne bi odgovarala protiv Cezlija, iako i ovako je Celzi bio bolji.
      Ipak 1-0 zadovoljni, u ligi sa Nanijem 2-1, ali za Celzi.
      Sada to nije bitno utakmica je zavrsena, i .
      sigpic

      Comment


      • Ne znam zasto ali me je Celzi smorio za 15 minuta pa sam prebacio na Barsu i goleadu na Kamp Nou ali sve u svemu Shahtjor i Totenhem realno su ekipe koje nisu zasluzile prolazak ovako daleko ali sta je tu je neko ima srece neko nema
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Po ko zna koji put se pokazalo da MU za razliku od Chelsea zna da igra ovakve (LS) utakmice.
          Bravo momci.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Barsa rutinski

            Comment


            • Gledat cemo 1/2 Barsa - Real i ako smijem da prognoziram finale Barsa - Mancester ( i ako to bude, tu se stvarno nista ne zna )
              sigpic

              Comment


              • Ma zna se sve, ako Barsini igraci ostanu citavi tj zdravi osvajaju oni ovo. Prosle godine im na glup nacin izmaklo finale ali ova godina je njihova definitivno...

                Chelsea je uspeo samo da pokaze da su izgubili pobednicki mentatlitet i Mancha ih sa pola snage i rutinski preslisala na Stanford Bridge-u

                Comment


                • Fudbal, LŠ: RTS (dir), 20,45h, 6.4.2011.
                  Čelsi – Mančester utd. 0:1 (0:1)

                  Mančester Utd, bolji u svim elemenima fudb. igre... Gol Runija na asist. Gigsa, koji izgleda da želi da se oprosti s titulom LŠ, pa igra mnogo bolje u LŠ nego u PL. Izgled da su Gigs i Runi malo poboljšali međusobnu „komunikaciju na terenu“... Dobar nagoveštaj su dali i Ferdi – Vidić, kao tandem centralnih bekova... Ustvari, ovo je samo bilo „prvo poluvreme“, prava bitka će se odvijati na revanšu u Mančesteru gde će rasterećeni Čelsi biti blagi favorit, ali samo za nerešerno: 0:0 ili 1:1... Previše se dobro poznaju i umeju dobro da „računaju“...
                  „Sumnjivo“ je bilo preveliko „trošenje“ i zamena Drogbe, a na revanšu ako iko da gol biće to - Tores!
                  Forma ekipe Mančestera U. je u usponu i igra izgleda sve organizovanija. I Fergiju bi LŠ mogla lako da bude oproštajna titula! Dakle, mnogo toga je u igri!

                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • Originally posted by Dragooon View Post
                    Fudbal, LŠ: RTS (dir), 20,45h, 6.4.2011.
                    Čelsi – Mančester utd. 0:1 (0:1)

                    Mančester Utd, bolji u svim elemenima fudb. igre... Gol Runija na asist. Gigsa, koji izgleda da želi da se oprosti s titulom LŠ, pa igra mnogo bolje u LŠ nego u PL. Izgled da su Gigs i Runi malo poboljšali međusobnu „komunikaciju na terenu“... Dobar nagoveštaj su dali i Ferdi – Vidić, kao tandem centralnih bekova... Ustvari, ovo je samo bilo „prvo poluvreme“, prava bitka će se odvijati na revanšu u Mančesteru gde će rasterećeni Čelsi biti blagi favorit, ali samo za nerešerno: 0:0 ili 1:1... Previše se dobro poznaju i umeju dobro da „računaju“...
                    „Sumnjivo“ je bilo preveliko „trošenje“ i zamena Drogbe, a na revanšu ako iko da gol biće to - Tores!
                    Forma ekipe Mančestera U. je u usponu i igra izgleda sve organizovanija. I Fergiju bi LŠ mogla lako da bude oproštajna titula! Dakle, mnogo toga je u igri!

                    Naravno, ali ne pitaju se samo oni, ima tu i drugih timova, prije svega Barselona ( koja je po meni prvi favorit za osvajanje lige sampiona ) .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Arnel.S View Post
                      Naravno, ali ne pitaju se samo oni, ima tu i drugih timova, prije svega Barselona ( koja je po meni prvi favorit za osvajanje lige sampiona ) .

                      Da, da, da... Slažen se da bi finale moglo da bude: Barsa - Mančester...
                      Za mančester navijam od malena, a igra Barse mi se kao fudbalskom fanu najviše sviđa, jer su daleko iznad ostalih... I mogu uvek da odigraju koliko god im treba!
                      Real, tek nagoveštava da bi tek iduće godine mogao da igra finale (i njihova igra mi se sve više dopada...!) Pozdrav!

                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Anceloti jos jednom pokazao da veze nema.

                        Steta sto Sahtjor nije iskoristio par sansi koje su imali pa da bude zanimljivije u Donjecku.Tamo mislim i da ce pobediti ali Barsa ide dalje zbog ovolike prednosti.Donjeck je sigurno jedno od najtezih gostovanja,ove sezone niko nije ni bod uzeo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Glupost je velika sto u cetvrtfinalu ovako jakog takmicenja znamo skoro sve ucesnike polufinala vec poslije prve utakmice ..

                          Jedino gdje ce jos uvijek biti neizvjesno je United - Chelsea . Chelsea je prosle godine pokazao da moze da dobije United bez problema na OT-u , u utakmici koja im je prakticno i donijela titulu .. Nadam se da ce i ovog puta ponoviti nesto slicno ..


                          Sto se tice nase utakmice sa Shakhtarom tu nema mnogo price , bili smo puno bolji , imali puno vise sansi ( o posjedu lopte ne treba ni trositi rijeci ) , ali mislim da je Shakhtar trebao po svemu da zabije jos jedan gol , ali sta je tu je , na kraju krajeva i nama su ponistili cist Messiev gol , ali to je fudbal , svakako je ovdje sve jasno , u polufinalu gledamo Barca - Real .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Po ko zna koji put se pokazalo da MU za razliku od Chelsea zna da igra ovakve (LS) utakmice.
                            Bravo momci.

                            Pa ne bih se bas s tobom slozio da Chelsea ne zna igrati utakmice LŠ-a!!
                            I prije su oni dolazili do 1/4 finala, 1/2 finala, i finala gdje je terry dozivjeo peh, zbog onog penala!
                            Uz to prije 2 sezone su dozivjeli i kradju decenije protiv barcelone!!!!
                            I trebali su igrati opet finale protiv United-a, pa ko zna mozda bi ih dobili....
                            Samo im nedostaje malo srece i nista vise!
                            A sto se tice same utakmice od sinoc, najrelaniji rezultat je trebao biti 1:1!!
                            Jer chelsea je zasluzio gol, tu nema dileme!!!

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Pa ne bih se bas s tobom slozio da Chelsea ne zna igrati utakmice LŠ-a!!
                              I prije su oni dolazili do 1/4 finala, 1/2 finala, i finala gdje je terry dozivjeo peh, zbog onog penala!
                              Uz to prije 2 sezone su dozivjeli i kradju decenije protiv barcelone!!!!
                              I trebali su igrati opet finale protiv United-a, pa ko zna mozda bi ih dobili....
                              Samo im nedostaje malo srece i nista vise!
                              A sto se tice same utakmice od sinoc, najrelaniji rezultat je trebao biti 1:1!!
                              Jer chelsea je zasluzio gol, tu nema dileme!!!
                              Zna celsi odlicno da igra meceve LS-a.A onu kradju protiv barse nikad necu zaboravit.Velika nepravda.Sinoc celsiju nije sviran cist penal,a imao je nekoliko dobrih pokusaja.Mislim da celsi ima sanse i u revansu da prodje u polufinale.

                              Comment


                              • Originally posted by Fedex ba View Post
                                Zna celsi odlicno da igra meceve LS-a.A onu kradju protiv barse nikad necu zaboravit.Velika nepravda.Sinoc celsiju nije sviran cist penal,a imao je nekoliko dobrih pokusaja.Mislim da celsi ima sanse i u revansu da prodje u polufinale.

                                Kad je Evra sa dvije noge direkt na Ramiresa isao ovaj pada sudac ne vidi

                                Al nesto cesto sudci ne vide neke penale nad igracima Chelsija,sjetim se odma Barce i one sramote od sudenja.

                                Comment

                                Working...
                                X