Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

    Sa Gattusom koji kvari i Pirlom i Sedorfom ispred je to stabilno na sredini i imaju 2 igraca koja daju dobre lopte.Pato i Robinho po krilima i Ibra u sredini i to je dobro,a ovako. #%d* #%d* #%d*
    sigpic

    Comment


    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

      Mislim da se i ovim veceras vidjela razlika izmedju Engleske lige i Italijanske,kada se vrate Bale i budu skroz spremni Van Der Vaart i Modric ocekujem rutinsku pobjedu u Engleskoj.Flamini i Gatuzo *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY- ,pogotovo ovaj drugi.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

        Ma ljudi,koliko god mi igrali dobar napad,ja sam i pre pocetka znao da necemo moci da postignemo gol,eto i zasto.Dobro organizovana ekipa,disciplinovana,sa kvalitetnim igracima,u odbrani iskusni,krila brza,uz to nasa odbrana katastrofalna,pre svega prosek godina 56.7,srednji red ocajan,zato sto smo oslabljeni,i tu napadaci koliko god dobri bili ne mogu nista..


        E sad dal je bio faul dal nije,ja mislim da nije,al tu sam verovatno malo subjektivan(ili malo vise) $#^%RT
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

          Ma Milan ima stare igrace.Odbrana ima zajendo ima 100 godina &*#GI(] &*#GI(]
          Tek sredina,dok je napad mlad(onako)Ja i dalje ne razumem kako je Milan prvi u Seriji A $%&5qw7
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

            Jedna losa partija ne mora znaciti puno,a prvi smo zato sto smo najbolji u Italiji,svidelo se to nekome ili ne &+I}\ $#^%RT
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

              [quote author=-dacha- link=topic=1259.msg249364#msg249364 date=1297807236]
              Jedna losa partija ne mora znaciti puno,a prvi smo zato sto smo najbolji u Italiji,svidelo se to nekome ili ne &+I}\ $#^%RT
              [/quote]
              Pa to i govorim,najbolji u Italiji,a gube od debitanata u LS,tim koji je 5.tim po jacini u engleskoj.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                Milan igra mnoooogo losije otkako se K.P. Boateng povrijedio , on je onaj period koji je igrao pruzao fantasticne partije , ali dzaba , ne znam sta misle , da ce Gattuso , Ambrosini i Pirlo moci igrati do 60. godine ..

                Eh , pa ne ide to tako ...
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                  Pa jbg,Engleska liga je najjaca,ali to ne moze tako da se meri,kazem,los dan,moguce da se sve ispravi tamo,samo treba prava taktika da se postavi,ali ne moze se poreci da je Milan ove sezone najbolji u seriji A
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                    Ma Milan ce sad da padne u formi,a Napoli ce da osvoji titulu $JS}| $JS}| &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                      [quote author=Dale link=topic=1259.msg249371#msg249371 date=1297807550]
                      Milan igra mnoooogo losije otkako se K.P. Boateng povrijedio , on je onaj period koji je igrao pruzao fantasticne partije , ali dzaba , ne znam sta misle , da ce Gattuso , Ambrosini i Pirlo moci igrati do 60. godine ..

                      Eh , pa ne ide to tako ...
                      [/quote]


                      Ambrosini i ne igra,Gattuso je tu ako nista onda zbog neke odbrane,trebao bi valjda da preseca napade(ali ja bi ga izbacio),a Pirlo ima 31-32 godine,kada Giggs sa 38 godina moze igrati krilo zasto on ne moze jos 2-3(a mozda i vise) igrati srednjeg veznog?
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                        Ma Pirlo je masina,treba jedan iskusan tu,ali ovo ostalo podmladiti,uostalom,neka je sredina,ali ova odbrana je katastrofa,pa nama Jepes igra zadnjeg,srozali smo se nacisto #%d* #%d*
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                          Pirlo je imao problema sa povredama,dok nije imao,bio je u TOP3 centralna vezna uz Xavija i Gerrarda.Ako se oporavi i vise ne bude imao problema,moci ce da igra.Gattuso takodje da kvari igru,Pirlo da kreira i jos jedan mladji tipa Pastorea im treba u veznom redu i onda je to dobro.Napad je fenomenalan. @R&amp;}*
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                            lennon poletio, gattuso odlijepio a kranjcar i modric kombinirali. kad se bale vrati mogu daleko. kod gola ibre je bio i off-side

                            Comment


                            • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                              Alegri da uci od ovog gospodina %QWT&amp;W

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Liga Sampiona i Liga EVROPE 2010/2011

                                [quote author=-dacha- link=topic=1259.msg249374#msg249374 date=1297807635]
                                Pa jbg,Engleska liga je najjaca,ali to ne moze tako da se meri,kazem,los dan,moguce da se sve ispravi tamo,samo treba prava taktika da se postavi,ali ne moze se poreci da je Milan ove sezone najbolji u seriji A
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X