Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije smeo da dozvoli sad brejk ,ovako se sigurno ide u treci set i ponovo David ne moze da izdrzi pritisak Rafe i ponovo ce izgubiti .

    Comment


    • Izgleda da ovde sve od Davida zavisi...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Kolena, kolena.....
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • 2. i 3. gem je Nadal igrao na ludackom nivou, ne znam bi li to iko mogao da isprati, ali nije mogao da nastavi u tom ritmu. Previse je defanzivan, previse slajsuje, salje kratke lopte. David to mora da koristi i za sad koristi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Kako je odvratan ovaj turnir, kako je losa podloga, odskok, ljudi koji ga odrzavaju jednostavno ne umiju da srede ovu sljaku
            Lepo sam rekla da mi je cudna sljaka ove godine, nije kao prethodnih godina kad je bilo ultra malo sljake, sad je ima mnogo vise, ali je ocajno postavljena.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Uzvraca David istom merom , pravi odmah ribrejk

              Comment


              • Lepo je rekao Visko na pocetku,uvek se traze izgovori kad ga David dobije...

                Ne daj Boze da covek ima stvarno problem sa kolenima.Treba Rafa tenisu
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Stvarno ne pamtim kad je zadnji put David ovako tukao FHom
                  sigpic

                  Comment


                  • BH paralela i FH dijagonala odradjuju posao za sad.
                    Ako se ne varam Nadal ima 5 od 18 na drugi servis, kakav poraz.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali David na mrezi je smeh hahahahah
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Nece on ovo dobiti jer ne moze protiv sebe, preglupo izgubljen servis, kakva rjesenja bira ponekad to je stvarno nevjerovatno
                        sigpic

                        Comment


                        • Mora da moze!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Bitno je doci do 5-4 i tad napraviti break...to je jedini nacin da dobije mec

                            Comment


                            • Ferer je naspanovan i ima svoju misiju danas. Rafa ne moze da prati ovaj ritam,i samo se brani.Kao da mu ne odgovara ova sljaka
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Dvije duple, FH paralela u mrezu, BH paralela u mrezu, nikad ga vise na sljaci nece dobiti, ima strasan problem u glavi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X