Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masha uopste nije mutava, Grigor je
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ajmo Davide, igraj za Stana

      Comment


      • Vec je uradio vise nego u Acapulcu, pocetak lici na proslogodisnje meceve do RGa, mada je i na RGu dobro poceo, imao sanse koje nije iskoristio i onda se raspao.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mogla je vala naci neku muskarcinu kao sto je Masina bio, a ne onog smoklja
          Ni meni brate nije jasno sta vidi u njemu , em je mladji od nje em ni na sta ne lici , morao bi i ja do Madrida skoknuti , ako vec 'oce mladjeg da izabere sta valja
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Cudno da se Rafa ne izvlaci na FH kao inace...valjda vjezba udarac

            Sta zezate, lafcina je Grisa
            Last edited by shminka; 10-05-13, 14:46.

            Comment


            • Ludi Ferrer
              sigpic

              Comment


              • Ko hoce da se kladi sa mnom u avatar da ce Grisa otkaciti Masu i to vrlo uskoro Masa udavaca, on joj samo sluzi kao stepping stone, a on kad se sad malo uobrazi i kad vidi da je svet, a posebno Svedska puna devojaka sto puta lepsih (i mladjih ) od nje to ce biti kraj.
                a za Feda se slazem sa Vladanom.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Vidjeno je svih ovih godina da ga David muci, da ima 2 ili 3 vezane brejk lopte ali obicno ne bi dolazio do brejka ili kad bi dosao onda bi to Nadal odma vratio. Bar gledamo borbu, busi mu za sad odlicno BH David, a i cini mi se da mu je FH snazniji nego inace
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobija David danas, niko od velike trojke i Murraya nece do 1/2

                    Comment


                    • Izvuce 2 vezane brejk lopte i to ga je servis izvukao, ozbiljna prednost, ali upropastice je vec do kraja seta
                      sigpic

                      Comment


                      • Nece...sta se ovo i Rafko svadja sa sudijom...bas su naopaki ovi najbolji kad gube

                        Comment


                        • Isto kao i Djokovic jede govna, trebao si da me upozoris prije opomene pravila su jasna, jos im dozvoljavaju da predju preko 25 sekundi nekoliko puta i dzaba, a Nadal danas trosi 28 u prosjeku i buni se
                          sigpic

                          Comment


                          • TRebalo je Davidu malo vise vremena da uhvati ritam za ovu BH dijagonalu, ali je sad perfetkna

                            Comment


                            • FH je Davidu jučer odlično funkcionisao. Izvlačio je neke stvari koje ja nisam vjerovao da može izvesti i ako ga danas u kontinuitetu bude služio, mogao bi napraviti određene probleme Nadalu, možda doći i do pobjede, pod uslovom da ne chokne.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Ma choknuo je vec, ne znam kako dozvoli da onakav pasing pored njega prodje

                                Comment

                                Working...
                                X