Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madrid 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Очигледно да ни овај турнир није нека инспирација за неке играче тако да ме не погађа то што су Феки и Ноле овако лако отишли...

    Само ако ноко нов узме 1000 бодова биће запамћено... долазе главни турнири и тада можемо да сводимо неке рачуне.. када смо се питали каква ће нам бити 2013 година, надао сам се "младим лавовима" али они бљесну па нестану... за висок пласман има да радиш целе године као црнац...
    sigpic

    Comment


    • Koja je persona ova spanjolka Garigues.Ona igra svoju igru bez obzira ko je sa druge strane.Kakav raspad,kakvi bakraci .Nikakve posebne udarce,cista mentalna snaga.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • izgleda da je i Serena bila na
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by jovan View Post
          Koja je persona ova spanjolka Garigues.Ona igra svoju igru bez obzira ko je sa druge strane.Kakav raspad,kakvi bakraci .Nikakve posebne udarce,cista mentalna snaga.
          мора да је и она пробала:

          ништа од изненађења:
          Last edited by Žika; 10-05-13, 12:25.
          sigpic

          Comment


          • ''Preživela'' je Serena, tj, probudila se na taman kad je trebalo Samo je falilo da posle Martinez Sanchez i Medina Garrigues dođe do završnice ovako jakog turnira.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Mislim da preterujes i da ga prerano otpisujes.
              Ono sto je shminka rekao, osim AO-a ni na jednom drugom turniru nije davao svoj maksimum, nego je bukvalno sve to odradjivao. Madrid mozda njemu odgovara, ali Madrid nije najbolji turnir za povratak, teze se ulazi u ritam, a to je ono sto je njemu najpotrebnije trenutno. A i nekako mi je ove godine Madrid drugaciji u odnosu na prethodne (proslu ne racunam), cini mi se da je sljaka skroz drugacija i da se drugacije ponasa
              Mozda je on sad deseti ili koji vec na race-u, ali najbitniji deo sezone za njega tek predstoji i on ulazi svez i odmoran.
              Takodje, servis mu je juce sasvim ok funkcionisao, a fh i bh ce posle jos malo stimovanja da dodju na svoje.
              Ne otpisujem ga ali je ovo bas slabo, nije to nekoliko uvodnih turnira, nije pocetak godine tek vec je ovo sredina sezone sljake, a on jedva da ima preko 1000 bodova.
              Jeste mu sad tesko da dolazi do titula na sporijim terenima ali Madrid sigurno nije spor, a ni u Dubaiju nije uradio ono sto se ocekivalo, a to je bar finale u onakvoj konkurenciji. AO i IW su s' obzirom na zrijeb ocekivani ali ovo je vec ozbiljan kiks, da izgubi od Nishikorija, da napravi toliku pauzu i da opet ne izgleda spremno, ne znam stvarno, nisam ocekivao ovako nesto.

              Inace Nadal ako osvoji, a naravno da ce osvojiti bukvalno ce ga par bodova dijeliti od Davida, a ako ih zrijeb ponovo ukrsti u cetvrtfinalu u Rimu, Nadal ce ga izbaciti naravno, a u Rimu ga samo Novak moze zaustaviti, ako odbrani titulu, a David ispadne prije polufinala bice 4. nosilac na RGu.
              sigpic

              Comment


              • Normalno da nije sjajno, nema nijedno finale a vec je polovina maja i sigurno su rezultati ispod ocekivanog.
                Ali on je i sam najavljivao ovo kao tranzitnu godinu, svesno je napravio ovakav raspored i zato i ja imam manja ocekivanja, osim na par turnira, gde mislim da ce dati svoj maksimum i da i ako bude igrao losije, nece biti ravnodusan na terenu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Rezultati su nebitni. Bitna je igra u naredna 2 mjeseca, a istoj neko finale Roterdama ili Dubaija nista ne bi pomogli. Napravio je pauzu da se fizicki oporavi i spremi za nastavak sezone. KAze da je to proslo dobro i treba mu vjerovatni da je napravio dobru bazu. U nastavku sezone moze samo uzlaznom putanjom

                  To sto je MAdrid brz ne znaci da mu je lakse uci u ritam, naprotiv. Dosta kratkih poena na servisu, neprirodno odskakanje loptica kao i poprilicno losa igra protivnika mu nisu mogli pomoci u pronalasku pravog ritma. U Rimu ce to proci dosta lakse;)

                  Comment


                  • Ja ne znam sta su neki ocekivali ako su mislili da ce Fed i dalje na svakom turniru igrati SF bez da se maksimalno potrudi.

                    Comment


                    • Odradi Masha mec lagano , kao sto se i ocekivalo u dva seta . Sada ostaje Ani veceras da dobije onu Kerberovu i da uzivamo sutra u polufinalu

                      Comment


                      • David je u losoj formi ove sezone ali mu Haas zanimljivo nista ne moze iako igra sjajno. Da je dobio Murraya u Miamiju bio bi to drugi igrac u ovom trenutku sigurno. Ne ocekujem neku preveliku borbu, ali isto tako ocekujem mnogo vise nego sto je uradio u Acapulcu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Masha na kameri napisala: how did you catch us?

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Isto mala djeca

                            Comment


                            • Mogla je vala naci neku muskarcinu kao sto je Masina bio, a ne onog smoklja
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma Grisa ce tu biti samo u sezoni sljake

                                Za Wimbledon ce naci nekoga drugog

                                Comment

                                Working...
                                X