Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of The Americas MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Lose, vrlo lose... mora to mnogo bolje, nema objasnjenja, kad mogu lorenco i cal znaci da je moguce...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #47
      Marc je neverovatan vozac

      Comment


      • #48
        pa nista..ja bih da pohvalim aleisa espargara;)
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #49
          Kako vozi mali brat!!!!!

          Odusevljava me iz trke u trku ali njegova izjava na kraju najjaca, nisam vozio dovoljno brzo, ali je i to bilo dovoljno Brat ludak

          Sledeca trka ide doktoru.. Treba mu malo vremena da se ponovo navikne na dobru masinu :P
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #50
            "tako biologija kuca na vrata" .... nema tog oznojenog Rosijevog čela koje miriše na testosteron...

            Comment


            • #51
              Svaka cast Markezu vec je mnogima zakuvo corbu ...jedva cekam evropske staze !!!
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • #52
                Originally posted by Saw View Post
                "tako biologija kuca na vrata" .... nema tog oznojenog Rosijevog čela koje miriše na testosteron...
                Pobogu, pa zar posle one trke u Kataru mozes napisati ovo? Ne odgovara mu staza, odnosno kombinaciji njegovog stila i motora. U Herezu ce biti na podijumu sigurno, naravno ako ne bude neplaniranog ispadanja i slicno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  kakav je majstor ovaj marquez
                  od 9 podijuma u sve tri klase - 8 spanskih vozaca i jedan finac
                  Last edited by Stevudza11; 21-04-13, 22:38.

                  Comment


                  • #54
                    Rossi:

                    This is a difficult track for us. We expected to do better, but I had a lot of problems in the race because I had a problem with the brakes. I had a vibration in braking because I lost one part of a disc so this didn't help. We knew that we had to defend here; we know that when we cannot attack we need to try and arrive in the top five but today it was sixth. The balance of the first two races is positive and we arrive in Jerez optimistic for the next few races as the tracks are better for us.

                    Comment


                    • #55
                      Thanks for all messages, im ok after my big crash. I've just a concussion after I was KO for a couple minuts.I always wanted to fly with a helicopter, but I didn't mean in this way...
                      samo neka je dobro posle onakvog padaGAS!

                      i aleks markez je pao,u prvom krugu restarta
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        To je Iwema, jel? Drago mi je da je u dobrom stanju.

                        Comment


                        • #57
                          jeste ivema
                          ne znam za espargara,i on je imao prilicno tezak padda li mu je sve u redu sa nogom?videla sam da se pozdravljao sa bratom,ali ne znam koliko je teska povreda.
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Svaka cast za malog budjavog,ali ocigledno je da ova staza vise odgovara Hondi i da je to mali budjavi vrlo dobro iskoristio.Dani mu naravno nije bio nikakva pretnja,odnosno Dani nikom ne predstavlja nikakvu pretnju.
                            Sledeca trka je Herez,i bice tu svasta.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              ne preteruj sad...

                              Comment


                              • #60
                                U kom delu sam tacno preterao?!

                                Mali budjavi ce otkinuti Danija ove godine i to je sasvim ocigledno.

                                A sto se tice staze ni tu nisam preterao jer je svaka Jamaha bila relativno losa,jednostavno nisu imale sanse protiv Honde.

                                Nemojte pogresno da ma shvatite i pomislite da pocenjujem voznju malog budjavog,naprotiv vozio je odlicno i ovo je bila savrsena trka za njega.Dve trke jedno I i jedno III mesto,pa jel mogao da pozeli boli start sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X