Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Prix of The Americas MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da li ce trka biti dosadna ili ne valjda zavisi od vozaca,a ne od staze.koliko je motogp bio dosadan poslednje 2 godine,toliko su moto2 trke bile i vise nego zanimljive,pogotovo prosla sezona,pa skoro svaka je bila za srcani udar.lorenco je bio nedodirljiv,ali vise nijetako da..zaboravite na dosadu;)
    a staza..ali stvarno sam odusevljena,vec mi je postala omiljena (pored lagune).dobro,nisam strucna za tehnicki deo,ali sve ostalo mi je savrseno.bez reflektora bih prezivela,ali kada vidim brda i doline sva zatreperim
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #32
      Joj ovaj mali budjavi Markez mi ide na zivce,gura se tu a nista nece uraditi.Mozda bude treci ako ima srece.

      A jako bi voleo da Bradl dobije tu Danijevu Hondu,jer bi je definitivno bolje iskoristio od njega!!!A Dani bolje da ode u neku malo slabiju ekipu da im sa svojim znanjem i iskustvom pomogne,bice korisniji.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Da, to su ti komentari o kojima sam pricao...

        Comment


        • #34
          ne bih da ispadnem hejter,ali dugo vec gledam kako mali smith,po meni,nezasluzeno vozi dobre masine.kao,nevidjen talenat,ovo,ono..u moto 2 je bio ispod proseka,tada se pricalo kako on vec gleda u buducnost i u moto gp.evo,dosao i u gp,i sta sad?markez takodje novajlija,pa kida.a smith,sa onakvom yamahom sporiji od crt-a??

          Comment


          • #35
            Da iskoristim ovu nepredvidjenu pauzu... Nadam se da je Iwema OK, ono je delovalo bas gadno...

            Sreca za Saloma, mislim da su mu gume otisle, ili mora da uspori zbog goriva, sve se to ponistava sad... Vinales vec cestitao Rinsu, svaka cast na sportskom duhu, a videlo se da ga merka i da moze da ga prestigne. Rinsa ovo moze da poremeti sad, vec je mislio da je pobedio... Steta ako bude tako.

            Motor koji je Smith vozio je Tech3 Moto2 masina, koja nije pipnuta nakon 2011. godine. Dakle, masina sa kojom je poceo sezonu 2011 je masina sa kojom je zavrsio i 2012. Jedino sto se tu menjalo je oplata negde sredinom prosle godine. Svi napori ekipe Tech3 isli su u MotoGP u tom periodu, Smithu je zbog toga obecano da ce dobiti GP masinu jos pocetkom 2012, s obzirom da nije imao nikakvu sansu u Moto2. Po vremenima koja postavlja, na Bradlovom je putu, sporiji je 2 desetinke bio na Q u Qataru, a tokom zime je imao vrlo slican uspon vremena na testovima u odnosu na vodece ljude. Do kraja sezone cemo imati bolju sliku o njemu. Licno mislim da nije na Bradlovom nivou, ali ne mislim ni da je puno losiji...

            Comment


            • #36
              ne razumem cemu uopste ovih 5 krugovai sta su onda rins i vinjales radili ovih 11-12 krugova - nista!ma daj....i sto je najvaznije,posle onakvog pada mnogo me bas zanima ko ce da pobedi
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #37
                je zadovoljena... Tacno bih se ispovracao da je Salom pobedio. Njih trojica su sad u 1 poenu u sampionatu. Svaka cast Rinsu, Vinales i Salom su napravili greske u ovih 5 krugova, Rins nije, kapa dole!

                Comment


                • #38
                  To je tacno da je pogresio Vinales. A ja se pitam da li su komentatori slepi ili sta? CEMU potenciranje na Salomu? Jojj kako ce Vinales da ih sve oduvaa bice smesno. Rins glavni konkurent Salomu, pa je l mene neko z ovde? Vinales proslu trku povredjen zavrsio drugi, ovu trku pogresio, Boze moj, pogresio je i Vale tako na prosloj trci pa nista. Samo da pobedi jednom Maverick, bice smesno. ;)

                  Comment


                  • #39
                    Njih dvojica se definitivno uopste nisu informisali o dogadjajima zbog kojih je Vinales izasao iz proslogodisnjeg tima i sad su pod tim utiskom, da izvoljeva, da je kmeza i slicno... Netipicno. A Mav kao Alonso u F1, sve poene drzi u glavi.

                    Salomu je ovo 5. sezona u najslabijoj klasi, jos malo pa ce kao Terol i Cortese, 7-8 godina u klasi, nauci sve staze i pokupi svo iskustvo i onda iskoristi losu srecu za nekog ultra-brzog klinca i uzme titulu...

                    Comment


                    • #40
                      u toj raspodeli pravde izgleda je nije ostalo i za aleksa markeza
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Shit happens... Bas bih voleo da vidim sta je, jel pogresio pa odustao jer nema poente ili kvar...

                        Comment


                        • #42
                          Au, koje ludilo... svima. Lepo je videti Kalija nazad na podijumu. Reddingu opao tempo. Tito Rabat, sjajno...

                          Sta bi sa Espargarom, delovalo mi je kao da mu je otisao prednji kraj, nekako ga vratio, ali onda se zadnji oteo kontroli i zbacio ga... Steta za Nakagamija, takodje...

                          Comment


                          • #43
                            e sad je meni muka,samo mi je ovaj terol falionisu ni pokazali sta se desilo espargarubravo za kalija (luce se vratilo),a i zarko mi se dovukao do 6-og mesta

                            evo ga espargaro seta,pozdravlja se sa bratom
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Bravo, mali!

                              Comment


                              • #45
                                Svaka cast Marc
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X